: Choose a region

All regions
Show search results

Satellite and antenna installations. Last additions. 49 companies found.


RFspin

Praha 6

Aplikovaný vývoj v řadě oblastí vysokofrekvenční techniky, zejména anténní techniky, EMC a šíření elektromagnetických vln, a to včetně měřicí techniky - především ve formě ucelených uživatelských řešení na míru.

zrušit

Praha 7

DVB-T přijímače.SET TOP BOX pro příjem nekódované digitální televize a rozhlasového vysílání v systému DVB-T ( Teresteriál ). Prodej SET TOP BOXU, DVB-T přijímače pro digitální televizní a rozhlasové vysílání-systém pozemní digitální TV.

Ardea s.r.o.

Praha 8

Specializovaná prodejna na satelity, antény, UPC, přijímače pro DVB-T (pozemní digitální vysílání) včetně montáže a poradenství. Provádíme opravy, servis a montáže - TV, videa, DVD, audio, STA (společná TV anténa). Měříme TV signál.

MULTISAT

Praha 8

Prodej a montáž anténní a digitální satelitní techniky pro příjem českých, slovenských, ruských a jiných TV a rádiových programů DIGITÁLNĚ ze satelitu. Humax, Kaon,TV antény, paraboly, prodej UPC Direct a další. Poradenství, servis.

Elix

Praha 8

Prodejce a distributor CB stanic, profesionální radiokomunikační a satelitní techniky.

Spaun electronic

Praha 8

Výhradní zastoupení Spaun electronic pro ČR. Komponenty pro STA a TKR. Anténní a satelitní systémy.

Anténní a kabelové systémy BMB - Blažek

Praha 9

Dodávky a prodej anténní techniky + elektroniky. Instalace a servis anténních systémů, satelitních systémů, společných antén, kabelové televize, datových sítí, zabezpečovací techniky. Opravy audio - videotechniky.

Antény Lehovec

Praha 9

Satelitní a TV antény, kompletní kabelové rozvody, montáže individuálních i společných televizních antén, kabelová televize UPC, měření signálu, zajištění kompletních rekonstrukcí kabelových rozvodů (230V, zvonky, antény, data), revize, údržby.

zrušit

Praha 9

Výroba rozhlasových a televizních přijímačů, přístrojů na záznam a reprodukci zvuku nebo obrazu a podobných rádiových zařízení

Roman Andrle - KRAKEN

Praha 9

Montáže, opravy, údržba anténních systémů pro příjem televize. Řešení příjmu v místech se slabým signálem. Montáž a prodej komponentů pro příjem digitál. signálu z pozemních a sat. vysílačů. Opravy televizních příjímačů v bytě. Prodej televizorů.

zrušit

Praha 9

Servis a výstavba satelitních a televizních antén.

Ubcom.CZ

Praha 9

Prodej a výroba antén a satelitní techniky

ALSEKO

Praha 10

Kamerové systémy,IP kamery,CCTV,EZS,alarmy,SAT,satelit,digitální příjem,terrestrial,tv rozvody

SATCOM

Praha 10

Montážní a prodejní firma s anténní a satelitní technikou. Zabezpečovaci systémy . Prodejní a montážní středisko UPC Direct. Prodej anténní a satelitní techniky od výrobců ALCAD , TRIAX , SPAUN , GRUNDIG , HUMAX , OPENTEL , TEROZ a mnoha dalšich

zrušit

Praha 10

Provádíme montáže a servis TV a SAT antén, rozvody signálů pro byty, domy, pensiony, pozemní digitální příjem-DVB-T, společné televizní antény-STA, UPC direct, nabídka receivrů a příslušenství, měření signálů v místě přijmu.

Markant-SAT

Praha 10

Velkoobchodní prodej výrobků firmy TechniSat. Montáže, opravy, rekonstrukce a servis společných a individuálních TV a SAT antén, kabelových rozvodů od návrhu až po kompletní realizaci.

Jan Vrána - Antény

Praha 10

Montáž, údržba a servis individuálních a společných antén, TV systémů a satelitních systémů.

Petr Král

Praha 9

Servisní práce včetně dodávek do 24 hodin.

AH SERVIS elektronic

Praha 10

Prodej, montáž, servis a poradenství - elektronické zabezpečovací systémy Jablotron a Paradox, kamery a CCTV systémy, domovní telefony a videotelefony. Revize EZS. STA rozvody pro domy a byty, antény, satelity, digitální televize DVB-T, UPC Direct.

FaM Elektronic

Líbeznice

Specializovaná prodejna anténní a satelitní techniky. Prodej, montáž, servis. Výrobky značek Humax, Kaon, Alcad, Spaun. Dekodovací karty Czechlink, Slovaklink, montáže UPC Direct.

Zdeněk Tingl

Montáž, servis, prodej TV, SAT, VKV, GSM antén, satelitní komponenty, DVB-S, pozemní digitální příjem DVB-T, TV, video, audio technika, anténní rozvody pro domy, byty, hotely, montáže UPC Direct, měření signálu, společné televizní antény - STA.

Luboš Albrecht

Rudná

Montáž a prodej antén TV, SAT a VKV. Kompletní anténní rozvody pro domy a byty. Měření signálu analogového i digitálního. Prodej a montáž DVB-T. Paraboly pevné až na 6 družic nebo s natáčením.

Roman Shíbal

Horoměřice

Montáž, servis a prodej antén a ostatního televizního vybavení.


data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

Position your business ahead of your competition by taking one of our prefered positions.
Please contact us.

register today