Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 11 companies found.


HOTEL.CZ, a.s.

Praha 2
Rezervační systém HOTEL.CZ nabízí ubytování, hotely, hostely, penziony v Praze a České republice. Vyberte si z aktuální nabídky VIP termínů a Last Minute. Prostřednictvím smluvních partnerů zabezpečujeme transfer-dopravu a letenky. Využijte služeb našich operátorů, kteří Vám pomohou zajistit ideální ubytování.
InfoČesko.cz
Frýdlant nad Ostravicí
Nabízí celou řadu příležitostí pro využití volného času, poznávání, aktivní dovolenou a relaxaci. InfoČesko popularizuje území České republiky s důrazem na místní zajímavosti a širokou nabídku služeb. Na mezinárodní úrovní doplňuje obraz České republiky jako turisticky přitažlivé země.

JADRANKATOUR cestovní agentura

Beroun
Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v soukromých apartmánech blízko moře.

CATEAM Jadrankatour

Beroun
Ubytování v soukromých apartmánech v Chorvatsku

Ubytovna Žofka Kladno

Kladno
Ubytovna Žofka Kladno, Vám nabízí levné dlouhodobé i krátkodobé ubytování, v oblasti Kladno,Praha a okolí v nově zrekonstruovaném objektu s kapacitou 50 lůžek, v nově vybavených 2 až až 6-ti lůžkových pokojích, s možností využití ledničky a TV.

Ubytování u Hančilů

Benátky nad Jizerou
Pronájem horské chaty skupinám lidí

Modré z nebe s.r.o.

Benešov
MyMinigolf.cz - Minigolf

Ubytování Mladá Boleslav

Žďár
Jsou u nás dvě plně vybavené kuchyňky se společenskou místností a TV. U penzionu je krásná a velká zahrada. Parkování zdarma na oploceném pozemku, zdarma přistup na internet. Můžete si objednat pobyt včetně snídaně.

R&G Czech s.r.o.

Beroun
Dětské workshopy pro děti z mateřských a základních škol. Specializujeme se na vzdělávání dětí formou interaktivního workshopu se využitím všech smyslů. Děti si informace ukládají do dlouhodobé paměti a látku si pamatují.

Petr Fix - Pronájem chaty chalupy

Mnichovo Hradiště
Pronájem chaty a chalupy. Chaty a chalupy k pronajmutí v České republice a na Slovensku. Chaty a chalupy na Silvestr. Vyhledávání ubytování dle kritérií, chata s bazénem, chalupa na horách, roubenka se saunou, srub u lesa.

CA TIPPOBYT

Mnichovo Hradiště
Chaty a chalupy s bazénem k pronajmutí
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today