Company address:

FASHION POINT MP s.r.o.

Na Srážku 2071/8
143 00 Praha 4
Czech Republicwww.sellafurniture.com
Company information:

MOJE OSOBNÍ CESTA K HOME STAGINGUProduct- and service offerings:

PROČ HOME STAGING

„To co vidíte na našich fotografiích není design například pohovky, ale POCIT, že se každý večer chcete do ní zanořit a přikrýt se hřejivým plédem.
Tato touha kupujícího je ten správný impuls pro vás a vaši nemovitost.“


HOME STAGING je o iluzi , magii a atmosféře. Je to víc než běžné uklizení a dekorování bytu nebo domu. Je to o umění vytvořit náladu interiéru, která osloví co největší počet zájemců o prodej nebo pronájem nemovitosti.
Každý toužíme po pěkném domově, kde se budeme s rodinou po náročném dni cítit skvěle, kde uklidníme své smysly a najdeme harmonii a klid. Upřímně, mnoho z nás nemá dar představivosti na první dobrou a většinou je třeba trénované oko designera. Staging pomáhá hmotně si představit, jak by mohl byt nebo dům být zabydlen.
Staging vašeho bytu vytvoří dojem jasnějšího, většího interiéru s útulnou a přívětivou atmosférou. V přemíře nabídek bude vaše nemovitost vynikat a bude apelovat na vizuální stránku každého z nás.
Od návrhu není daleko k realitě. Mnoho našich klientů si přeje pronajatý nábytek zakoupit, tak jak byl do interiéru navržen. Tento krok v mnohém volí klienti, kteří kupují investiční nemovitost a uvědomují si efekt krásně zařízeného bytu nebo domu pro další komerční využití.

V našem portfoliu naleznete designový nábytek, který je možné na vámi určenou dobu zapůjčit do interiéru. Doba zápůjčky se odvíjí ryze od vašich požadavků a představ. Můžete požadovat jednorázové zapůjčení pro účely fotografování nebo i v řádech měsíců. Nejběžnější způsob je zápůjčka na dobu 1 měsíce .

Z naší nabídky si můžete vybrat jednotlivé zařízení a dekorovací předměty nebo volit rychlou a efektivní metodu BALÍČKŮ , které jsme vytvořili pro váš komfort s našimi designery.