Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 10 companies found.


ARIA HOTEL
Praha 1
Luxusní hotel v centru Prahy s hudební tématikou, nabízí 52 stylových pokojů a apartmá, gourmet restauraci Coda, fitness, konferenční prostory, internet, private screening room, podzemní parkoviště a střešní terasu s jedinečným výhledem na Prahu
Fitness Vagon
Praha 1
Moderní, středně velká posilovna. Příjemné klimatizované prostředí. Solárium Turbo solárium Ergoline. Ricochet Raketový sport ve stylu squashe. Masáže Sportovní & relaxační masáže.
Hotel Yasmin, v.o.s.*****
Praha 1
Nový designový hotel se nachází jen pár kroků od Václavského náměstí, uprostřed nejvýznamnějších památek historické Prahy a centra obchodu. Svou výjimečnou polohou a nadstandardním servisem hotel Yasmin splňuje veškerá vaše očekávání.

Fitstudio7

Brno - Medlánky
Pilates, pilates brno , pilates cviky, cvičení pilates , power joga , chi-toning , fitness

Janico s.r.o.

Liberec 5
Jestliže přemýšlíte o změně vašeho dosavadního životního stylu, chcete se cítit lépe, zpevnit postavu, shodit nadbytečná kila, zmírnit celulitidu a předejít řadě onemocnění, tak navštivte ficentrum a wellness Liberec.

Veřejné i soukromé sportoviště dodá firma Alestra

Kuřim (areál státního statku)
Sportoviště různých zaměření, například košíkovou nebo basketbal Vám dodá firma Alestra. Sportoviště dodáme rekreační nebo profesionální, se všemi druhy povrchů. Potřebujete doplnit vybavení sportoviště? Alestra dodá třeba branky nebo oplocení.

DoubleDRIVE club Jihlava

Jihlava
První světový fitness klub v Jihlavě, vybaven prvotřídní značkou Star Trac. Nabízí fitness, cardio, spinning, kranking... Staňte se členy ještě dnes.

Bodhidharma - mezinárodní společnost čchi-kung

Františkovy Lázně
Pořádání seminářů a soustředění zaměřených na dechové, duševní a tělesné cvičení a využité životní energie.

Viva Fitness

České Budějovice
Největší sportovní a relaxační komplex na jihu Čech v nákupním centru IGY v Českých Budějovicích. Najdete zde moderní sály s nabídkou skupinového cvičení, plavecký bazén, sauny, solárium, squash i posilovnu.

CrossFit Plzeň

Plzeň
Pokud se chcete odreagovat a zároveň si dát pořádně do těla, zlepšit svojí fyzickou a psychickou kondici v příjemném kolektivu, pak je naše centrum to pravé místo pro Vás. Budeme se snažit, aby pro Vás toto místo nebylo jen tělocvičnou, ale místo, kde rádi strávíte i Vaše volné chvíle.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today