Vyberte kategorii činnosti

Prvním krokem vyhledávání
Druhým krokem
Výstavní úspěchy

Last additions. Nalezeno 30 firem.


Miroslav Mašát-Elektroservis

Kladruby
Elektromontáže,servis el. zařízení,revize,opravy,EZS,EPS,CCTV,M a R,slaboproudé rozvody.

Inteligentní lampy Waldmann

Chrudim
Nabízíme stojanové lampy Waldmann, lampičky stolní, montovatelné na stůl, závěsná svítidla, nástěnná svítidla. Lampy Waldmann se starají o správné osvětlení pracovní plochy, prokazatelně výrazně šetří energii. Technologie nepřímého světla.

Opravy plavidel s.r.o.

Děčín
opravy lodí, hausbotů a plavidel, rekonstrukce interiérů, instalace lodních motorů a převodovek, systémů navigačních světel, příprava lodí na sezónu, uskladnění lodí, zajistíme technickou prohlídku plavidla, stavba lodí dle přání, zajistíme veškerou dokumentaci

Alarm Peza

Praha 5
Elektronické zabezpečovací a kamerové systémy

BEACON ELECTRIC, s.r.o.

Paskov
BEACON ELECTRIC, s.r.o. je česká firma působící v oblasti elektroinstalací a elektromontáží. Nabízené služby: instalace zabezpečovací a kamerové techniky, požární zabezpečení budov, elektroinstalace, výroba rozvaděčů, údržba elektrických zařízení.

Elektro revize Veterník

Ostrava
Revize elektroinstalací.Elektro revize hromosvodů.Revize elektro nářadí, spotřebičů,svářeček. Rekonstrukce a montáž elektroinstalace bytů, rod.domů,kuchyní,koupelen. Havárie elektro Ostrava nonstop. Montáž přípojek nn.,

KUPZAROVKY.cz

Praha 2
Specialisté na LED žárovky renomovaných značek MEGAMAN, Philips, OSRAM, Lumidas, VERBATIM a dalších. Bodové LED, závitové LED žárovky E27, E14, LED reflektory, LED denní svícení.

RV-special, osvětlení a doplňky

Zahrádky
Prodej automobilových a bytových doplňků, LED osvětlení a svítidel

zrušit

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, rekonstrukce bytů, bytových jader, rodinných domů i komerčních prostor vč. všech stavebních prací. Autorizovaný prodej a servis tepelné techniky Wterm. Certifikát ElektroMontér ABB.

ACM ElektrO

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektro rozvodu a zařízení. Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader i komerčních prostor vč. všech stavebně - řemeslných prací.

Zuzana Charvátová

Brno
FineLiving.cz - internetový obchod s domácími potřebami

ACM ElektrO™

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, kompletní rekonstrukce bytů, jader i komerčních prostor včetně všech stavebně - řemeslných prací. Havarijní služba.

KAUFLUKAS s.r.o.

Praha 10
KaufLukas – elektronika, aukce, e-shop

Elektroinstalace Kmoch

Praha 9
Elektrikář. Elektroinstalace od drobné opravy až po kompletní rekonstrukce.

Úsporné světlo s.r.o

Pardubice
Prodej LED úsporného osvětlení, elektroinstalace, elektromontáže, měření intenzity osvětlení, elektrorevize. Pardubice, Hradec Králové, Chrudim.

Pavel Marek

Hradec Králové
Elektrikář - Elektroinstalace

CONTI Zlín s.r.o.

Zlín
Led osvětlení a světelná LED reklama

Elektrikář Hradec Králové - Jiří Trenz

Hradec Králové
Nabízíme opravy, údržbu, servis a revize elektroinstalace. Dále jsme specialisté na elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy, bezpečnostní kamery a elektronické zabezpečení objektů. Hradec Králové a Praha, více než 15 let zkušeností.

Kuchyňské spotřebiče - Alin

Pardubice
Dopřejte si kvalitní kuchyňské spotřebiče. Využijte nabídky eshopu provozovaného společností ALIN a objednávejte z pohodlí svého domova. Připravili jsme pro vás celou řadu samostatně stojících i vestavných spotřebičů od předních výrobců.

Palmtech, s.r.o.

Chrudim
Zabýváme se energetickými úsporami. Poradíme Vám, jak ušetřit energie. Provádíme návrhy, studie, projekty, realizace a následný servis. Žádosti o dotace, operační programy a další.

Ait-česko s.r.o.

České Budějovice
Jsme oficiální distributor klimatizací a tepelných čerpadel Samsung, ait-česko s.r.o. Klimatizace Samsung představují perfektní výkon, kvalitu a spolehlivost. Nabízíme nejmodernější modely, montáž a servis klimatizací.

Antonín Prejza - BPV-Velkoobchod sklo,porcelán ,příbory

Praha 10
Velkoobchodní a maloobchodní prodej skla, porcelánu a příborů. Poradenství a doprava v oboru.
KLIMAPLUS technology, s.r.o.
Libušín
Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace.

zrušit

Praha 5
Klimatizace FUJI ELECTRIC – bytové, kancelářské, nástěnné, mobilní, kazetové, podstropní klimatizace. Návrhy, montáž a servis tepelných čerpadel a vzduchotechniky

SENZORY CZ, s.r.o.

Brno
Dodávky snímačů tlaku, tlakové diference, teploty, průtoku, armatur a hladiny a ukazovacích přístrojů. Zajišťování technického poradenství.

Cariitti.cz

Brno
Cariitti.cz nabízí osvětlení finského výrobce Cariitti. Prosvětlíme vaší domácnost, saunu, koupelnu, kuchyň, muzeum, bazén, či exteriér.

V2CIGS s.r.o.

Praha 3
Prodej elektronických cigaret V2CIGS a Vapor Couture, prodej a distribuce náplní a e-liquidů pro elektronické cigarety, prodej a distribuce příslušenství pro elektronické cigarety.

PROPULS SOLAR s.r.o.

Heřmanův Městec
Výroba, prodej a montáž. Solární kolektory, solární panely. Dodávky ucelených solárních systémů pro ohřev TUV, pro vytápění bazénů a přitápění. Využití alternativních zdrojů energie.

Elektroinstalace - elektrikáři

Praha 4
Elektrikáři pro Prahu a střední Čechy, elektroinstalace domů, bytů a kanceláří

Elektra Praha- Ing Krupa

Praha 1
Projekce, montáže, revize a poradenství v oboru elektro.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace