Vyberte kategorii činnosti

Prvním krokem vyhledávání
Druhým krokem
Výstavní úspěchy

Last additions. Nalezeno 22 firem.


Lubomír Synek-ArchArt

Praha 9
Fotografie na zakázku, nakladatelství a vydavatelství.

FrogZone.CZ s.r.o.

Milovice nad Labem
Kreativní grafické práce a webdesign. Návrh, tvorba a správa internetových prezentací. Profesionální hosting webových stránek a serverů.

JM-TISK s.r.o.

Kostelec
Tiskárna nabízí plnobarevný tisk - letáky, prospekty, časopisy, katalogy, knihy a kalendáře. Navrhneme a vytiskneme etikety i pro vinaře -, termoražba, logo, obaly, krabičky,výsek,perforace.Knihařské zpracování V1, V2 . Nabízíme výhodné podmínky .

Žaneta Moudrá

Roudnice nad Labem
Tvorba webových stránek pro firmy i jednotlivce postavené na redakčním systému WordPress s českou administrací a jednoduchou správou obsahu. Od mikrostránek (minisites, podpůrných webů) až po složitější firemní prezentace např. s registrací zákazníků na pořádané akce, formuláři atp.

qp.cz, s.r.o.

Praha 9
Reklamní výroba s vlastní technologií. Digitální tisk možný i na počkání. Gravírování pro opracování kovu, dřeva a plastu. Pískování umožňující značení sklenic a keramiky. Řezaná samolepka na akční polep výloh. Skladové zásoby standardních materiálů.

Byznys Partner

Hradec Králové
Knihy osobního rozvoje, motivační předměty, diáře, manažerské desky.

zrušit

Mladá Vožice
Ateliér Paskal nabízí tisk na plátno Vámi libovolně vybrané fotografie prvotřídní kvality.

Centrum digitálních služeb MINO

Ústí nad Labem
Pohlednice, tisk pohlednic a pohledů

zrušit

Praha 6
Grafický design a návrhy tiskovin, sazba a zlom knih i časopisů, kompletní DTP práce a příprava podkladů pro tisk. Tvorba elektronických knih a zprostředkování tisku. Dlouholeté zkušenosti s celým procesem výroby tiskovin, vzdělání a 10 let praxe.

zrušit

Ústí nad Labem
Poradenství v oblasti hadware a software, webdesign, správa sítí, tvorba a návrh vizitek, log a banerů, práce s grafikou.

PR holding

Praha 5
Grafické studio, tvorba www stránek, reklama & PR, servis PC. Naši prioritou je péče a přístup ke klientům, kteří se na nás mohou obrátit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Všechny projekty pro naše klienty jsou řešeny individuálně přímo na míru. Nabízíme profesionální kvalitu za nízké ceny.

BURG production

Harrachov
Výroba videa: reportážní, propagační, reklamní, svatební, instruktážní. Grafický design: loga, tiskoviny, grafika internetových stránek, atd.. Fotografie: reportážní, reklamní

Countes Company - Moje úspora

Praha 7 - Holešovice
Projekt Moje úspora nabízí komplexní služby v oblasti zateplení a revitalizace rodinných a bytových domů.

Nízkochemický a bezchemický tisk Pro-T a Pro-V

Praha 2
Polygrafické materiály, profesionální osvit a tisk. Nízkochemické i bezchemické tiskové desky Fujifilm Pro-V. Bezprocesní termální tiskové desky Brillia HD PRO-T. Špičková polygrafická technologie.

123 toner s.r.o

Sokolov
Dopřejte si kvalitní, ale levné náplně do tiskáren. V našem eshopu můžete nalézt cartridge a tonery pro tiskárny Epson, HP, Canon i dalších značek.

AMIPA s.r.o.

Přelouč
Specializujeme se na prodej knih prostřednictvím internetového obchodu a kamenného knihkupectví. Nabízíme přes 50 tisíc titulů knih.

Ing. Bc. Monika Bestrová

Hovorany
Nabízím grafické práce - řezaná grafika, velkoformátový tisk, reklamní grafika, pískování, potisk textilií, malonákladový tisk, grafická příprava tiskovin, letáky, plakáty, etikety, vizitky, foto, poukazy či pozvánky. Tiskneme na míru již od jednoho kusu.

KRÉDO - Jan Teplický

Praha 10
Nabízíme tisk digitálních fotografií. Fungujeme i jako sběrna pro digitální fotografie po internetu. Specializujeme se na tisk zvětšenin fotografií - plakátů.

Kuchyně Prokop

Praha
Výroba kancelářského, kuchyňského, hotelového a drobného nábytku.

Rychletisky.cz

Ostrava - Poruba
Nabízíme Vám 21 let bohatých zkušeností v oblasti ofsetového tisku. Expresní digitální tisk letáků, samolepek, poštovních obálek, hlavičkových papírů a brožur. Poradíme jak připravit tisková data a kterou technologii tisku zvolit.

Grafické studio Amadeus

Praha 3 Vinohrady
Amadeus je profesionální grafické studio (Praha) zaměřené na komplexní grafické práce a služby. Naší specializací je firemní identita (Corporate Identity), grafika a design pro web, tisková a reklamní grafika, návrhy logotypů a tvorba firemního loga.

Knihkupectví U Malých Jilemnice

Jilemnice
Regionální literatura (Krkonoše, Podkrkonoší, Český Ráj), velký výběr knižních titulů, učebnic pro základní a střední školy, odbornou literaturu, hudebniny, obrazy, CD a DVD. Distribuce do škol se slevou a dopravou zdarma!
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace