: Choose a region

All regions
Show search results

Electrical & Electricity Companies. Last additions. 50 companies found.


Služby - elektro

Praha 2

Zabýváme se kompletními dodávkami elektroinstalací silnoproudých a slaboproudých s možností zajištění projektů. Instalace EZS, TV, SAT, Tlf + domácí telefony URMET, MIWI, TESLA. Zednické, malířské a obkladačské práce.

zrušit

Praha 5

Provádíme veškeré elektroinstalační a elektrmontážní práce bez omezení napětí. Zajištění projektové dokumentace a přihlášky k odběru. Obvody zabezpečovací techniky, měření a regulace. Revize elektro bez omezení napětí v objektech typu A + B.

Václav Pánek

Praha 5

Elektromontáže silnoproudých rozvodů, elektroinstalační práce na klíč, technická ochrana osob a majetku, montáže měření a regulace, hromosvody, anténní technika, projekty elektro, elektrická vrata.

Elektroinstalace s.r.o.

Praha 6

Kompletní elektromontážní práce. Montáže EZS, EPS, CCTV, výškové práce. Revize elektro, EZS, EPS.

Milan Vaňha - elektroinstalace

Praha 6

Montáž a opravy elektrické instalace, včetně provedení revize elektrického zařízení. Elektroinstalace na klíč.

JAROSLAV SÝKORA

Praha 7

Montáž, oprava, údržba vyhrazených elektronických zařízení, výroba rozvaděčů, elektroinstalace, projekty, revize, kontroly drobných elektrických spotřebičů a elektrického ručního nářadí. Sádrokarton.

A.A ELKAMA

Praha 8

Elektrikáři, elektropráce, elektromontáže a elektroinstalace pro byty, domy, průmysl. Elektrické vytápění přímotopy, akumulační podlahové. Boilery, domovní osvětlení, domácí telefony, zvonky, kabelové rozvody, počítačové sítě, strukturovaná kabeláž.

ELEKTRICKÉ INSTALACE

Praha 9

Provádíme elektroinstalaci, elektrorevize, přihlášky na PRE. Stavební práce a sádrokartony.

Elektro MS

Praha 9

Montáž, opravy, údržba a revize elektrických zařízení. Domovní a průmyslové rozvody na klíč.

3 + EL spol. s r.o.

Praha 9

Provádíme kompletní silnoproudou a slaboproudou elektroinstalaci vč. hromosvodů a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Na provedené práce vyhotovíme revizní zprávu, vč. prohlášení o shodě.

zrušit

Praha 10

Elektropráce, elektroinstalace, elektrické domovní zvonky, domovní telefony, montáž, opravy, připojování elektrospotřebičů, boilery, elektrické sporáky, kamna, pračky, myčky, zvonková tabla, telefonní sítě, samozamykací elektrické, mechanické zámky.

Elektron s.r.o.

Praha 10

Elektromontážní práce na zařízeních s napěťovou hladinou od malého do vysokého napětí kW. Investiční výstavba nových objektů, elektromontážní práce i při nejrůznějších rekonstrukcích.

Elstarmont spol. s r.o.

Praha 9

Elektromontáže silnoproudých a slaboproudých rozvodů, ochrana potrubí před mrazem, topné kabely, podlahové vytápění DE-VI a revize elektrických zařízení. Www stránky:

ELVIS

ELVIS

Žďár nad Sázavou

Docházkové, přístupové, identifikační a zabezpečovací systémy. Vývoj, výroba, instalace, včetně software v provedení web aplikace pro Windows i Linux. Automatické pokladny,parkovací systémy,odbavovací turniketové systémy pro lyžařské vleky a koupaliště

TUREK elektro

Ostrava

Poskytování služeb v oboru slaboproud a silnoproud. Revize elektrických instalací, revize hromosvodů, revize elektrických zařízení pracovních strojů v sítích NN. Revize a kontroly elektrospotřebičů, výpočetní a kancelářské techniky. Opravy případných závad z revizí. Opravy svařovacích agregátů. dodatečné montáže proudových chráničů atd.

TZB-info.cz - Technické zařízení budov

Praha 6

Portál TZB-info je oborový zdroj informací zaměřený na Technická Zařízení Budov (zkratka TZB). Každodenně přináší aktuální informace o dění v oboru. Obsahuje dlouhodobě budovanou základnu statických informací k jednotlivým vybraným tématům z oboru TZB.


data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

Position your business ahead of your competition by taking one of our prefered positions.
Please contact us.

register today