Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 12 companies found.


Hoteltrans s.r.o.

Ostrava
Ubytování.

Tábořiště u rybárny

Dolní Domaslavice
Kemp se nachází v jedné ze zátok Žermanické přehrady. Kapacita kempu je asi 200 míst pro stany nebo přívěsy.

Stanislav Marszalek Autocamp U viaduktu

Dolní Lomná
Nabídka ubytování v kempu. K dispozici elektrická přípojka, sprcha, WC, umývarna, dětské hřiště, lesní tělocvična

zrušit

Budišov nad Budišovkou

Rudolf Korčák

Příbor
Pořádáme dětské letní tábory, rodinnou rekreaci, sportovní akce. Ubytovací kapacita je 26 osob. Chatky pro 4 osoby v blízkosti bazénu, stravování, hřiště, plážový volejbal, informační centrum, koupaliště - 2x bazén - 50m a dětský.

HOTEL.CZ, a.s.

Praha 2
Rezervační systém HOTEL.CZ nabízí ubytování, hotely, hostely, penziony v Praze a České republice. Vyberte si z aktuální nabídky VIP termínů a Last Minute. Prostřednictvím smluvních partnerů zabezpečujeme transfer-dopravu a letenky. Využijte služeb našich operátorů, kteří Vám pomohou zajistit ideální ubytování.
InfoČesko.cz
Frýdlant nad Ostravicí
Nabízí celou řadu příležitostí pro využití volného času, poznávání, aktivní dovolenou a relaxaci. InfoČesko popularizuje území České republiky s důrazem na místní zajímavosti a širokou nabídku služeb. Na mezinárodní úrovní doplňuje obraz České republiky jako turisticky přitažlivé země.

GAMISPORT

Třinec
outdoor - stany, batohy, spacáky

Hotel Petr Bezruč**

Frýdlant nad Ostravicí
Hotel Petr Bezruč vám nabídne ubytování o celkové kapacitě 290 lůžek. Pro hosty ubytované v hotelu Petr Bezruč ve Frýdlantu nad Ostravicí je k dispozici hotelová restaurace, kavárna i denní bar s možností pořádání oslav.

KVADRO s.r.o.

Horní Lomná
Wellness hotel Pod Kyčmolem se nachází v překrásné krajině Beskyd v chráněné lokalitě Horní Lomná. Je ideální místo k rekreaci a odpočinku, kde lze pořádat oslavy,svatby,obchodně pracovní jednání, firemní školení a semináře.

Penzion Tarem - ubytování Těrlicko

Těrlicko
Penzion Tarem se nachází v Těrlicku, v těsné blízkosti Těrlické přehrady. Ubytovat se můžete v 15 dvou, tří, čtyř i šestilůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40 lůžek. Součástí penzionu je menší restaurace.

Jana Balnarová - Czechiatravel

Bílovec
Budete-li hledat ubytovánína našem servervu Czechiatravel,jistě najdete ubytování přesně podle Vašich představ a požadavků.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today