QLIK.CZ s.r.o.

Company address:

QLIK.CZ s.r.o.

Květnového vítězství 2/83
149 00 Praha 4 - Háje
Czech RepublicCompany information:

QLIK.cz je výhradním zastoupenín mezinárodní skupiny Qlikworld pro Českou republiku s portfoliem výrobků: my.3klik - publikační služba; plazoo - RSS vyhledávač aktuálních informací; 3klik.cz - mezinárodní katalog firem, služeb a organizacíProduct- and service offerings:Qlikworld je mezinárodní skupina s dlouholetými
zkušenostmi s tvorbou kreativních řešení pro internetový marketing. (Založeno v roce 1998 v Holandsku). Využíváním produktů skupiny Qlikworld získávají tisíce společností z celé Evropy velký počet on-line zákazníků a obchodních kontaktů.


PUBLIKAČNÍ SLUŽBA MY3KLIK – NOVÝ A EFEKTIVNÍ ZPŮSOB MARKETINGU NA INTERNET
1. Online zprávy - Nástroj pro publikaci vlastních novinek, obchodních informací a reklamních sdělení. Zprostředkovaně je přebírá velké množství webových stránek, portálů a fulltextových i RSS vyhledavačů.
 • · Možnost přesného zacílení sdělení na určitou skupinu uživatelů (oborově i regionálně)
 • · Každá zpráva je samostatnou webovou stránkou zabývající se Vámi zvoleným tématem, tedy klíčovými slovy, pod kterými uživatelé hledají na internetu služby Vašeho typu
 • · Ve zprávě jsou funkční všechny prolinky (odkazy na webové stránky) a funkční prvky
 • Každá on-line zpráva je automaticky umístěna na portálu PLAZOO v rámci záložky „Aktuální sdělení“ a její RSS verze se stává součástí zdroje informací, ze kterých PLAZOO čerpá
2. Tiskový servis - My3klik nabízí svým uživatelům přístup do vlastního systému pro publikaci a šíření tiskových zpráv. Každá tisková zpráva před odeslání novinářům a editorům prochází manuální kontrolou obsahu.
 • · Vaši tiskovou zprávu obdrží novináři a editoři ze všech předních českých sdělovacích prostředků
 • · Potřebuje se Vaše firma zviditelnit v zahraničí? Chcete informovat o Vašich aktivitách média z prakticky celé Evropy? My3klik disponuje databázi 58 000 evropských novinářů. Stačí tak napsat tiskovou zprávu v příslušném jazyku, např. v němčině a odeslat, zbytek zařídí systém.
 • · Vaše zpráva nebude redakčně upravována ani zkracována, dostane se tedy k novinářům v nezkreslené podobě
 • · Každá tisková zpráva je standardně optimalizována pro fulltextové vyhledávače, takže kromě novinářů se dostane i k uživateli na internetu. Automaticky je publikována i v RSS formátu, takže může být přebírána nejrůznějšími portály doma i ve světě.
 • · Ke každé tiskové zprávě můžete přiložit libovolný počet příloh – obrázků, grafů a doplňujících informací
3. Kupóny a akční slevy -Tato funkce představuje efektivní způsob distribuce akčních slev, kupónů a privilegovaných nabídek potenciálním zákazníkům a obchodním partnerům. Zákazník si může kupón, který je primárně umístěn ve firemní vizitce vytisknout a využít jej při nákupu či odběru služeb a produktů. Každý kupón, který je vytištěn, obsahuje unikátní ID kód a je automaticky uložen pro případné reference a ověření pravosti.
 • · Jedinečná možnost jak upozornit na slevu či akční nabídku v reálném čase na internetu
 • · Zprávy kupónů a akčních slev jsou rovněž optimalizovány pro fulltextové vyhledávače (pokud tedy uživatel hledá službu či výrobek, který máte „v akci“, může ho zaujmout právě Vaše zvýhodněná cena)


4. Produktové informace - My3klik nabízí chytrý způsob pro šíření informací o produktech výrobcích firem. Systém umožňuje zadat veškeré důležité produktové informace jako typ, výrobce, sériové číslo produktu, standartní a speciální cenu nebo dostupné množství.
 • Bezkonkurenční možnost, jak upozornit na svůj výrobek
 • Skvělá optimalizace konkrétního výrobku pro vyhledávače Google a Seznam – to docení především e-shopy, výrobní firmy, obchodníci a autorizovaní dealeři atd.
 • Možnost přímého odkazu na Váš online katalog nebo e-shop
5. Pracovní nabídky - Řešení pro vyhledávání a získání nových zaměstnanců a partnerů. Kromě dokonalé optimalizace pro fulltextové vyhledavače My3klik zasílá pracovní nabídky vybraným portálům a e-tržištím pracovních nabídek a poptávek.
 • · Jednoduchý a neotřelý způsob, jak informovat o volných pracovních místech v evropském kontextu
 • · Možnost inzerovat v zahraničí