Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


JAZYKOVÉ STUDIO

Vysoké Mýto
Hlavní sídlo se nachází v Chocni a pobočky máme v Ústí nad Orlicí, Vysokém Mýtě, Litomyšli.

DAPOS s.r.o.

Vysoké Mýto
Vývoj a aplikace účetního software. Kompletní programové vybavení pro účetnictví, mzdy, majetek, software na zakázku, poradenská činnost, daně, prodej HW, spotřební materiál.

Centrum pro rozvoj Vysočiny, o. s.

Pelhřimov
Centrum pro rozvoj Vysočiny, o. s. Vám zprostředkuje a zařídí dotace z EU. Dotace je možné získat nejen pro začínající podnikatele, ale i pro začínající zemědělce, fungující zemědělce a dotace pro obce.

Tamara špátová

Brno
Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracováváme mzdy a kompletní účetní i personální agendu pro mzdové účetnictví.

Financial Services Group, s.r.o.

Praha 3
Potřebujete rychle hotovost, ještě dnes? Neváhejte nás kontaktovat. Nemusíte prodávat Vaše osobní věci na to aby jste získali rychlou finanční hotovost. Stačí si pouze půjčit, platit měsíčně poplatek za půjčku a kdykoli Vaši zástavu vyplatit.

Kanceláře.cz

Praha 5
Kanceláře.cz – osobní poradce v oblasti nájmu i prodeje, vybavení a stehování kancelářských prostorů. Zjednodušení pronájmu kanceláří a využití předností internetu. sk

AKIMA, spol. s r.o.

Praha 9
Společnost AKIMA, spol. s.r.o. vám nabízí služby v oblasti účetnictví, daně, poradenství, mzdy, personalistika, kontrolní dohled a jiné. Poskytujeme poradenství právnickým i fyzickým osobám, živnostníkům a OSVČ.

Aspena, s.r.o.

Brno-Veveří
Aspena.cz - Překlady a tlumočení o třídu výš

Folie - Plachty

Hradec Králové 9
Vyrábíme plachty na foliovníky, zahradní jezírka a na bazény i dle přání zákazníka na míru.

Financial Services Group, s.r.o.

Praha 3 - Žižkov
Půjčky ručené zástavou - nabízíme finanční hotovost rychle. U nás stačí zastavit své osobní věci a získat finanční půjčku. Půjčku můžete vyřídit online a kdykoliv splatit. Půjčky a zástavy aut, zlata, hodinek, elektroniky, mobilní telefony.

Bc. Kateřina Böttcher Hradilová

Lysice
Konzultace, auditování, poradenství a školení v oboru kvalita, environment, BOZP a PO. Zavádění a udržování ISŘ dle norem ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001. Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik a požární ochraně. Procesní audity dle VDA 6.3. Provádění samoauditů dle Formel Q. FMEA, PPAP, IMDS, 8D-report, APQP, EFQM.

Financial Services Group, s.r.o.

Praha 3 - Žižkov
Půjčky jištěné ručením Vašeho auta. Půjčky, úvěry bez papírování. Našich služeb může využít každý vlastník auta, motorky, stavebního stroje, bagru, nákladního auta, vysokozdvižného vozíku, skútru, čtyřkolky, karavanu, mikrobusu, přívěsu, vozíku.

T-MONT s.r.o.

Pardubice
Hledáte nového správce bytů a nemovitostí pro vaše společenství vlastníků - jsme tu pro Vás. Náš cíl je Vaše spokojené bydlení.

Avigan s.r.o.

Praha 5
účetnictví, mzdy, daňová evidence, poradenství externě i ve vaší firmě dle dohody

Pavel Minář, konzultant pro IT

Brno
Konzultant se specializací na IT poradenství, projektové řízení, organizaci času (time management) a zavádění efektivních nástrojů Google Apps ke zvyšování firemní produktivity. Perfektní znalost angličtiny a dlouholetá praxe, mj. v Zoner software.

e-business s.r.o.

Pardubice
Nabízíme vedení účetnictví v celé České republice. Společnost e-business s.r.o. poskytuje komplexní účetní služby pro menší i vetší podniky. Používáme jen ty nejmodernější systémy pro zpracování dat. Obraťte se na nás a nebudete litovat.

Kronos Bohemia s.r.o.

Orlová - Lutyně
vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky, účetní poradenství

Čeština bez chyb

Městec Králové
Jazyková korektura, stylistická korektura, opravíme gramatiku a pravopis, napíšeme PR texty.

MBeffect Josef Fändrich

Moravské Budějovice
Česká společnost MBeffect se zabývá obchodní a zprostředkovatelskou činností. Sdružuje objednávky od svých partnerů, díky tomu dosahuje výhodných cen od svých autorizovaných dodavatelů.

Account Professional a.s.

Ostrava
Klasické zpracování a vedení účetnictví, účetnictví on-line, mzdy on-line, zakládání a prodej společností, ready made, daňové poradenství, všechny druhy daňových přiznání. Poskytování sídla firem a služeb virtuální kanceláře. Jazyky: CZ, PL, EN.

JSV International Assistant Service

Praha
Nabízíme služby Osobní asistentky, mezinárodně. Poskytujeme komplexní administrativní a asistentskou podporu firmám, CEO, Poslancům, Ministrům a podnikatelům.

Odborné překlady z AJ a ČJ do ruštiny, vč. popisu výkresů v AutoCadu

Valašské Meziříčí
Překlady odborných technických textů z AJ/ČJ do ruštiny, vč. popisu výkresů v RJ v AutoCadu, Corelu, Acrobatu Profi.

Miroslav Korotvička

Teplice
Nabízíme mnoho druhů domácí práce a přivýdělků ze všech oblastí i bez poplatků.

Manira s.r.o.

Praha 2 - Vinohrady
Zakládání a prodej ready made společností – s.r.o, a.s. , SE. Každá ready made má plně splacený kapitál a čistou účetní historii bez skrytých dluhů a závazků.

INSIA BENEFIT s.r.o.

Liberec 1
Jsme největší česká a slovenská síť specialistů na pojištění firem i občanů a již 20 let se staráme o vaše pojištění a finance.

Benedetta Jihlava

Jihlava
Night club

Libuše Švecová

Třebechovice pod Orebem
Terapie,regrese, přednášky, duchovní pobyty, léčení těla i duše, čištění karmy a podvědomí

Účetnictví Praha - HELIOS CONSULTING

Praha 4 - Krč
Přestaňte si dělat starosti s účetnictvím a věnujte se řízení své firmy naplno. Účetnictví Praha od Helios Consulting Vám ušetří spoustu starostí

Založení s.r.o.

Praha 3
Založení s.r.o. a prodej ready-made společností spolehlivě a rychle - to je náplň činnosti firmy Založení s.r.o. Při plánování a založení firmy vám zajistíme konzultace, poskytujeme i následný servis pro majitele obchodních společností.

Free2work

Praha 2
Coworkingové centrum nabízející kreativní prostředí pro rozvoj podnikání, vzájemnou inspiraci jednotlivců napříč obory a prostor pro setkávání.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today