Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 23 companies found.


KLIMAPLUS technology, s.r.o.
Libušín
Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace.

Jaroslav Tmej

Kladno
Profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra. Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah.

CJ izolace, s.r.o

Dobříš
Tepelná izolace

Pavel Rob

Benešov
Využijte služeb firmy Dřevostavby Rob. Krok za krokem vás spolehlivě povede od vašeho snu až ke konečné realizaci dřevostavby. Zajistíme vám i financování vaší stavby a celkové finanční poradenství - dřevostavby Rob.

Čističky Ekocis - výrobce a dodavatel ČOV

Beroun
Čističky - Ekocis s.r.o. výrobce a dodavatel ČOV. Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem čistíren odpadních vod, bazénů s příslušenstvím, zastřešení, vodoměrných šachet, čerpacích stanic a dalších výrobků z polypropylenu.

CJ izolace, s.r.o

Dobříš
Stavebniny rychle

Stavby Beznoska

Smečno
Nabízíme veškeré stavební a zednické práce.

Kovo Peter | Kovovýroba, brány, schodiště

Beroun
Zakázková kovovýroba, zámečnictví, výroba vrat, bran, schodišť, zábradlí a různých ocelových konstrukcí.

Roman Polášek

Liteň
Zemní práce Roman Polášek, Korno Zemní a výkopové práce provádím minibagrem Takeuchi TB 125. Jde o kompaktní, velmi výkonný minibagr vhodný pro výkopy inženýrských sítí, základů staveb, drenážních rýh, hloubení bazénů, jezírek a jímek, terénní úpravy menšího rozsahu a jiné.

Autojeřáby Kladno, s.r.o.

Kladno
Pronájem autojeřábů Kladno se zabývá půjčováním stavebních strojů. Pokud si nevíte rady, který ze strojů by byl pro vaši potřebu ideální, stačí zavolat na firemní nonstop linku, kde odborníci zodpoví veškeré vaše dotazy.

Ing. Tomáš Brčák - tesařství a pokrývačství

Praha 15 - Hostivař
Tesařské a pokrývačské práce. Provádím pokládku krytin, výstavbu krovů, rekonstrukce, opravy a zateplování střech. Realizace dřevostaveb, přístřešků pro auta, pergol. Výškové práce, shazování sněhu ze střech. Praha a střední Čechy.

Tesařství a pokrývačství Zdeněk Panoch

Komárov okr. Beroun
Tesařství Panoch spojuje výhody kvalitní práce a dostupné ceny. 30 let zkušeností zaručuje perfektně odvedenou práci. Kontaktujte nás a získejte více informací.

Bios s.r.o.

Dobříš
Palubky jsou naše hobby – co prodáváme, tomu opravdu rozumíme.Hledáte informace potřebné pro výběr, montáž a ošetření palubek? Jste na správném místě. Sepsali jsme pro vás cenné rady a doporučení, které vám ušetří čas i peníze.

Dřevěné terasy a fasády Bios Dobříš, s.r.o.

Dobříš
Dřevěné terasy, dřevěné obložení, exotické dřeviny, Sibiřský modřín, Termojasan, Termoborovice, Termosmrk, Mega Wood, Bangkirai, Massaranduba, IPE, Teak, Thermojasan, Thermoborovice, Thermosmrk

Okna a dveře internorm - Fous Střechy s.r.o

Dobříš
Fous Střechy - autoriziovaný obchodní partner firmy Internorm. Tepelně-izolační vlastnosti mají být při výrobě oken a dveří prioritou. Proto se společnost Internorm na daný účel zaměřuje od začátku své existence.

Zdeněk Havlík - TESAŘSTVÍ

Lysá nad Labem
Tesařská firma TESKO Havlík s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Zhotovujeme střechy, pergoly, dřevostavby, zahradní domky, garážová stání, komíny, ploty a podlahy. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

Helena Vondráčková

Libice nad Cidlinou
Korálek World je internetový obchod se širokým sortimentem korálků a komponentů pro Vaše vlastní tvoření s korálky. V nabídce naleznete např. TOHO a PRECIOSA rokajl, Swarovski Elements, ohňovky, voskované perle, návlekový materiál a spoustu dalších.

zrušit

Neratovice
NiceOne.cz je poptávkový portál v oblasti stavebnictví. Zadejte poptávku například na zateplení baráku a my Vám pošleme emailem seznam oslovených firem s odkazy na jejich reference. šetříme Váš čas a peníze!

Pavel Kisling

Podbrdy
Výroba dřeva do krbu

Palivové dřevo Beroun

Beroun
Výroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Dříví zpracováváme na délky 50, 33-30 a 25cm, polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m, po dohodě možno i jiné délky. Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner. Doprava do 30km zdarma !!! Zásoby dříví skladem ihned k odběru !!!

Tomáš Netík klempířství

Kolín
Stavební klempířství, tepelné izolace kotelen a parovodů, technické izolace, zakázková výroba klempířských prvků

David Novák

Bobnice
Nabízíme provedení všech požadovaných stavebních prací a úprav v lokalitách Nymburk, Poděbrady, Kolín a okolí.

Půjčovna lešení Viktor

Kolin 2
Nabízím půjčeni lešení zn.Haki,Ekro,Layher,Rux,Plettac,Alfix.Lešení rámové,modulové,systemové,fasadní,vyrovnavací nožky terénu(podstavce).Nabízím také pronájem stavebních stojek,šalovací stojky,podpěry stropu,hlavice,trojnožky,bednění.Ceny domluvou.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today