Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 16 companies found.


A. V. Pension Praha
Praha 4
Rodinný penzion*** v klidné vilové čtvrti u metra Chodov. Zahrada,terasa, bazén..Family pension*** situated in the peaceful villa quarter closed to metro station Chodov. Garden, terrace, swimming pool.. Familienpension*** in ruhigem Villen-Stadtviertel bei U-Bahn Chodov. Garten, Terasse, Schwimmbecken.
OREA HOTELSa.s.****
Praha 6
Společnost OREA HOTELS a.s. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS. V současné době jej tvoří více než 20 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách.
Pension Berta s.r.o.
Praha 11
Rodinný pension*** v klidné části Praha 4, 100 m od stanice metra Opatov (metro C)... Pension Berta*** is a family boarding house with very comfortable level of the accommodation, situated in newly reconstructed building, 100 m from metro station Opatov (subway line "C")
zrušit
Praha 4
Penzion*** s rodinným prostředím se nachází v prostředí parku Jezerka, jen 7 minut od metra trasy C - stanice Pankrác. Comfortable and peaceful pension*** is situated in close vicinity of the Jezerka public garden, only 7 minutes walking distance from Metro C - Pankrác station.
Čedok a.s.
Praha 1
Čedok a.s. - Vaše cestovní kancelář již od roku 1920, internetový prodej - zájezdů do celého světa. Čedok a.s. - Your Travel Agency since 1920, accomodation service

CILA

Praha 4 - Modřany
Pronájem luxusních limuzín s řidičem, prodloužené limuzíny Lincoln, luxusní vozy Mercedes-Benz, Jaguar a jiné značky. Zajištění svatební dopravy. Exkluzivní přeprava s řidičem po celé Evropě pro jednotlivce i skupiny. Incomingová agentura ČR a SR.

Czechocar, Car rental and apartments Group

Praha 4
We have pleasure to introduce to you a residential complex "Zvonařka" located at downtown at centre of Royal Veneyard. Absolutely, Prague´s best in first class rental are luxury apartments, which provide the strictest expectation for the modern high standard living, furthermore well secure in the secluded, gated area.

ZPM Sport

Praha 4
Prodej, servis - jízdní kola, lyže, snowboard, sportovní potřeby, oblečení, hokej, fotbal, volejbal, florbal, tenis, sguash, badminton, skateboard, outdoor, camping, brusle, potápění, fitnes, sportovní výživa.
zrušit
Praha 4 - Nusle
V hotelu je 31 pokojů, salonek pro slavnostní příležitosti o kapacitě 50 míst a letní restaurace. Na jídelním lístku můžete najít vynikající jídla evropské kuchyně.

HOTEL.CZ, a.s.

Praha 2
Rezervační systém HOTEL.CZ nabízí ubytování, hotely, hostely, penziony v Praze a České republice. Vyberte si z aktuální nabídky VIP termínů a Last Minute. Prostřednictvím smluvních partnerů zabezpečujeme transfer-dopravu a letenky. Využijte služeb našich operátorů, kteří Vám pomohou zajistit ideální ubytování.
InfoČesko.cz
Frýdlant nad Ostravicí
Nabízí celou řadu příležitostí pro využití volného času, poznávání, aktivní dovolenou a relaxaci. InfoČesko popularizuje území České republiky s důrazem na místní zajímavosti a širokou nabídku služeb. Na mezinárodní úrovní doplňuje obraz České republiky jako turisticky přitažlivé země.
Chateau St. Havel****
Praha 4
Vychutnejte si příjemnou atmosféru 32 deluxe pokojů zařízených v zámeckém stylu, stylově zařízenou restauraci pro 50 osob, kongresový sál v bývalé kapli sv. Havla pro 80 osob, Váš svatební den v prostředí novogotického zámku St. Havel

CCB Sport s.r.o.

Praha 4 - Modřany
Nejnižší ceny, kvalitní zboží, široký sortiment horských kol, in-line bruslí, lyží a sportovního vybavení naleznete v naší kamenné i internetové prodejně CCBSPORT Praha Modřany.

zrušit

Praha 4
Nabízíme ubytování v luxusně vybaveném apartmánu v klidné lokalitě u řeky. Výborné zabezpečení. Bezproblémové parkování. Bezbariérový přístup. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Just Simple s.r.o.

Královův Dvůr
Vzduchoplavec.cz vám nabízí nezapomenutelné lety balonem. Let balonem si můžete užit sám/a nebo až s pěti přáteli. Balony pravidelně prochází kontrolami, takže se není čeho bát. Pokud nevíte co darovat svým blízkým, překvapte je vyhlídkovým letem.

zrušit

Praha 4
Na Alicia.cz naleznete neustále aktualizovanou nabídku zájezdů i letenek. Nakupujte levné letenky levně do celého světa. Rezervační systém letenek vám poskytne možnost vybírat z globální nabídky letů po celém světě online.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today