Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 12 companies found.


ÚAMK a.s.

Praha 4
Provozujeme komplexní systém pro motoristy. Řidiči v krizi mohou volat NON STOP tel. 1230. Odborná dopravní školení, večírky, konference mohou být provedeny v rekreačních střediscích ÚAMK, včetně ubytování. ÚAMK Nautik zajistí vše kolem yachtingu.

zrušit

Praha 4
Exekutorský úřad. Nucený výkon exekučních titulů, exekutorské zápisy, úschovy, dobrovolné dražby, právní pomoc, soudní exekutor.

zrušit

Praha 4
Vymáhání a odkup pohledávek v ČR i zahraničí. Spolupráce s exekutorem, burza pohledávek. Právnické i fyzické osoby. Informace a reference.

GENOR Finance s.r.o.

Praha 4
Řešení závazků a pohledávek - nepromlčených, i v konkurzech a likvidacích, v ČR; žádné platby předem. Správa salda od vydání faktury, inkaso, odkup, zápočty, žaloby, konkurzy, exekuce, směnky. Zajistíme uznání dluhu, splátky, notářské i exekutorské zápisy.

EOS KSI Česká republika s.r.o.

Praha 4
Mimosoudní a soudní inkaso pohledávek v ČR i v zahraničí.

zrušit

Praha 4
Vymáhání pohledávek. Pohledávky, dluhy, závazky. Správa, inkaso, sekundární inkaso, konkurz, likvidace, exekuce, dědické řízení. Uznání dluhu nebo směnka pro soud. Zákonné řešení po celé ČR.

zrušit

Praha 4
Inkasujeme a spravujeme pohledávky. Vymáháme pohledávky. Provádíme fakturační a upomínkový servis. Exekuce.

zrušit

Praha 4
Řešení závazků a pohledávek - nepromlčených, i v konkurzech a likvidacích, v ČR; žádné platby předem; správa salda od vydání faktury, inkaso, odkup, zápočty, žaloby, konkurzy, exekuce; zajistíme uznání dluhu, splátky, notářské i exekutorské zápisy.

Vakano s.r.o. (pobočka Praha)

Praha 4
Prověřování obchodních partnerů, ochrana dat, ochrana proti průmyslové špionáži, osobní ochrana, vymáhání a odkup pohledávek, revitalizace firem.

Advokátní kancelář Tatiana Poupová

Praha 4
Advokátní kancelář Praha JUDr. Tatiany Poupové poskytuje právní služby a zastupování u soudu v oblasti občanského práva, obchodního práva, rodinného práva. Pomoc rozvodového právníka při rozvodu manželství, majetkové vyrovnání, dědictví ze zákona, smlouvy aj.

Ing. Yvona Hájková

Praha 4
Ing. Yvona Hájková - Soudní znalec - dendrologie, sadovnictví, květinářství

Reform Invest s. r. o.

Praha 4 - Podolí
zajišťujeme správu a inkaso pohledávek, podnikatelské poradenství, reklamu na internetu, zprostředkování finančního poradenství, obchodní příležitosti v Chorvatsku
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today