Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 14 companies found.


Four Tel s.r.o.

Praha 4
Montáž handsfree sad; montáž autorádií; zlacení autodplňků
SERVIS ELEKTRO PRAHA, s.r.o.
Praha 4
PRODEJ, MONTÁŽ A OPRAVY ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY. ŘEŠENÍ DIGITÁLNÍHO POZEMNÍHO VYSÍLÁNÍ (DVB-T) A ČESKÝCH PRODUKTŮ ZE SATELITU (DVB-S). PŘIPOJENÍ K INTERNETU VE VYBRANÝCH LOKALITÁCH.

ANTENEX SERVIS

Praha 4
Specializovaná prodejna a servis anténní a satelitní techniky - prodej, montáže a opravy všech komponentů. Antény individuální i společné, satelitní sestavy, pozemní digitální TV. Komplexní dodávky na klíč, individuální přístup.

ANTÉNY Z. Tingl

Praha 4
Montáž, servis, prodej TV, SAT, VKV, GSM antén, satelitní komponenty, DVB-S, pozemní digitální příjem DVB-T, TV, video, audio technika, anténní rozvody pro domy, byty, hotely, montáže UPC Direct, měření signálu, společné televizní antény - STA.

EP Servis

Praha 4
Antény, společné antény, satelity, satelitní technika, skupinové satelitní přijímače, strukturované kabeláže,kamerové systémy, průmyslová televize, satelitní přijímače

PROFISAT

Praha 4
Specializovaná prodejna anténní a satelitní techniky, montáže společných a individuálních antén. Antény, satelity, reciever, parabola, HUMAX, KAON, LEMON,ALCAD,TRIAX, IKUSI, TEROZ, SCHWAIGER, UPC, Grundig, kování, PHILIPS, NOKIA, TONER, KOAX, KABEL

Lubomír Chvojka

Praha 4
Montáž, servis a opravy individuálních, společných televizních a rozhlasových antén, satelitních antén a kabelových rozvodů.

Atlas electronic

Praha 4
Výroba, prodej, servis a montáž antén a satelitů.

zrušit

Praha 4
Prodej, montáž a servis antén a satelitních systémů.

zrušit

Praha 4
Prodej a instalace veškeré satelitní techniky -návrh - realizace, UPC DIRECT, SKY DIGITAL, satelitní digitální přijímače, moduly, originální dekódovací karty-porno, sport, filmy, seřízení antén, rozvody do domů a bytů, vybavení sport barů, night klubů.

Kompens

Praha 4
Dovoz a prodej anténní techniky - rozbočovače, slučovače TV/SAT, konektory, součástky, prázdné krabičky (odlitky) pro osazení přístrojů s integrovanými F-konektrory

zrušit

Praha 4
Satelitní a televizní technika, montáž a prodej

zrušit

Praha 4
Prodej a instalace UPC Direct (kabelová TV bez kabelu), individualní antény, anténní rozvody, instalace spotřební elektroniky.

Video trade

Brno
Prodej komponentů pro uzavřené televizní okruhy (CCTV).
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today