Vyberte kategorii činnosti

Prvním krokem vyhledávání
Druhým krokem
Výstavní úspěchy

Last additions. Nalezeno 30 firem.


KOVOŠROT-MORAVIA CZ a.s.

Úvaly
Mezi služby, které společnost KOVOŠROT-MORAVIA CZ a.s. nabízí, patří výkup barevných kovů a železa, zpracování kovů, demontáž a likvidace větších technologických celků. Vykupuje také kovy od firem, disponuje s vlastními nákladními vozidly.

Stavební firma Hladík

Říkonín
Zednictví, elektroinstalace, truhlářství zkrátka vše pro Váš dům. Nemusíte kontaktovat více specializovaných firem, stačí oslovit nás. V našich oborech máme mnoho zkušeností a vždy odvádíme svou práci svědomitě.

Král-zámková dlažba

Újezd u brna
Zámková dlažba pro Váš spokojený život...

DFH Haus CZ s.r.o.

Nezvěstice
OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb, rodinných domů na klíč a montovaných staveb.

STAVIA - silniční stavby, a.s.

Ostrava-Kunčičky
Firma STAVIA - silniční stavby, a.s. disponuje dostatkem kvalifikovaných pracovníků a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti činností výstavby dopravních staveb, jejich změn a odstraňování.

Akvina servis s.r.o.

LIBEREC
prodej vodoinstalačního materiálu, vodovodních baterií, vybavení koupelen, rozvody voda, topení, plyn. kompletní sortiment pro Váš dům a zahradu. filtrace vody. radiátory

A-dům, s.r.o.

Hradec Králové
Společnost A-dům s.r.o. vám nabízí projektování a stavbu rodinných domů. Můžete si vybrat přízemní nebo patrový rodinný dům a také future house. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět vašim potřebám a požadavkům.

Josef Blažek

Šternberk
akumulační kotelna, elektromontáže, topení, instalace regulace, rekuperační jednotka, solární panely

Bazeny-jímky-septiky.CZ

Kostelec na Hané
jímky; Bazény; Septiky; Žumpy; Vodoměrné šachty; přečerpávací jímky; plastové výrobky;

zrušit

Praha 8
NONSTOP instalatérské, topenářské a elektrikářské práce. Čištění kanalizace strojně, tlakovou vodou. Opravy plynospotřebičů všech značek. Prodej kotlů MORA, JUNKERS, KARMA, PROTHERM, DAKON, VIADRUS, IMMERGAS, VAILLANT - s montáží i bez na splátky.

AB-FA Kuběnský

Libčice nad Vltavou
Havarijní služba - čištění odpadů a kanalizace. Montáže: vodovodního potrubí v kovu i plastu, umyvadel, WC, bojlerů. Domácích vodáren a čerpadel všech typů, propan-butanových stanic a spotřebičů. Údržba stravovacích zařízení.

Agromechanika v.o.s.

Lhenice
AGROMECHANIKA v.o.s. je česká firma, která vyrábí kotle na tuhá paliva, konkrétně kotlů na spalování biomasy. Vyrábí teplovodní kotle na kusové dřevo a automatické kotle na pelety.

GASKOMPLET cz s.r.o.

Pardubice
Nabízíme Vám prodej širokého sortimentu plynových zařízení a topenářského materiálu. Specializujeme se na VO i MO prodej, montáž, servis a revize plynových kotlů a ústředního topení.

Radek Bulava - KOVOS

Rychvald
Výroba a montáž posuvných a křídlových bran, branek, mříží, kovaných plotů a dalších zámečnických komponent.

KAMNÁŘSTVÍ Pavel Novotný

Poříčany
Provádíme stavby akumulačníchkachlových kamen, kachlových sporáků a krbů dle vlastních návrhů. Prodávámě krbová kamna a krbové vložky.

Petr Melka - M&M Stavitel

Chomutov
Firma Petr Melka - M & M Stavitel nabízí služby v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, stavebních prací a projekce dokumentace. Zajistíme stavební a prováděcí dokumentaci, energetický průkaz, stavební realizaci.

zrušit

Mnichovo Hradiště
Bazény MH – výroba, prodej a montáž bazénů. Zastřešení bazénů, e-shop bazénové příslušenství a solární sprchy. Poradenství, čištění a údržba bazénů, ohřev vody v bazénu, protiproud.

OTK - system s. r. o.

Praha
Střešní světlíky, rekonstrukce světlíků, RWA klapky, odvod kouře a tepla.

BERNIZET s.r.o.

Praha 5
Натяжные потолки,дизайн интерьера,реконструкчия жилых и офисных помещений

Stavitelství ŠMÍD s.r.o.

Plzeň
Specializujeme se na zateplování budov, výstavbu a rekonstrukce domů v Plzni, Praze a okolí. Jsme certifikovaným dodavatelem Zelená úsporám se zaměřením na revitalizace panelových domů. Stavíme domy na klíč i atypické rodinné domy na míru.

ZTL CONSTRUCT CZ, s.r.o.

Brno - Zábrdovice
Nabízíme hliníková okna, dveře, zimní zahrady, střešní světlíky, prosklené fasády, posuvné dveře, požární Al konstrukce, přístřešky a prodej dřevěných briket a pelet.

Bardzák – Stavební společnost

Benešov nad Ploučnicí
Provozujeme stavební a zemní práce, zpracování dřeva, demolici objektů, betonářství, zateplování, jeřábnické a výkopové práce, stavby rodinných domů a garáží na klíč,rekonstrukce a revitalizace objektů, čističky odpadních vod aj.

DStav-Martin Dlouhý

Ústí nad Labem
Provádíme práce stavební,elektroinstalační,instalatérské,topenářské,plynařské,obkladačské,zámečnické a další

AB-INTEX, s.r.o.

Praha 4
Nášlapné venkovní plochy, příjezdové cesty, okolí bazénů, balkony terasy, venkovní kuchyně, prodejní plochy, podlahy v dílnách a mnoho dalších povrchů vyžaduje bezpečný pohyb, reprezentativní vzhled a snadnou údržbu.

Tesařství stryka

Libanice
Stavíme střechy na klíč, zajištujeme klempířství, tesařství, rekonstrukce střech. Střechy Chrudim a střechy Pardubice. Zajišťujeme celkovou realizaci střechy. Dále stavíme přístřešky i pergoly.

Eltosstav s.r.o.

Hrádek
Voda, topení, elektro, plyn, kanalizace, návrh, realizace, montáž, revize

Alcentrum s.r.o.

Přelouč
Společnost ALcentrum se zabývá výrobou, prodejem a montážemi hliníkových konstrukcí. V nabídce si můžete vybrat z kvalitních hliníkových pergol, zastřešení bazénů a garážových přístřešků. Všechny konstrukce budou vyrobeny dle přání klienta.

Roman Fojtík

Znojmo
projektové dokumentace v CADu - voda, kanalizace, topení, dozorování staveb, kamerové zkoušky a kontroly trubních sítí, oprava mobilních telefonů, notebooků, tabletů a drobné elektroniky

Stavební Dozor Ostrava

Ostrava
Stavební dozor, stavbyvedoucí, tvorba rozpočtů, projekční činnost, revitalizace na klíč, přejímka nemovitostí, reklamační servis.

Studny, studnařství Pardubice

Chrudim
Studnařství Pardubice nabízí kompletní služby – nalezení pramene, vrtané studny, geologické průzkumy a vrty, hydrogeologické průzkumy. Zajistíme a kompletně zrealizujeme studnu včetně veškeré dokumentace.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace