Company address:

zrušit

Prakšická 2495
688 01 Uherský Brod
Czech RepublicCompany information:

Společnost 3VH Plastics představuje výrobně – obchodní společnost se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej plastových výrobků, jež najdou uplatnění zejména ve stavebnictví, textilním, spotřebním a automobilovém průmyslu.Product- and service offerings:

Společnost 3VH Plastics s.r.o. byla založena roku 2011 jakožto samostatný právní subjekt, který se vyčlenil ze společnosti 3V&H, s.r.o. z výrobního úseku „Speciální konstrukce“

Sesterská společnost 3V&H, s.r.o. patří mezi největší stavební firmy Zlínského kraje s více než 20-letou tradicí v oblasti pozemního stavitelství.

Společnost 3VH Plastics představuje výrobně – obchodní společnost se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej plastových výrobků, jež najdou uplatnění zejména ve stavebnictví, textilním, spotřebním a automobilovém průmyslu.

Prostřednictvím 3VH Plastics tak došlo k naplnění strategie mateřské společnosti 3V&H ve smyslu rozšiřování podnikatelských aktivit mimo oblast stavebního průmyslu, nicméně v synergii s původní podnikatelskou činností ve stavebnictví.

Hlavními výrobními programy společnosti 3VH Plastics jsou:
- výroba poplastovaných plechů značky Fatranyl® a ROOFNYL®
- výroba poplastovaných kovových předmětů a plastových ochranných povlaků
- výroba PVC Plastisolů pro textilní průmysl (impregnace geotextilií, nánosování tkanin)
- výroba PVC Plastisolů pro rotomoulding a poplastování (máčení)
- výroba extruzních výrobků (stavebních profilů)

Administrativní sídlo společnosti se nachází v Uherském Brodě, její vývojová a výrobní část pak v areálu České Zbrojovky rovněž v Uherském Brodě.