Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 7 companies found.


zrušit

Praha 4
Školení ADR.
The English College in Prague
Praha 9 – Vysočany
English College je šestileté soukromé gymnázium v síti MŠMT. Výuka v angličtině s mezinárodní dimenzí. Učiteli jsou zkušení absolventi univerzit z Velké Británie dalších zemí vč. ČR. Mezinárodní program IGCSE a IB (International Baccalaureate). Diplom IB rovnocenný české maturitě pro studenty studující češtinu jako první jazyk.
Jazyková škola SOVA
Praha 4
Kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny a dalších evropských jazyků a arabštiny. Výuka ve firmách, individuální studium jazyků a kurzy pro veřejnost. Čeština pro cizince, specializované kurzy a doučování žáků a studentů.

Agentura Tailored English Courses

Praha 2
Kurzy angličtiny na zakázku pro firmy i jednotlivce. Výuka angličtiny: obecné, obchodní, odborné. Příprava na mezinárodní jazykové zkoušky, odborné semináře, flexibilní a pobytové kurzy. Kompletní organizační a odborné zajištění.

AKCENT International House Prague

Praha 4
Jazyková škola provozující kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, čeština pro cizince. Kurzy dětské, intenzivní i firemní. Příprava ke zkouškám TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC, pomaturitní studium, studium v zahraničí, au-pair, e-learning.

Jazyková škola Libere

Praha 4
Výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy - angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině. Přátelská atmosféra.

Mateřská školka Čiperka

Praha 4 – Modřany
Soukromá mateřská škola Čiperka (Praha 12, Modřany) pro děti ve věku 3 až 7 let. Školící program Step by step, angličtina, svozy a odvozy dětí. MŠ Čiperka = nejlepší školka na vzdělání dětí v Praze.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today