Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 17 companies found.


zrušit

Kolín
E-shop a kamenný obchod – nabízíme za rozumné ceny koberce, koberečky, předložky, podlahové krytiny, PVC, čistící prostředky na koberce, záclony, bytový textil. Kovovýroba – vyrábíme na zakázku vrata, branky, plotové dílce, mříže, kovové konstrukce, ohýbání trubek a kovových profilů, kovové postele.

Panství Jemniště

Postupice
Zabýváme se lesnictvím, zemědělstvím, rybářstvím, prodejem a výkupem dřeva. Vyrábíme stavební a truhlářské řezivo, prodáváme štípané palivové dříví a brikety z biomasy.

zruš

Sedlčany
Dovolujeme si Vám nabídnout sortiment výrobků firmy KDS Sedlčany, která má dlouholetou tradici a zkušenosti v oblasti nožířského zboží.

Nožírské výrobní družstvo Sedlčany

Sedlčany
Dovolujeme si Vám nabídnout sortiment výrobků firmy KDS Sedlčany, která má dlouholetou tradici a zkušenosti v oblasti nožířského zboží. Rukojeť výrobků je z vysoce kvalitního a zdravotně nezávadného polypropylenu.

Tikkurila s.r.o.

Kralupy nad Vltavou
Barvy a laky na dřevo, kovy a fasády a zeď, tónované barvy.

Jiří Odehnal

Žebrák
Interiérové podlahy Karel Řepka & Jiří Odehnal - Vzhledem k výborným užitným vlastnostem nalezly epoxidové a polyuretanové pryskyřice využití všude tam, kde svými vlastnostmi výrazně převyšují klasické materiály.
Habijanič - vyklízení, úklid, čištění
Brno
Vyklizení-uklid-čistění-komplexní ochrana budov proti ptactvu

Labai - koberce - kovovýroba

Kolín
E-shop - nabízíme koberce kusové, metráž, povlečení, matrace, přikrývky... Kovovýroba - vyrábíme na zakázku vrata, branky, plotové dílce, mříže..

Autočalounictví Petr Záruba

Vrdy- Dolní Bučice 608
Hlavní činností jsou kompletní auto-čalounické práce. Pod tímto termínem si můžete představit autočalounické práce a čalounictví nábytku.

Truhlářství Milan Ondrášek

Vrdy
Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme a zároveň montujeme zahradní a interiérový nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, venkovní a interiérové dveře, schodiště, postele a vestavěné skříně. Zároveň k našim službám nabízíme dopravu a velký výběr materiálu. To vše dle přání zákazníka.

Jaroslav Mikoláš

Týnec nad Sázavou
Nabízíme bytové doplňky, okenní fólie, autofólie, žaluzie, látkové roletky, sítě proti hmyzu, rolety, japonské stěny, římské rolety, těsnění, markýzy, garnýže, pergoly, reklamy, zastínění zimních zahrad a shrnovací dveře.

Přírodní kámen - obklady a dlažby - Bios Dobříš, s.r.o.

Dobříš
Obklady a dlažba z přírodního kamene jsou elegantní a nabízí snadnou kombinaci s ostatními materiály. Přírodní kámen se díky svému vzhledu hodí na jakékoliv místo.

IZOMAL, s.r.o.

Kostelec nad Černými Lesy
IZOMAL, s.r.o. je společnost, která půjčuje lešení hliníková a HAKI na delší i kratší období. Dále nabízíme široký sortiment doplňkových dílů. Nemusíte se obávat zdlouhavého vyjednávání, půjčení lešení je u nás snadné a rychlé.

Ing. Jaroslav Ptáček

Benešov
Prodej dřevomateriálů, zakázkové truhlářství, e-shop. Dveře, zárubně, schody, schodiště, palubky, madla, spárovky.

Prádlena, praní prádla, pronájem pracovních oděvů

Vlašim
Komplexní prádelenské služby.

DANEX service, s.r.o.

Mokrovraty
Společnost DANEX service, s.r.o. vám nabízí stínící techniku značky Climax. Jsme autorizovaným prodejcem, poskytujeme servis i poradenství. V naší nabídce naleznete venkovní žaluzie, markýzy a venkovní rolety.

MKrejci Truhlarstvi Pribram

Pribram
Vyroba nabytku, vyroba nabytku z masivu dyhy a lamina. Dvere, euro okna,schodiste,ploty,altany.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today