Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 9 companies found.


zrušit

Kolín
E-shop a kamenný obchod – nabízíme za rozumné ceny koberce, koberečky, předložky, podlahové krytiny, PVC, čistící prostředky na koberce, záclony, bytový textil. Kovovýroba – vyrábíme na zakázku vrata, branky, plotové dílce, mříže, kovové konstrukce, ohýbání trubek a kovových profilů, kovové postele.

Omítky Grafix

Pavlíkov
Nabídka cihelných bloků, keramických překladů a stropů. Realizace a prodej sádrových omítek Grafix. http://www.omitky-grafix.cz

KAMNÁŘSTVÍ Pavel Novotný

Poříčany
Provádíme stavby akumulačníchkachlových kamen, kachlových sporáků a krbů dle vlastních návrhů. Prodávámě krbová kamna a krbové vložky.

Sklenářství Kříženecká

Kolín
Vyrábíme a prodáváme Skleněné obklady, Pískovaná skla, Skleněné dveře, Dělící stěny, Fazetová skla, Žáruvzdorná skla, Vitráže. Dále vyrábíme izolační dvojskla, provádíme rámování, renovaci oken. Prodáváme plexisklo. Obecné sklenářství.

Sorex s. r. o.

Hostomice
Montáž a servis klimatizace a vzduchotechniky

České bazény - DŠB Pool s.r.o

Konárovice
Český výrobce kvalitních plastových a fóliových bazénů (dodáváme včetně kompletního příslušenství) za nejlepší ceny, septiků, žump, vodoměrných šachet a dalších nádrží.

Kominictví Zajac

Český Brod
Výstavby, opravy a rekonstrukce komínů. Čistění a údržba komínů a kouřovodu. Prodej komínových systémů a krbů, včetně realizace.

Gabiony e-shop

Jankov
Výroba a prodej gabionových sítí

zrušit

Mnichovo Hradiště
Bazény MH – výroba, prodej a montáž bazénů. Zastřešení bazénů, e-shop bazénové příslušenství a solární sprchy. Poradenství, čištění a údržba bazénů, ohřev vody v bazénu, protiproud.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today