Vyberte kategorii činnosti

Prvním krokem vyhledávání
Druhým krokem
Výstavní úspěchy

Last additions. Nalezeno 30 firem.


A+A Renax, s.r.o. - stěhování, vyklízení Brno

Brno
Stěhování, Vyklízení,. Autodoprava.

Stěhování kvalitně s.r.o.

Praha
Jsme česká společnost, s mnohaletou praxí v oboru. Pečlivě vybíráme personál a to nejen s ohledem na jejich sílu, ale důležitá je taktéž zručnost a dlouhodobější zkušenost v oboru přepravních a stěhovacích služeb.

Coolbergen Consulting s.r.o.

Český Krumlov
Prodej a pronájem luxusních nemovitostí v zahraničí a na Lipně.

Chalupa RELAX

Teplice nad Metují
Chalupa RELAX - ubytování Adršpach Teplice nad Metují, Broumovsko

Scott & Weber s.r.o.

Praha 10
Pronájem zařízených kanceláří v Praze, prodej ready-made společností s.r.o. i a.s, sídlo společnosti Praha, virtuální kancelář, založení společnosti

Nová Dukla s.r.o.

Ústí nad Orlicí
Nabízíme moderní a úsporné byty v Ústí nad Orlicí. Bytový komplex Nová Dukla je situován v klidné části Ústí nad Orlicí - Dukla. Byty nabízejí nejmodernější bydlení v Ústí nad Orlicí s důrazem na úspornost bydlení.

Stěhování Praha - Autodoprava Rotter

Praha 3
Stěhování, stěhovací služby, stěhování Praha, přeprava nákladu, přeprava kusového nábytku

MB COLOR s.r.o.

Mladá Boleslav
správa a údržba nemovitostí,malířské,lakýrnické,natěračské práce,nátěry fasád,průmyslové nátěry,úklid a čištění

Jihlava Properties s.r.o.

Jihlava
Pronájem zařízených bytů v Jihlavě.

Jaroslav Gránský

Praha 6
Jsme pražská realitní kancelář s mnohaletou praxí v právní, daňové, stavební a hypoteční oblasti. Stavíme především na profesionalitě našeho zkušeného týmu. Snažíme se o maximální spokojenost našeho klienta. Nemovitosti nenabízíme, my je prodáváme.

Ka-New Generation Reality s.r.o.

Mělník
Realitní kancelář KA REALITY Mělník se specializuje na nové domy a pozemky v okolí Prahy. Nabízí nadstandardní péči o klienta, pomoc při vyplácení exekucí a zdarma zajistí právní poradenství, znalecký posudek, hypoteční služby a další.

PKP reality s.r.o.

Bakov nad Jizerou
Realitní kancelář Mladá Boleslav – PKP reality s.r.o. vám nabízí služby v oblasti nákupu, pronájmu i prodeje nemovitosti. K dispozici vám bude mladý dynamický kolektiv velmi dobře zaškolených makléřů. Rychlý a kvalitní servis je naší prioritou.

Ladislav Fajmon

Žďár nad Sázavou
Realitní kancelář Ladislav Fajmon se zaměřuje na prodej bytů, domů, pozemků, lesů a dalších nemovitostí v Brně a okolí. Nabízíme bezplatnou konzultaci a inzerci a v případě nutnosti okamžitý výkup. Obraťte se na odborníky, obraťte se na nás.

Marcela Hrušková

Opatovice nad Labem
DOMOV REALITY - Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování koupě, pronájmu či prodeje rodinného domu, bytu, zahrady a pozemků. V rámci našich služeb vám poradíme v otázkách daňových, právních a otázkách financování.

Kanceláře.cz

Praha 5
Kanceláře.cz - vše na jednom míste

RHINOCEROS, a.s.

Třebívlice
Společnost RHINOCEROS je realizátorem realitního systému AVAREAL. Nabízíme přes 1800 nemovitostí po celé České republice. Pomůžeme vám s prodejem čí koupí bytu, rodinného domu, pozemku, rekreačního objektu a dalších nemovitostí.

