Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 19 companies found.


EPRON spol. s r.o.

Praha 4
Prodej foto kino, fotoaparáty klasické i digitální, stativy, dalekohledy, příslušenství, videokamery, filmy, tiskárny, e-shop prodej, velkoobchod, on-line ceníky, Olympus, Canon, Nikon, Pentax, Kodak, FOMA, Agfa, Konica Minolta, Fujifilm, Polaroid, Tokina, Kenko, Hoya, Yashica, Case Logic, Samsung.

FOTOLAB, a. s.

Praha 4 - Chodov
Foto zpracovatel barevných, černobílých, analogových, digitálních snímků, virtuální fotosběrna. Velkoobchodní a maloobchodní prodej foto, video techniky a příslušenství

VICH spol. s r.o.

Praha 4
Fotografické služby, fotografování, umělecký fotograf, fotografická technika, průkazová fotografie, digitalizace obrazu, kopírování, reklamní plakáty, rámování, paspartování, lamino, výroba razítek, fotoateliér, on-line foto.

Aleš Suchánek - Aves

Praha 4
Profesionální fotografická tvorba - především public relations, reportáže.

Jan Vrabec

Praha 4
Fotografické práce.

Jiří Votýpka - Fotovo

Praha 4
Fotografická činnost.

Martin Kovář

Praha 4
Tvorba fotografií - reportáže, portréty, reklamní snímky.

zrušit

Praha 4
Fotografie módní, reklamní, glamour, erotická. Modelky, castingy, fototesty. Společenské reportáže. DTP zpracování, tisk. Produkce
Prodejní galerie ADLO
Praha 4-Modřany
Ubytování, stravování, občerstvení 250 míst k sezení, dvě velká parkoviště, nové sociální zařízení, teplá voda, sprchy. O ubytování a službách je možno se informovat na uvedených kontaktních telefonech nebo zasláním objednávek. Kemp je otevřen od 1. května do 30. září Na Vaší návštěvu se již těšíme !

KROFTA UNISERVIS

Praha 4 - Hrnčíře
Papírnictví, kopírování, laminace, výroba razítek, nejlevnější tonery a náplně - recyklované náplně se zárukou. Sběrna oprav - tiskárny, počítače, monitory, televize, videokamery, lednice, mrazáky, mikrovlnky, žehličky, kulmy.

Agentura Harlekýn

Praha 4
Produkce divadelních představení * Zajišťování společenských akcí * Reklamní aktivity * Zastupování umělců

zrušit

Praha 4 - Braník
Prostor pro současný tanec a taneční divadlo

Křišťálová čajovna

Praha 4 - Chodov
Galerie Cesty ke světlu
zrušit
Praha 4 - Nusle
V hotelu je 31 pokojů, salonek pro slavnostní příležitosti o kapacitě 50 míst a letní restaurace. Na jídelním lístku můžete najít vynikající jídla evropské kuchyně.

Umelecke-potreby.cz

Praha 4
Kresba, malba, decoupage, mozaika, kreativní hračky a školní potřeby

zrušit

Praha 4
Ručně vyražené historické mince a medaile s historickou i reklamní tématikou, vyráběné za tepla i za studena. Zlaté i stříbrné pamětní mince, ražba mincí na zakázku, veřejné prezentace v historických oděvech, neotřelé nosiče 3D reklamy.

Profesionální fotograf Jan Zeman

Praha 411
Chcete se na chvíli stát celebritou? Objednejte si portrétní fotografie od profesionálního fotografa. Užijte si fotografování a získejte krásné fotografie vytištěné na kvalitním archivním papíru.

Svatební fotograf Jan Zeman

Praha 411
Proč si nenechat kvalitně zdokumentovat svatbu? Objednejte si služby profesionálního svatebního fotografa, který neopakovatelně zachytí příběh Vašeho svatebního dne.

FASHION POINT MP s.r.o.

Praha 4
MOJE OSOBNÍ CESTA K HOME STAGINGU
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today