Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


Elektra Praha- Ing Krupa

Praha 1
Projekce, montáže, revize a poradenství v oboru elektro.

zrušit

Praha 8
NONSTOP instalatérské, topenářské a elektrikářské práce. Čištění kanalizace strojně, tlakovou vodou. Opravy plynospotřebičů všech značek. Prodej kotlů MORA, JUNKERS, KARMA, PROTHERM, DAKON, VIADRUS, IMMERGAS, VAILLANT - s montáží i bez na splátky.

Antonín Prejza - BPV-Velkoobchod sklo,porcelán ,příbory

Praha 10
Velkoobchodní a maloobchodní prodej skla, porcelánu a příborů. Poradenství a doprava v oboru.
KLIMAPLUS technology, s.r.o.
Libušín
Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace.

zrušit

Praha 5
Klimatizace FUJI ELECTRIC – bytové, kancelářské, nástěnné, mobilní, kazetové, podstropní klimatizace. Návrhy, montáž a servis tepelných čerpadel a vzduchotechniky

SENZORY CZ, s.r.o.

Brno
Dodávky snímačů tlaku, tlakové diference, teploty, průtoku, armatur a hladiny a ukazovacích přístrojů. Zajišťování technického poradenství.

Miroslav Mašát-Elektroservis

Kladruby
Elektromontáže,servis el. zařízení,revize,opravy,EZS,EPS,CCTV,M a R,slaboproudé rozvody.

Inteligentní lampy Waldmann

Chrudim
Nabízíme stojanové lampy Waldmann, lampičky stolní, montovatelné na stůl, závěsná svítidla, nástěnná svítidla. Lampy Waldmann se starají o správné osvětlení pracovní plochy, prokazatelně výrazně šetří energii. Technologie nepřímého světla.

Opravy plavidel s.r.o.

Děčín
opravy lodí, hausbotů a plavidel, rekonstrukce interiérů, instalace lodních motorů a převodovek, systémů navigačních světel, příprava lodí na sezónu, uskladnění lodí, zajistíme technickou prohlídku plavidla, stavba lodí dle přání, zajistíme veškerou dokumentaci

Alarm Peza

Praha 5
Elektronické zabezpečovací a kamerové systémy

BEACON ELECTRIC, s.r.o.

Paskov
BEACON ELECTRIC, s.r.o. je česká firma působící v oblasti elektroinstalací a elektromontáží. Nabízené služby: instalace zabezpečovací a kamerové techniky, požární zabezpečení budov, elektroinstalace, výroba rozvaděčů, údržba elektrických zařízení.

Elektro revize Veterník

Ostrava
Revize elektroinstalací.Elektro revize hromosvodů.Revize elektro nářadí, spotřebičů,svářeček. Rekonstrukce a montáž elektroinstalace bytů, rod.domů,kuchyní,koupelen. Havárie elektro Ostrava nonstop. Montáž přípojek nn.,

Cariitti.cz

Brno
Cariitti.cz nabízí osvětlení finského výrobce Cariitti. Prosvětlíme vaší domácnost, saunu, koupelnu, kuchyň, muzeum, bazén, či exteriér.

KUPZAROVKY.cz

Praha 2
Specialisté na LED žárovky renomovaných značek MEGAMAN, Philips, OSRAM, Lumidas, VERBATIM a dalších. Bodové LED, závitové LED žárovky E27, E14, LED reflektory, LED denní svícení.

RV-special, osvětlení a doplňky

Zahrádky
Prodej automobilových a bytových doplňků, LED osvětlení a svítidel

ELDECO s.r.o.

Praha 6
Provádíme dodávky elektro dílů a elektroinstalace vyhříváných okapů, domácích telefonů, přístupových a docházkových systémů, podlahového topení. Zajistíme revize elektroinstalace a elektrických spotřebičů.

JK - ELTRA s.r.o.

Heřmanův Městec
Výroba a převíjení transformátorů, toroidní transformátory odzkoušené a schválené EZÚ a VOP. Vyrobíme nejen oddělovací bezpečnostní a ochranné trafo, ale i atypický transformátor dle zákazníka. Klademe důraz na široký výběr, kvalitu a rychlé dodání.

zrušit

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, rekonstrukce bytů, bytových jader, rodinných domů i komerčních prostor vč. všech stavebních prací. Autorizovaný prodej a servis tepelné techniky Wterm. Certifikát ElektroMontér ABB.

COMPLETE CZ, spol. s r.o.

Praha 4
Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT.

ACM ElektrO

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektro rozvodu a zařízení. Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader i komerčních prostor vč. všech stavebně - řemeslných prací.

Zuzana Charvátová

Brno
FineLiving.cz - internetový obchod s domácími potřebami

ACM ElektrO™

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, kompletní rekonstrukce bytů, jader i komerčních prostor včetně všech stavebně - řemeslných prací. Havarijní služba.

KAUFLUKAS s.r.o.

Praha 10
KaufLukas – elektronika, aukce, e-shop

V2CIGS s.r.o.

Praha 3
Prodej elektronických cigaret V2CIGS a Vapor Couture, prodej a distribuce náplní a e-liquidů pro elektronické cigarety, prodej a distribuce příslušenství pro elektronické cigarety.

PROPULS SOLAR s.r.o.

Heřmanův Městec
Výroba, prodej a montáž. Solární kolektory, solární panely. Dodávky ucelených solárních systémů pro ohřev TUV, pro vytápění bazénů a přitápění. Využití alternativních zdrojů energie.

Elektroinstalace - elektrikáři

Praha 4
Elektrikáři pro Prahu a střední Čechy, elektroinstalace domů, bytů a kanceláří

Elektroinstalace Kmoch

Praha 9
Elektrikář. Elektroinstalace od drobné opravy až po kompletní rekonstrukce.

Tomáš Harmáček - správa nemovitostí

Přeštice
Zajišťujeme správu domů, bytů a nebytových prostor v Praze. Pomůžeme vám také s uspořádáním firemní akce, večírku, či koncertu. Nabízíme také distribuci výpočetní techniky a výrobků značky Apple - iPad a iPhone.

Úsporné světlo s.r.o

Pardubice
Prodej LED úsporného osvětlení, elektroinstalace, elektromontáže, měření intenzity osvětlení, elektrorevize. Pardubice, Hradec Králové, Chrudim.

Pavel Marek

Hradec Králové
Elektrikář - Elektroinstalace
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today