Vyberte kategorii činnosti

Prvním krokem vyhledávání
Druhým krokem
Výstavní úspěchy

Last additions. Nalezeno 30 firem.


Kovářství.Art-Steel

Teplice
Výroba kovaných plotů,bran,krbového nářadí,plastik,nábytku a veškerých kovářských prácí.

BAT NÁŘADÍ

Karlovy Vary - Bohatice
Výrábíme, importujeme a exportujeme nářadí (pro zedníky, obkladače, sádrokartonáře) : hladítka, lžíce, špachtle, hoblíky, vodováhy, latě, pily, pistole, řezačky, nože, stavební kolečka, děrovače, metry. Internetový obchod, velkoobchod a maloobchod

Alfeko - hliníkové a ocelové konstrukce

Třebíč
Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

SEMPRA PRAHA a.s. strojírenský závod Děčín

Děčín 3
Strojírenský závod Sempra Děčín má dlouholetou tradici. Nabízí strojírenskou výrobu, tváření plechů a profilů, CNC dělení plechů plazmou a plynem, lisování na výstředníkových lisech, svařování, obrábění a soustružení na univerzálních hrotových soustruzích.

Milan Štejdíř

Pardubice-Studánka
Zaměřujeme se na obchod s klempířskými stroji a nářadí. Naše firma je postavena na bohatých zkušenostech ve stavebním a střechařském oboru. Naleznete u nás bohatý sortiment potřeb, strojů a nářadí pro pokrývače i klempíře.

SPO s. r. o.

Zlín - Prštné
Slévárna SPO ZLÍN se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu litím do žhavých keramických forem.

Monteco stal.-ocel.plechy

Vinoř
Nabízíme ocelové plechy, ocelové profily. Ocelové plechy teplé, studené, pozinkované, válcované ocelové profily, úhelníky, ploché oceli, jäkly, trubky bezešvé, svařované. Zásoby skladem.

KM Trading CZ s.r.o.

Jiříkov
KM Trading CZ je česká obchodně-výrobní společnost založená v roce 2009. Od počátku se specializujeme na zpracování plechů za pomoci CNC technologií (2D laser, ohraňovací lisy) a na sériovou výrobu pro zákazníky (od návrhu po finální produkt včetně dopravy k zákazníkovi). Více informací naleznete na našich internetových stránkách.

Michal Strnad

Mělník
Vrakoviště Škoda vám nabízí náhradní díly do různých modelů automobilů Škoda. Díly od nás jsou pouze originály za příznivé ceny. Navštivte naše webové stránky a vyberte si z našeho širokého sortimentu.

zrušit

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, rekonstrukce bytů, bytových jader, rodinných domů i komerčních prostor vč. všech stavebních prací. Autorizovaný prodej a servis tepelné techniky Wterm. Certifikát ElektroMontér ABB.

Dachmont s.r.o.

Davle
Provádíme kompletní rekonstrukce, opravy a realizace nových střech a fasád, jejich zateplování a výškové práce. Nabízíme střechy na klíč i konkrétní pokrývačské a klempířské práce.

Evžen Šlahora

Hostětín 60
Vyrábíme a montujeme samomonosné, nesené posuvné brány, kované brány, kovové brány, ocelové brány, hliníkové brány, brány průmyslové, ploty a oplocení. Široký sortiment vzorů a provedení. Prvotřídně provedené povrchové úpravy. Servis, údržba.

Miloš Grund

Pardubice
E-shop Momentové klíče nabízí momentový klíč, momentový šroubovák, násobič momentu a další momentové nářadí.

STUDIO INTERIER – JANÍČEK, s.r.o.

Brandýs nad Labem
Dveře Sapeli, zárubně Sapeli, prodej

TECHNO-AIR s.r.o.

