Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 6 companies found.


SVOBODA - instalatér

Praha 4 - Háje
Instalatérské a zámečnické práce, rozvody kanalizace, vody, topení, plast, měď, rehau, železo, dodávky kotlů, ploty, vrata, mříže

NEWAG PRAHA spol. s r.o.

Praha 4
Komerční centrální vysavače Disan dodává na český a slovenský trh firma Newag, která se věnuje distribuci centrálních vysavačů od roku 1993. Ve své nabídce má kromě komerčních centrálních vysavačů rovněž centrální vysavače do rodinných domů, značky Husky a Duo Vac.

DOLEŽAL-DUHA, s.r.o.

Praha 4
Naše společnost pro vás zajistí profesionální úklid Praha. Ať už máte na starosti kancelář nebo větší komplex, stačí se obrátit na nás a my už se o vše postaráme. Zdarma vám připravíme nezávazné zpracování cenové nabídky.

Bedřich Chroust - Chrpa

Praha 10
Společnost Bedřich Chroust – Chrpa nabízí úklid kancelářských prostor v Praze. Kompletně uklidíme vaši kancelář včetně umytí oken, vyčištění podlah a koberců, vynešení odpadků a také zalití květin. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid.

Stel Profi spol. s r.o.

Praha
Na trhu úklidových služeb působíme od roku 1992. V současné době se nejvíce zaměřujeme na speciální úklidové práce – renovace podlahových krytin, ale provádíme úklidy i v hotelích a historických budovách.

Odvoz odpadu s.r.o.

Praha 4
Zajišťujeme odvoz odpadu pomocí kontejnerů, dovoz sypkých materiálů pro stavbu a zahradu, vyklízení. Působíme v městských částech Praha 4 a Praha 5
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today