Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 21 companies found.


AZ Makro s.r.o.

Praha 1
Bezpečnostní řešení objektů. Klíčové systémy. EVVA, Guard, Keso, FAB. Bezpečnostní a protipožární dveře. EZS, EPS, CCTV, domácí telefony, videotelefony, přístupové systémy. Trezory, mříže. Klíče, zámky, kování, bezpečnostní zámky, mezipokojové zámky.

Petr Kolouch -truhlářství

Praha 9
Výroba vestavěných skříní, vybavení kuchyní, obchodů a atypických interiérů. Servis od návrhu až po montáž.

ACTIVA spol. s r. o.

Praha 9
ACTIVA zajišťuje Vaše kancelářské potřeby a dodává kancelářské potřeby, občerstvení, drogerie, hygienické a úklidové prostředky nejen pro kanceláře.

ARFORM, spol. s r.o.

Praha 3
Potřebujete nové kancelářské vybavení? Pak není nic jednoduššího než si vybrat z naší široké nabídky kancelářského nábytku a vybavení. Můžeme vám nabídnout standardní i designový kancelářský nábytek.

ZLP s.r.o.

Senohraby
Společnost ZLP s.r.o., sídlící v Senohrabech, se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu (obalové fólie, igelitové sáčky a obaly, plastové pytle vše možno dodat i s potiskem). Jsme zároveň i distributoři, proto zaručujeme nejlevnější ceny.

PROGRESS INTERIOR s.r.o.

Chrudim
Jsme dovozce kancelářského nábytku SEDUS. Tvoříme projekty interiérů se nábytkem SEDUS.

zrušit

Ústí nad Labem
Kasy Pokladny - dotyková obrazovka, tiskárna účtenek, čtečka otisku prstu pro kasu. Pokladní systém, který není jen klasickou kasou, ale zároveň je moderním komunikačním prostředkem k účinnému řízení firmy. Nejúspornější kasa na trhu!

OTTO Office (CZ) s.r.o

Pardubice
Široká nabídka kancelářských potřeb, papírů, tonerů, kancelářského nábytku a techniky. Zboží za skvělé ceny a doplňky zdarma.

OTTO Office (SK) s.r.o.

Pardubice
Široká ponuka kancelárskych potrieb, papierov, tonerov, kancelárskeho nábytku a techniky. Ponuky za skvelé ceny s doplnkami zdarma. Pri objednanie darček pre Vás, dodávka do 24 hodín!

INTERPAP Office s.r.o.

Děčín
Firma INTERPAP Office, s r.o. je velkoobchodní firmou, zabývající se prodejem školních a kancelářských potřeb, působící plošně po celém území ČR

Komandor Czech Republic s.r.o.

Praha 9
Společnost KOMANDOR je jedničkou na trhu ve výrobě vestavěných skříní. Vyrábíme vestavěný nábytek na míru,šatníky, dělicí příčky s posuvnými dveřmi. Dodáváme výplně, šatní systémy a stolové podnože.

CDRmarket.cz

Plzeň
Firma CDRmarket je specializovaný obchod s tonery a cartridge do tiskáren.

zrušit

Ústí nad Labem
Papírnictví Kučera – internetový maloobchod a velkoobchod zabývající se prodejem kancelářských potřeb a papíru. Již několik let spolupracujeme s předními dodavateli. Našim heslem je spolehlivost, jistota a důvěra.

MANUTAN s.r.o.

Ostrava-Třebovice
Specializovaný obchod a e-shop s komplexní nabídkou vybavení firem, skladů, kanceláří a dílen. Dodávka do 24 hodin. Doprava zdarma. Záruka 10 let.

PROGRESS INTERIOR s.r.o.

Chrudim
Dodáváme židle značky PROFIm. PROFIm je jedním z největších a nejdůležitějších výrobců kancelářských židlí a křesel vysoké kvality.

Akvina servis s.r.o.

LIBEREC
prodej vodoinstalačního materiálu, vodovodních baterií, vybavení koupelen, rozvody voda, topení, plyn. kompletní sortiment pro Váš dům a zahradu. filtrace vody. radiátory

Kamil Kristen Brzák - kancelářská technika

Praha 1
Skartoavací stroje, tonery, xerografický papír

POKART spol. s.r.o.

Holešov
POKART vyrábí lepenky, karton, kartonové obaly: od klopových krabic po kašírované obaly s ofsetovým tiskem a úpravou povrchu.

zrušit

Přibyslav
Návrhy a realizace interiérů se zaměřením na kancelářský nábytek, školní nábytek, nábytek pro úřady, jednací místnosti, recepce, hotely a zdravotnická zařízení. Dodáváme i kuchyňské linky a vestavěné skříně.

Zahradní a kancelářský nábytek

Brno
Velký výběr zahradního nábytku přehledně rozdělený do kategorií. Specializujeme se na prodej plastového, kovového a dřevěného nábytku a doplňků pro vaši zahradu. Nabízíme také kancelářská křesla a židle, kancelářské stoly, skříně.

777pack

Brno
Levný obalový materiál přímo od výrobce
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today