Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


DAPOS s.r.o.

Vysoké Mýto
Vývoj a aplikace účetního software. Kompletní programové vybavení pro účetnictví, mzdy, majetek, software na zakázku, poradenská činnost, daně, prodej HW, spotřební materiál.

Centrum pro rozvoj Vysočiny, o. s.

Pelhřimov
Centrum pro rozvoj Vysočiny, o. s. Vám zprostředkuje a zařídí dotace z EU. Dotace je možné získat nejen pro začínající podnikatele, ale i pro začínající zemědělce, fungující zemědělce a dotace pro obce.

InveGold s.r.o.

Praha 1
Prodej investičního zlata – slitky, cihličky či investiční mince. Informace o aktualní ceně zlata.

Tamara špátová

Brno
Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracováváme mzdy a kompletní účetní i personální agendu pro mzdové účetnictví.

Kouč RNDr. Helena Kurzweilová, CSc. (koučování)

Praha 5
Koučování pro osobní a profesní růst se zaměřením na oblasti: rozjezd podnikání, profesní změna, efektivita práce, time management, posílení sebedůvěry, vztahy aj. Vzdělání a certifikace u agentury Integrity Consulting, 17 let praxe v managementu.

Ivana Panušková - němčina, italština, angličtina, francouzština a ruština

Praha 7
Odborné překlady a tlumočení pro jazyky němčina, italština, angličtina, francouzština a ruština se specializací na návody, průmysl, telekomunikace, obchod aj. 18 let praxe a kvalitní reference firem jako Škoda či Baťa. Také průvodcování Prahou.

Financial Services Group, s.r.o.

Praha 3
Potřebujete rychle hotovost, ještě dnes? Neváhejte nás kontaktovat. Nemusíte prodávat Vaše osobní věci na to aby jste získali rychlou finanční hotovost. Stačí si pouze půjčit, platit měsíčně poplatek za půjčku a kdykoli Vaši zástavu vyplatit.

Kanceláře.cz

Praha 5
Kanceláře.cz – osobní poradce v oblasti nájmu i prodeje, vybavení a stehování kancelářských prostorů. Zjednodušení pronájmu kanceláří a využití předností internetu. sk

AKIMA, spol. s r.o.

Praha 9
Společnost AKIMA, spol. s.r.o. vám nabízí služby v oblasti účetnictví, daně, poradenství, mzdy, personalistika, kontrolní dohled a jiné. Poskytujeme poradenství právnickým i fyzickým osobám, živnostníkům a OSVČ.

Aspena, s.r.o.

Brno-Veveří
Aspena.cz - Překlady a tlumočení o třídu výš

Folie - Plachty

Hradec Králové 9
Vyrábíme plachty na foliovníky, zahradní jezírka a na bazény i dle přání zákazníka na míru.

MUDr. Yuriy Tretyachenko

Chomutov
Překlady do ruštiny a ukrajinštiny

Bc. Martina Šubrtová ITALŠTINA překlady a tlumočení

Praha 3
Překlady a tlumočení Italský jazyk. Soudní tlumočník pro jazyk italský. Úřední překlady dokladů do italštiny,

FX Trade systems, s.r.o.

Velké Přílepy
Výroba a prodej automatických obchodních systémů a SW pro měnový trh forex s kompletní klientskou podporou

GB TRADE s.r.o.

Ostrava
Zboží odebíráme přímo od výrobce nebo od prověřených obchodníků, garantujeme původ zboží i zpětný odkup. Investiční produkt, kterým je investiční zlato

GREEN ENERGY CONSULTING, s.r.o.

PRAHA 3
Poskytneme vám kompletní poradenství v energetice, včetně realizace energetických koncepcí, které vám navrhneme. Našich služeb již využívá řada významných firem, obcí a státních institucí. Získáte profesionální servis a výraznou úsporu peněz i času.

Ing. Mgr. Jiří Habersberger – tlumočení a překlady angličtiny a němčiny

Praha 6 - Řepy
Soudní tlumočník a překladatel pro německý a anglický jazyk. Překlady dokumentů se soudním ověřením, tlumočení pro oblast práva, ekonomiky, obchodu aj. Zakládající člen Komory soudních tlumočníků, přes 30 let praxe tlumočení, špičkové reference.

Hana Suková

Praha 5
externí účetnictví pro osoby samostatně výdělečně činné, společnosti s ručením omezeným, občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, asociace, nadace a společenství vlastníků jednotek

Financial Services Group, s.r.o.

Praha 3 - Žižkov
Půjčky ručené zástavou - nabízíme finanční hotovost rychle. U nás stačí zastavit své osobní věci a získat finanční půjčku. Půjčku můžete vyřídit online a kdykoliv splatit. Půjčky a zástavy aut, zlata, hodinek, elektroniky, mobilní telefony.

Bc. Kateřina Böttcher Hradilová

Lysice
Konzultace, auditování, poradenství a školení v oboru kvalita, environment, BOZP a PO. Zavádění a udržování ISŘ dle norem ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001. Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik a požární ochraně. Procesní audity dle VDA 6.3. Provádění samoauditů dle Formel Q. FMEA, PPAP, IMDS, 8D-report, APQP, EFQM.

QC Group, s.r.o.

Pardubice
QC Group, s.r.o. je poradenskou společností, Která poskytuje komplexní služby pro vznik a rozvoj úspěšných firem – mapování a optimalizaci procesů, interní audity, služby metrologa, zeštíhlování procesů a snižování nákladů.

A and B účetní a dańová kancelář s.r.o.

Plzeň
Nabízíme kompletní vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, optimalizace daňových povinností, daňové poradenství. Zastupování na úřadech. Virtuální kancelář i virtuální sídlo firmy v Plzni nebo v Praze. Poskytnutí sídla pro společnosti.

zrušit

Praha 3 - Žižkov
Autozastavárna Praha, zastavárna vozidel

INSIA BENEFIT s.r.o.

Liberec 1
Jsme největší česká a slovenská síť specialistů na pojištění firem i občanů a již 20 let se staráme o vaše pojištění a finance.

Financial Services Group, s.r.o.

Praha 3 - Žižkov
Půjčky jištěné ručením Vašeho auta. Půjčky, úvěry bez papírování. Našich služeb může využít každý vlastník auta, motorky, stavebního stroje, bagru, nákladního auta, vysokozdvižného vozíku, skútru, čtyřkolky, karavanu, mikrobusu, přívěsu, vozíku.

T-MONT s.r.o.

Pardubice
Hledáte nového správce bytů a nemovitostí pro vaše společenství vlastníků - jsme tu pro Vás. Náš cíl je Vaše spokojené bydlení.

Avigan s.r.o.

Praha 5
účetnictví, mzdy, daňová evidence, poradenství externě i ve vaší firmě dle dohody

Pavel Minář, konzultant pro IT

Brno
Konzultant se specializací na IT poradenství, projektové řízení, organizaci času (time management) a zavádění efektivních nástrojů Google Apps ke zvyšování firemní produktivity. Perfektní znalost angličtiny a dlouholetá praxe, mj. v Zoner software.

e-business s.r.o.

Pardubice
Nabízíme vedení účetnictví v celé České republice. Společnost e-business s.r.o. poskytuje komplexní účetní služby pro menší i vetší podniky. Používáme jen ty nejmodernější systémy pro zpracování dat. Obraťte se na nás a nebudete litovat.

Kronos Bohemia s.r.o.

Orlová - Lutyně
vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky, účetní poradenství
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today