Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 12 companies found.


ELÁN CAR s.r.o.

Praha 4
Velkobchod s autoelektrikou
Elektromraz.cz
Praha 4
Provádíme elektroinstalační práce.

Instalex spol. s r.o.

Praha 4
Rozvody plynu, vody, topení, klimatizace, kanalizace. Výroba, opravy, údržba.
SERVIS ELEKTRO PRAHA, s.r.o.
Praha 4
PRODEJ, MONTÁŽ A OPRAVY ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY. ŘEŠENÍ DIGITÁLNÍHO POZEMNÍHO VYSÍLÁNÍ (DVB-T) A ČESKÝCH PRODUKTŮ ZE SATELITU (DVB-S). PŘIPOJENÍ K INTERNETU VE VYBRANÝCH LOKALITÁCH.

MP-WORK s.r.o.

Praha 4
Pronájem- montážní vysokozdvižné plošiny, výškové práce s horolezeckou technikou, montáže reklamních zařízení, instalace billboardů a megaboardů, mytí oken a fasád, elektroinstalační práce, malířské a natěračské práce, velkoplošný tisk, prořez stromů
MAXIMUS.CZ
Praha 9
Český porcelán, broušené sklo, křišťálové lustry, vázy, mísy, talíře, svícny, cibulový porcelán, sklo, křišťál. Osvětlení a bytová svítidla - Czech crystal chandeliers, bohemia glass, czech porcelain tableware. Supplier of fine Bohemian art from Czech Republic

Bajer Václav

Praha 4 - Braník
Návrhy,realizace a revize elektrických rozvodů domů, bytů, bytových jader i nebytových prostor. Údržba stávajících elektrických rozvodů. Potvrzování žádostí pro připojení elektroměru a ostatní elektro práce.

Elektrotechna.cz spol. s r.o.

Praha 4
Nabízíme kvalitní vzduchotechniku - vysoušeče zdiva, odvlhčovače vzduchu, ochlazovače, ventilátory a přenosné klimatizace se zárukou 3 roky.

KLIMA RAPID, spol. s r.o.

Praha 4
Klimatizace, vzduchotechnika, čističky vzduchu, tepelná čerpadla. Provádění kompletních dodávek klimatizací, včetně montážních prací, údržby a servisu klimatizací. Mobilní klimatizace, klimatizace pro dům byt a kancelář, centrální klimatizace.

COMPLETE CZ, spol. s r.o.

Praha 4
Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT.

Elektroinstalace - elektrikáři

Praha 4
Elektrikáři pro Prahu a střední Čechy, elektroinstalace domů, bytů a kanceláří

A-TechService.s.r.o.

Praha 4
Ozvučení, osvětlení akcí, tlumočnická technika, velkoplošné projekce z projektoru s možností náhledu z obrazovek na stojanu, audiovizuální záznamy a přenosy, výstavní stojany (panely) na postery, pronájem AV techniky
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today