ESKO - MAX s.r.o.

Břeclav - Poštorná
ESKO-MAX s.r.o. vám nabízí kvalitní realitní služby. Působíme v Jižní Moravě, regionu který je nám nejbližší. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních prostorů a jiných nemovitostí.

Pechtor logistic s.r.o.

Zlín
Provádíme stěhování po celé ČR a Evropě, demontáž a montáž nábytku, stěhujeme byty, kanceláře, firmy, trezory, cenné předměty, starožitnosti, archivy, stroje, klavíry, likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklepy a půdy, autodoprava.

KLM-CZ spol. s r.o.

Chýnov
Nové byty ve Slapech u Tábora jsou součástí rozsáhlé výstavby nových villa domů, kterou zajišťuje firma KLM-CZ. Jedná se o výstavbu moderních bytových jednotek v hezké přírodě s dobrou dojezdovou dostupností do města Tábor či Planá nad Lužnicí.

Art&Building s.r.o.

Liberec 8
Developerská společnost Art&Building s.r.o. působí v segmentu realitního trhu se zaměřením na rekonstrukce a vybavení luxusních bytů. Společnost se zabývá také správou těchto objektů, finančním poradenstvím a přípravou nemovitostí k prodeji či pronájmu.

AASO s.r.o.

Praha 10
Společnost AASO s.r.o. vám nabízí profesionální přepravu a stěhování. Vaše věci a zboží jsou s námi v bezpečí, protože u nás je vše pojištěné. Přepravu a stěhování si u nás můžete objednat kdykoliv, pracujeme 24 hodin denně.

Renax Brno, s.r.o.

Brno
Stěhování Brno - Renax Brno

Reality - Plzeň s.r.o.

Plzeň
Realitní kancelář Mixreality Plzeň nabízí pronájem, prodej a zprostředkování koupě bytu, rodinného domu, pozemku, chaty, chalupy a jiných nemovitostí. Jsme zaměření na reality v Plzni a blízkém okolí.

Stěhování Koch - Praha

Praha 2
Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení pozůstalostí, bytů a kanceláří s likvidací odpadu .Stěhování těžkých břemen a předmětů, trezorů, klavírů, pián, pianin, serverů a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Hodinový manžel Praha

Praha 7
Poskytujeme údržbářské služby hodinový manžel. Montáž nábytku, opravy, malování, běžná údržba bytu a kanceláře, drobné řemeslné práce

Stel Profi spol. s r.o.

Praha
Na trhu úklidových služeb působíme od roku 1992. V současné době se nejvíce zaměřujeme na speciální úklidové práce – renovace podlahových krytin, ale provádíme úklidy i v hotelích a historických budovách.

OfficeField s.r.o.

Uherské Hradiště
Zabýváme se pronájmem kanceláří různých velikostí v hlavní tepně Uherského Hradiště. Naší další činností je pronájem reklamních ploch v Uherském Hradišti. Kompletní nabídku kanceláří naleznete na našem webu.

Chalupy-servis

Radnice
Působíme v Plzeňském kraji. Poskytujeme údržbu chalupy, chaty či rodinného domu. Naše služby: sekání, vertikutace, řez živých plotů, stromů, výsev, hnojení trávníku, úklid-zametání a vytření podlah, vysávání, mytí oken, mytí nádobí, zabezpečení objektu JABLOTRON. Natírání Levné palivové dřevo.

TIPPOBYT s.r.o.

Mnichovo Hradiště
Prodej chaty a chalupy TIP REALITY. Realitní kancelář TIPPOBYT s.r.o. zajišťuje prodej výběrových chat a chalup. Exklusivně zajišťujeme prodej tradičních, stylových, památkových nebo historických nemovitostí

Kvalitně provedené stěhování

Příbram
Jsme spolehlivá stěhovací služba! Celou nabídku naších služeb naleznete na naších webových stránkach! Jsme profigroup.cz!

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace