Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 7 companies found.


Gabiony Tomis s.r.o.

Šenov u Ostravy
Gabiony Tomis | Gabiony prodej, realizace, gabionové konstrukce, opěrné stěny, obklady, volně stojící stěny, oplocení, atd. Přírodou upravujeme přírodu. Gabiony rovněž slouží jako architektonický prvek v zahradě. Gabion zelený a kvetoucí.

DŘEVOSTAVBY M.C.

Veřovice
Naše firma zajišťuje stavby domů, například dřevostavby, stavíme rodinné domy na klíč, nízkoenergetické domy. Provádíme také tesařské a pokrývačské práce.

Zbigniew Kwaczek

Staré Město
FASÁDY – ZATEPLENÍ KWACZEK nabízí kvalitní zateplovací služby. Zateplíme vám fasády, omítky i střechy. Používáme polystyren nebo minerální vlnu. U nás dostanete vysokou kvalitu za nízkou cenu, tak neváhejte a kontaktujte nás.

RD Rýmařov s.r.o.

Rýmařov
Společnost RD Rýmařov s.r.o. vám nabízí stavbu rodinných domů, domů na klíč, dřevostaveb a pasivních domů. Ať už chcete dům dvoupodlažní nebo přízemní či toužíte po 4+1, 5+1 nebo 6+1 jsme tu pro vás. Obraťte se na profesionály.

D.B.M. izolace s.r.o.

Pržno
Stříkané izolační pěny HEATLOK SOY® a SEALECTION® 500 jsou vhodné pro všechny typy obytných, komerčních nebo průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb.

Radek Bulava - KOVOS

Rychvald
Výroba a montáž posuvných a křídlových bran, branek, mříží, kovaných plotů a dalších zámečnických komponent.

HR domy a rekonstrukce,s.r.o.

Bystřice nad Olší
Česká firma HR domy a rekonstrukce,s.r.o. z Bystřice nad Olší Vám postaví novostavbu na klíč, zařídíme rekonstrukci bytový jader, zateplení domů a podkroví, zámkové dlažby, malování interiéru, pokládka podlah,ploty,anhydridové lidé podlahy a mnoho dalších činností
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today