Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 5 companies found.


VLADIMÍR PLŠEK - technické revize a školení

Klášterec nad Ohří
revize inspekce a zkoušky jeřábů,autojřábů,automobilových zvedáků,hydraulických ruk,kladkostrojů,pracovních plošin,závěsných lávek,vrátků,zvedacích čel nákladních automobilů,lyžařských vleků a školení obsluh teěchto zažízení (jeřábníků,vzačů apod.).

Speedline CZ v.o.s.

Děčín
Specializujeme se na přepravu expresních i kusových zásilek od 1 do 6000 kg po celé Evropě. Disponujeme kvalitním vozovým parkem splňujícím provozní podmínky EU, velice zodpovědným a zkušeným týmem řidičů,

Pracovní plošiny Rybáček

Vinařice
Pracovní plošiny - prodej a půjčovna. Půjčujeme montážní plošiny samohybné, na automobilovém podvozku, nůžkové, speciální, sloupové a další. Provádíme kompletní servis plošin a zdvihací techniky. Bazar - nabídka ojetých plošin.

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Ústí nad Labem
ZDEMAR se zabývá poskytováním dopravních služeb v oblasti tuzemské a mezinárodní přepravy volně ložených komodit do evropských zemí. Nabízíme přepravu paletového, kusového, tekutého a nadměrného zboží. V oblasti logistiky a dopravy vycházíme vstříc.

zrušit

Děčín
Vysokozdvižné vozíky Desta - prodej a servis. Provádíme generální opravy VZV Desta. Prodáváme náhradní díly Desta originální i repasované. Manupulační techniku.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today