Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 6 companies found.


REVYKO INTER s.r.o.

Praha 4
REVYKO, spol. s r.o. navazuje na tradice kovořemesel v Českých zemích. Firma byla založena v roce 1988 jako sdružení řemesel. V současné době vlastní výrobní prostory s odpovídajícím technickým zázemím. Disponuje více než 50ti řemeslníky.

SVOBODA - instalatér

Praha 4 - Háje
Instalatérské a zámečnické práce, rozvody kanalizace, vody, topení, plast, měď, rehau, železo, dodávky kotlů, ploty, vrata, mříže

Festo.com

Praha 4
Naše inovace v pneumatické a elektrické automatizační technologii přinášejí vysokou produktivitu a maximální užitek pro vaši společnost. Elektrické a pneumatické prvky a řešení pro procesní a průmyslovou automatizaci

zrušit

Praha 4
Průmyslová automatizace - pneumatické prvky. Nabízíme pneumatické válce, elektrické a pneumatické pohony, elektropneumatické ventily, ventilové terminály. Provádíme odborná školení a semináře.

Jan Půlpán - ražba mincí a medailí

Praha 2
Ražba mincí na zakázku, ražení medailí, pamětních mincí a dalších: dukáty, tolary, žetony, reklamní mince, historické mince, plakety, firemní medaile, prezentační medaile, raznice a pečetidla. Možnost prezentace ražby mincí v historických kostýmech.

Kateřina Schrammová

Praha – 4 Braník
Prodáváme kvalitní dveřní kování, kliky na dveře od firem Cobra, Eurolaton, AC-T servis, M&T a bezpečnostní kliky od firmy Rostex. Dále nabízíme stavební pouzdra JAP, krbové nářadí a doplňky ke dveřím.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today