Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 19 companies found.


Advokátní kancelář Brno

Brno
Advokátní kancelář poskytující právní služby fyzickým i právnickým osobám.

Tomáš Urban - REAL

Benešov
Soudní znalec, odhadce nemovitostí, oceňování nemovitostí, realitní kancelář, výkup nemovitostí. Působnost zejména v okrese Benešov, Praha-východ, Praha-západ.

A and B společnost pro poradenství a.s.

Plzeň
Zakládání a prodej nových ready-made společností s.r.o., a.s., SE.

zrušit

Plzeň
Jsme nezávislá poradenská společnost, našim zákazníkům poskytujeme komplexní ekonomický, právní, daňový a účetní servis. Naší specializací je zakládání a prodej nových ready-made společností s.r.o., a.s. a SE.

AT Consult HK, s.r.o.

Hradec Králové
Nabídka obsahuje externí vedení účetnictví, které bude spravováno na našich počítačích, na našem programovém vybavení a našimi zaměstnanci. Dále je možné využít částečné externí vedení účetnictví, kde se některé agendy zpracovávají přímo u zákazníka.

Jak založit s.r.o. a začít podnikat

Praha 3
Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

JUDr. Jaromír Krutílek - advokát

Praha 6
JUDr. Jaromír Krutílek – samostatný advokát provozující advokátní praxi od roku 1994 se sídlem kanceláře v Praze 6, zabývající se poskytováním právních služeb zejména v oblasti obchodního, občanského, rodinného a pracovního práva.

Ing. David Herman

Louny
Posouzení pravosti dokumentů a smluv, kvality tisku - reklamace, zkoumání pravosti bankovek a cenin, polygrafie, znalecký posudek

LTA Tax

Praha 2
LTA je poradenská kancelář nabízející komplexní právní, daňové a účetní služby.

Šárka Kincelová JUDr.

Praha 5
Advokátní kancelář JUDr. Šárka Kincelová Vám poskytne právní pomoc v širokém spektru právního řádu. Služby jsou určeny pro podnikatele i jednotlivce v občanskoprávních vztazích. Advokátní kancelář preferuje individuální přístup ke každému klientovi.

Autoservis KV, s.r.o.

Karlovy Vary
Autoservis KV, s.r.o. patří do nadnárodní sítě autoopraven AUTOFIT. Nabízíme komplexní servis pro vaše vozidlo, jehož součástí je mimo jiné diagnostika motoru, údržba a opravy autoklimatizace, geometrie podvozku, pneuservis a klempířské práce.

BPX office s.r.o.

Václavovice
Permanentní monitoring solventnosti firem a odběratelů - použity dva informační zdroje. Nákup, prodej pohledávek, zveřejnění dlužníků. Pohledávky jsou zveřejňovány i s kontakty na majitele, proto je možný přímý styk mezi nabízejícími i poptávajícími.

Taxis-Iustinia s.r.o.

Praha 5
Společnost Taxis Iustinia s.r.o. je zavedená firma poskytující komplexní služby v oboru účetnictví, vedení daní, personalistiky, mezd a poradenství.

HORÁČEK A PARTNEŘI, advokátní kancelář

Praha 1
Poskytneme Vám efektivní a praktické řešení Vaší situace v těchto oborech: občanské právo, obchodní právo, pracovní právo a právní služby pro obce.

Máma na mateřské

Úvaly
Užívejte si mateřskou bez omezení. Bavte se a buďte finančně nezávislá i v nejkrásnějším období vašeho života. „Máma na mateřské“ vám přináší hodnotné rady pro správný život na mateřské dovolené.

zrušit

Turnov
Znalecké posudky úřední a tržní ceny nemovitostí. Odhady cen stavebních objektů a pozemků pro převod nemovitostí zahrnující byty, rodinné domy, chaty, výrobní areály, komerční prostory aj. Soudní znalkyně, přes 22 let praxe a 3500 znaleckých posudků.

LIQUIDATORS v.o.s.

Praha 2
Jsme insolvenční správci. Pomáháme s oddlužením osob (osobní bankrot) a podniků. Insolvence je stav, kdy dlužník není schopen plnit své závazky vůči většímu počtu svých věřitelů a je nutné se obrátit na insolvenčního správce.

ASTRAMED

Praha 8
Zajišťujeme kompletní právní servis při převodu ordinace na s.r.o.,prodeji a koupi ordinace. Zakládáme nová NZZ, zastupujeme lékaře a organizace na úřadech.

Alena Netíková

Ronov nad Doubravou
Vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické i právncké osoby, daňová přiznání, zpracování mezd
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today