Jablonec nad Nisou
Společnost TECHNO-AIR s.r.o. vám nabízí kompresory a techniku stlačeného vzduchu. Mezi naše služby patří poradenství při výběru, příprava projektové dokumentace, dodávka, instalace a zprovoznění techniky.

zrušit

Hrádek nad Nisou
Firma PULSKLIMA-SERVIS, spol. s.r.o. nabízí TZB servis a údržbu. Zaměřujeme se na vzduchotechniku, chlazení, klimatizaci a vytápění. Jsme profesionálové, proto je naše práce kvalitní a prvotřídní. Spokojenost zákazníků je pro nás důležitá.

Kalibrační Centrum, CZ s.r.o.

Trmice
Prodej analytických, laboratorních, průmyslových, počítacích, závěsných a jeřábových vah. Prodej snímačů sil pro váhy, vyhodnocovacích jednotek, silničních a kolejových vah. Kalibrace a servis vah. Internetový obchod.

Nářadí Brno, e-shop

Brno
Internetový obchod nabízející elektrické, akumulátorové a vzduchové nářadí a příslušenství. Speciální nabídky na pojízdné kompresory, generátory a motorové kladivo.

KSK servis CZ

Polička
Specializujeme se na vysoce výkonné pásové piy BOMAR A PILANA. Nabízíme je v mnoha provedeních od jednoduchých přenosných až po pevné plně automatické. Tyto pily disponují vysokým výkonem a jsou vhodné na řezání téměř všech druhů kovu

LPS nářadí, nástroje

Heřmanův Městec
Nabízíme vysoce výkonné elektrické a pneumatické nářadí. - elektrické vrtačky, příklepové vrtačky, aku nářadí, brusky, pily, horní frézky, hoblíky, horkovzdušné pistole, tlakové myčky, vysavče, utahováky.

Faumod s.r.o.

Český Těšín
Nosným programem společnosti Faumod s.r.o. je výroba kování pro střešní okna.

MONDO s.r.o.

Hradec Králové
MONDO s.r.o. - kompresory Mattei, sušičky, filtry Hankison - projekce, konstrukce, realizace, výroba, servis

HENNLICH s.r.o., odštěpný závod CEMATECH

LITOMĚŘICE
Komplexní dodávky centrálních mazacích systémů LINCOLN do všech odvětví průmyslu - návrh systému, dodávka prvků, montáž, servis, ND. Kvalitní mazací technika - mazací hlavice, mazací lisy a přístroje, automatické maznice, přečerpávací technika atd.

A + A Pardubice spol. s r.o.

Pardubice
V našem e-shopu Vám nabízíme široký sortiment hliníkových profilů, hliníkových plechů a jiného materiálu z hliníku a hliníkových slitin. S hliníkem obchodujeme více než 20 let.

KASARD | RD Rýmařov s. r. o.

Rýmařov
Navrhujeme a vyrábíme dveře a zárubně pro rodinné domy, vily i kanceláře. Kvalitní dveře značky KASARD dodají každému interiéru perfektní vzhled. Přijďte si k nám vybrat interiérové dveře klasické, skleněné či posuvné.

K&K servis CZ, s.r.o.

Polička
Společnost K&K servis CZ si pro vás připravila prodej pásových pil. V našem eshopu naleznete pásové pily značek PILANA, BOMAR či PILOUS včetně veškerého příslušenství. Jsme tu pro vás více, než 10 let!

KarStaK s.r.o.

Sokolov
KarStaK s.r.o. - naše společnost se zabývá výrobou kvalitních dřevěných vazníků a krovů, vyrobených přesně na míru podle Vašich požadavků!

LaHorák

Lanškroun
Klempíři, pokrývači a tesaři

Tepelné zpracování materiálů

Světlá nad Sázavou
Jsme profesionálové v oboru tepelné zpracování materiálů. Nabízíme vysokou kvalitu a profesionální přístup. Nabízíme výrobu a prodej CNC strojů, stejně jako jejich servis a školení pro své zákazníky

ALU.PLAST s.r.o. - okna, dveře

Kaplice
Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře. Plastové ploty, parapety, rolety, žaluzie.Výroba, prodej, montáž
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace