Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 13 companies found.


Eliška ČERNÁ - flower and foodstyling

Praha 1-Hradčany
Doprovodná květinová výzdoba pro rauty, galavečeře, společenské i firemní akce. Originální jedlé dekorace, sladké i slané. Svatební květiny, dekorace, dárky.

Jakub Krulich - Zahradnictví J. a Z. Krulichovi

Praha 6
Prodej hrnkových a řezaných květin. Květinářství. Doplňkový prodej květináčů, keramických dekoračních obalů, zeminy, hnojiv.

Květiny - Floresco

Praha 1
Nabídka dekorací ze sušených květin. Sušené květiny - trendy i klasické dekorace. Maloobchod, velkoobchod.
Penzion-Vinný sklep u Kosíků
Tvrdonice
Rodinný penzion s kapacitou 18 lůžek a 5 přistýlek v 7 pokojích, z nichž každý je vybaven vlastní koupelnou, TV, SAT, možnost připojení internetu.

Kare

Luhačovice
Jako jedna z mála firem zůstává věrná tradiční receptuře, která zaručuje křehký, ručně sypaný oplatek s lahodnou chutí. Při výrobě používáme především přírodních surovin (sušená jablka, oříšky, kokos, kakao, ...).

Kozí farma Nová Víska

Dolní Poustevna
Zabýváme se výrobou a prodejem kozích mléčných produktů.

PEKÁRNA VÁCLAV KOTYZA s.r.o.

Veselí nad Lužnicí
Výroba a prodej pekařských a cukrářských výrobků. Tradice a kvalita.

Jiří Rusnok

Velké Bílovice
Naší hlavní činností je pěstování vinné révy a výroba a prodej vína, hlavně lahvového.Dále provozujeme penzion Mezi sklepy v největší vinařské obci v blízkosti Lednicko-Valtického areálu, nabízíme řízené degustace,posezení ve vinném sklípku,firemní a rodinné akce.

Prodej zemědělské techniky DAGROS

Kostomlaty nad Labem
Prodej zemědělské techniky, společnost DAGROS, si pro vás připravila kvalitní stroje předních evropských výrobců. Veškeré sklízení, mulčovací i postřikovací a hnojící stroje odpovídají požadavkům podniků v Čechách i na Slovensku.

NORTH STYLE s.r.o.

Pardubice
Prodáváme on-line oblečení a obuv pro myslivce a rybáře značek Pinewood, Diotto a Polyver. Najdete u nás holínky, loveckou obuv, bundy a trička.
krb-palivo.cz
Hořice
Prodej palivového dřeva

Květiny lilli marlen

České Budějovice
Květinářství lilli marlen v centru Č.Budějovic, nabízí květiny všeho druhu včetně doručení, či objednávky on-line. Svatební kytice a výzdoby, smuteční věnce a vazby, tradiční i netradiční kytice (exkluzivní, pánské ) vše vytvoříme na přání zákazníka a rádi poradíme.

Flower delivery Czech republic

Hořovice
Rozvoz květin po celé České republice. Objednejte si řezané květiny v našem e-shopu pro každou příležitost. Vyberte si květiny online k valentýnu, mezinárodnímu dni matek, pro babičku nebo pro muže.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today