Company address:

A-TechService.s.r.o.

Klapálkova 19
149 00 Praha 4
Czech Republicwww.a-techservice.cz
Company information:

Ozvučení, osvětlení akcí, tlumočnická technika, velkoplošné projekce z projektoru s možností náhledu z obrazovek na stojanu, audiovizuální záznamy a přenosy, výstavní stojany (panely) na postery, pronájem AV technikyProduct- and service offerings:

Postaráme se o technické zajištění ozvučení akcí, osvětlení akcí na klíč pro akce nejen v Praze nebo jen samotný pronájem audiovizuální techniky  (Pronájem projekce - projektory, projekční plátna, velkoplošné obrazovky na stojanech.  Pronájem ozvučení s mikrofony a audiotechniky i pro DJ dle požadavku.  Pronájem osvětlovací techniky vč. řízení i efektů.  Pronájem výpočetní a prezentační techniky.  Pronájem výstavních panelů na postery.  Pronájem tlumočnické a průvodcovské techniky.
Máte jedinečnou možnost technického zajištění vašich akcí na profesionální úrovni. Zajistíme pro Vás profesionální ozvučení akcí, osvětlení akcí, přípravu a výstavbu pódia, servis konferenčních a audiovizuálních služeb, zajištění osvětlovací a efektové techniky nejen v Praze a okolí.