Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


Bobrava
Brno - Modřice
V našem motelu Vás ubytujeme v krásných dvoulůžkových pokojích s kompletním sociálním zařízením. Kapacita motelu je 80 lůžek. Pro Vaše pohodlí je parkování zajištěno přímo před pokojem.

Ing. Tomáš Brčák - tesařství a pokrývačství

Praha 15 - Hostivař
Tesařské a pokrývačské práce. Provádím pokládku krytin, výstavbu krovů, rekonstrukce, opravy a zateplování střech. Realizace dřevostaveb, přístřešků pro auta, pergol. Výškové práce, shazování sněhu ze střech. Praha a střední Čechy.

ACM ElektrO™

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, kompletní rekonstrukce bytů, jader i komerčních prostor včetně všech stavebně - řemeslných prací. Havarijní služba.

Helena Vondráčková

Libice nad Cidlinou
Korálek World je internetový obchod se širokým sortimentem korálků a komponentů pro Vaše vlastní tvoření s korálky. V nabídce naleznete např. TOHO a PRECIOSA rokajl, Swarovski Elements, ohňovky, voskované perle, návlekový materiál a spoustu dalších.

Průmyslového těsnění a ucpávky

ŽIDLOCHOVICE
Prodáváme těsnící desky a hotová těsnění klinger a kempchen, veškerá přírubová těsnění, tkaninové kompenzátory, ucpávky, rotační přívody, labyrintová těsnění, spojky, pryže, o-kroužky, plasty a ucpávkové šňůry.

DOPS s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Společnost DOPS s.r.o. je prvotřídním výrobcem pletiva, plotů, oplocení, gabionů, drátů a stavebních materiálů. V našem širokém sortimentu naleznete výrobky vhodné pro odlišné terény a budovy. Věřte českému výrobci.

Střechy KAŠPERAN

Chrudim
Firma střechy Kašperan se specializuje na pokrývačství, klempířství, tesařství střešní okna, rekonstrukce střech. Našim zákazníkům přinášíme kvalitu řemeslného provedení a jistotu dlouhodobé spolupráce.

Daniel Setunský

Praha 7
Společnost Daniel Setunský - D. S. servis je přední dodavatel služeb v oblasti údržby vodovodů a kanalizací na českém trhu.

Progips s.r.o.

Medlešice
Sádrokartony Pardubice

zrušit

Praha
Porcelanosa Grupo Koupelnové studio. Nabízíme kvalitní obklady, dlažby do koupelny, kuchyní i venkovní. Prodáváme sprchové kouty, hydromasážní vany, sanita, radiátory, koupelnový nábytek, doplňky, kuchyně, lepidla, spárovací hmoty známé španělské značky Porcelanosa.

FORTEX Pardubice

Pardubice
Palubky dodáváme ve dřevinách smrk a borovice, topol, sibiřský modřín, dále thermowood a exotické dřeviny. Palubky jsou většinou vyrobeny ze středového řeziva z důvodu omezení nebezpečí tvarových a rozměrových změn palubek.

Hromosvody Čížek

Praha 4
Montáž, servis, revize a opravy hromosvodů pro rodinné domy, školy, nákupní centra, haly a fotovoltaické elektrárny.

Pavel Marek

Hradec Králové
Elektrikář - Elektroinstalace
KLIMAPLUS technology, s.r.o.
Libušín
Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace.

Petr Dospěl Stavební práce Pardubice

Pardubice
Stavební firma Stavitel Pardubice Petr Dospěl, poskytuje veškeré stavební práce v Pardubicích a okolí.

Palivové dřevo Beroun

Beroun
Výroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Dříví zpracováváme na délky 50, 33-30 a 25cm, polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m, po dohodě možno i jiné délky. Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner. Doprava do 30km zdarma !!! Zásoby dříví skladem ihned k odběru !!!

Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o.

Ledce u Plzně
Prodej a montáž pletiva na plot a plotů. Nejrozsáhlejší sortiment na českém trhu! Doprava po ČR Zdarma!

Jiří Horník HH

Chotěboř
Provádíme kompletní práci okolo vrtání a výstavby studny, včetně zavedení čerpadla. Naše hlavní činnosti jsou vrtané studny, vrty pro tepelná čerpadla, závlahové systémy, čištění kopaných studní, montáž čerpadel a vodáren.

ABIZOL CORPORATION, s.r.o.

Havířov-Město
Dodávky specializovaného materiálu na pohlcování zvuku - akustická pěna, akustický molitan, akustická izolace.

Milan Blecha - MIO

Praha 4
Truhlárna, výrobky ze dřeva na zakázku. Výrobce kuchyní, nábytku do obývacích pokojů, kancelářského nábytku, regálů, dřevěných podlah, dětských pokojů, koupelnového nábytku, schodišť, dveří a oken. Projekt, montáž, doprava v ceně.

David Novák

Bobnice
Nabízíme provedení všech požadovaných stavebních prací a úprav v lokalitách Nymburk, Poděbrady, Kolín a okolí.

New Synergy

Lahošť
DASTECH s.r.o. se specializuje na dodávky madla na zábradlí pro panelové domy. Dodáváme PVC madla pro panelové domy, plastová a dřevěná madla. Zajišťujeme montáž po celé ČR. Dodáváme materiál k vlastní montáži nebo zajistíme kvalifikovanou montáž na klíč.

Truhlářství - Michalec

Praha 7
Dodáváme kompletní dřevostavby (domy, chaty), pergoly, dřevěné fasády a další truhlářské výrobky na zakázku, včetně nábytku.

AUDRY CZ a.s.

Hradec Králové
Tepelná technika od společnosti AUDRY a.s. je zárukou vysoké kvality a spolehlivosti. Nabízíme prodlouženou 5letou záruku, příznivé ceny a okamžitou dostupnost. Pro více informací navštivte náš web www.audry.cz

2K Energy s.r.o.

Praha
Společnost 2K Energy s.r.o. nabízí nízkoenergetická řešení. Individuální možnosti v podobě tepelných čerpadel, solárních systémů, kotlů, kamen a dalšího, jak ušetřit za teplo, má nejen pro rodinné domy, ale také bytové domy a komerční budovy.

B ENERGY

Chabařovice
Zabýváme se výkupem a zpracováním dřevního odpadu a následnou výrobou a prodejem biopaliva.

ALU.PLAST s.r.o. - okna, dveře

Kaplice
Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře. Plastové ploty, parapety, rolety, žaluzie.Výroba, prodej, montáž

STAVBY PLAST s.r.o.

Šenov – Ostrava
Pro naše plastová a hliníková okna je typická nejvyšší kvalita a provedení, inovační funkční řešení, bezpečnost a péče o úspory energie.

Stavební pouzdra

Praha 6
Stavební pouzdra - Jedná se o chytrý mechanismus, který dokáže uschovat ve zdi dveřní křídlo. Stavební pouzdro se do vybrané zděné nebo sádrokartonové ( SDK ) příčky zabudovává již ve fázi hrubé stavby.

Zdeněk Havlík - TESAŘSTVÍ

Lysá nad Labem
Tesařská firma TESKO Havlík s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Zhotovujeme střechy, pergoly, dřevostavby, zahradní domky, garážová stání, komíny, ploty a podlahy. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today