Vyberte kategorii činnosti

Prvním krokem vyhledávání
Druhým krokem
Výstavní úspěchy

Last additions. Nalezeno 30 firem.


zrušit
Brno - Modřice
V našem motelu Vás ubytujeme v krásných dvoulůžkových pokojích s kompletním sociálním zařízením. Kapacita motelu je 80 lůžek. Pro Vaše pohodlí je parkování zajištěno přímo před pokojem.

Milan Blecha - MIO

Praha 4
Truhlárna, výrobky ze dřeva na zakázku. Výrobce kuchyní, nábytku do obývacích pokojů, kancelářského nábytku, regálů, dřevěných podlah, dětských pokojů, koupelnového nábytku, schodišť, dveří a oken. Projekt, montáž, doprava v ceně.

ABIZOL CORPORATION, s.r.o.

Havířov-Město
Dodávky specializovaného materiálu na pohlcování zvuku - akustická pěna, akustický molitan, akustická izolace.

ELEKTRO SERVIS  Hodr a spol., s.r.o.

Pardubice
Specializujeme se na prodej a montáž infratopení. Stropní infratopení - řešení formou stropních infrapanelů či pro sádrokartony. Podlahové infratopení - řešení pro vytápění pod dlažby či pro plovoucí podlahy. Nástěnné infratopení.

Zdeněk Havlík - TESAŘSTVÍ

Lysá nad Labem
Tesařská firma TESKO Havlík s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Zhotovujeme střechy, pergoly, dřevostavby, zahradní domky, garážová stání, komíny, ploty a podlahy. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

Průmyslového těsnění a ucpávky

ŽIDLOCHOVICE
Prodáváme těsnící desky a hotová těsnění klinger a kempchen, veškerá přírubová těsnění, tkaninové kompenzátory, ucpávky, rotační přívody, labyrintová těsnění, spojky, pryže, o-kroužky, plasty a ucpávkové šňůry.

DOPS s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Společnost DOPS s.r.o. je prvotřídním výrobcem pletiva, plotů, oplocení, gabionů, drátů a stavebních materiálů. V našem širokém sortimentu naleznete výrobky vhodné pro odlišné terény a budovy. Věřte českému výrobci.

Střechy KAŠPERAN

Chrudim
Firma střechy Kašperan se specializuje na pokrývačství, klempířství, tesařství střešní okna, rekonstrukce střech. Našim zákazníkům přinášíme kvalitu řemeslného provedení a jistotu dlouhodobé spolupráce.

Daniel Setunský

Praha 7
Společnost Daniel Setunský - D. S. servis je přední dodavatel služeb v oblasti údržby vodovodů a kanalizací na českém trhu.

zrušit

Neratovice
NiceOne.cz je poptávkový portál v oblasti stavebnictví. Zadejte poptávku například na zateplení baráku a my Vám pošleme emailem seznam oslovených firem s odkazy na jejich reference. šetříme Váš čas a peníze!

Progips s.r.o.

Medlešice
Sádrokartony Pardubice

Radeton s.r.o.

Brno
Radeton dodává produkty pro trasování kabelů a potrubí, úniky vody a úniky plynu. Nabízíme kvalitní měřící techniku a nebojíme se konfrontace s konkurencí přímo v terénu. Nechť rozhodnou výsledky!

Pavel Kisling

Podbrdy
Výroba dřeva do krbu

Kovarson s.r.o.

Vsetín
Firma Kovarson je jednou z předních firem tuzemského trhu, která se zabývá výrobou automatických kotlů a přestaveb kotlů stávajících

Future Agency s.r.o.

Praha 9
Společnost Future Agency s.r.o. vám nabízí kompletní poradenství v péči o plastová a dřevěná okna. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a navrhneme dokonalé řešení. Díky vhodné péči o okna prodloužíte jejich životnost.

Petr Dospěl Stavební práce Pardubice

Pardubice
Stavební firma Stavitel Pardubice Petr Dospěl, poskytuje veškeré stavební práce v Pardubicích a okolí.

Palivové dřevo Beroun

Beroun
Výroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Dříví zpracováváme na délky 50, 33-30 a 25cm, polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m, po dohodě možno i jiné délky. Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner. Doprava do 30km zdarma !!! Zásoby dříví skladem ihned k odběru !!!

Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o.

Ledce u Plzně
Prodej a montáž pletiva na plot a plotů. Nejrozsáhlejší sortiment na českém trhu! Doprava po ČR Zdarma!

Tomáš Netík klempířství

Kolín
Stavební klempířství, tepelné izolace kotelen a parovodů, technické izolace, zakázková výroba klempířských prvků

ARCHITEKTONICKÉ STUDIO K4 s.r.o.

Jablonec nad Nisou
Architektonické studio K4 Vám provede projekt od prvotních idejí až po realizaci. 3D modely od skic, zaměření až po dokonalé vizualizace. SW Allplan, SketchUp prodáváme a školíme. Zkušenosti předáváme od 1995 kolegům a studentům.

Jiří Horník HH

Chotěboř
Provádíme kompletní práci okolo vrtání a výstavby studny, včetně zavedení čerpadla. Naše hlavní činnosti jsou vrtané studny, vrty pro tepelná čerpadla, závlahové systémy, čištění kopaných studní, montáž čerpadel a vodáren.

Pavel Marek

Hradec Králové
Elektrikář - Elektroinstalace

zrušit

Hradec Králové
Vítá vás elektrikář pro Hradec Králové a okolí. Elektroinstalace rodinných domů, bytů, rekonstrukce bytových jader, drobné opravy včetně revizí.

Geologické průzkumy

Chrudim
Provádíme průzkumné geologické a hydrogeologické vrty k zjištění údajů o stavu podloží, skladbě vrstev, a jejich vlastnostech. Geologické průzkumy provádíme vrtnou soupravou UGB-50 na podvozku GAZ.

KARÁSEK A SYN

Plzeň
Nabízíme kompletní servis, včetně dodávky, montáže a rekonstrukce vodovodních, odpadních a kanalizačních potrubí v nejkratších možných termínech a se zárukou profesionálního provedení.

David Novák

Bobnice
Nabízíme provedení všech požadovaných stavebních prací a úprav v lokalitách Nymburk, Poděbrady, Kolín a okolí.

Výroba betonových květináčů - ADVAS s.r.o.

Hradec Králové
Využijte nabídky společnosti ADVAS, s.r.o. a oživte svůj městský mobilář. Výroba betonových květináčů, laviček, stolů a dalších doplňků - to přesně poskytuje naše společnost. Prohledněte si naše produkty na webu vyroba-advas.cz

AUDRY CZ a.s.

Hradec Králové
Tepelná technika od společnosti AUDRY a.s. je zárukou vysoké kvality a spolehlivosti. Nabízíme prodlouženou 5letou záruku, příznivé ceny a okamžitou dostupnost. Pro více informací navštivte náš web www.audry.cz

Adéla Bartošová

Hronov 4 – Velký Dřevíč
Nabízíme dřevěné hračky pro děti od českého výrobce. Do naší nabídky patří vláčky, nákladní auta, stavební stroje, traktory či závodní auta. Dále nabízíme hračky na kolečkách, pyramidy, didaktické hračky, společenské hry, hračky pro nejmenší a dekorace.

TopDesign Stavby, s.r.o.

Sychrov
Komplexní realizace staveb, inženýrských sítí, zemní a cestářské práce
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace