Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 22 companies found.


Autoškola AUTOSTART
Praha 2
Praha 2, Krokova 11, výcvik na všechny druhy řidičských oprávnění. Školení a přezkoušení řidičů, kondiční jízdy. Slevy pro studenty, platba na splátky.

Kohlman@Hašek a.s.

Praha 7
Mezinárodní doprava a stěhování, international moving, spediční činnost, balení, skladování. Přeprava do zemí Evropské Unie- Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Jugoslávie, Švédsko, Finsko, Norsko. Vozy typu MAN, DAF, RANAULT, IVECO.

ATS-Autotrans Bosák s.r.o.

Jičín
Vnitrostátní a mezinárodní doprava, především do států EU. Speditérská a zasilatelská činnost, vše do 24 tun nákladu.

Synergies logistiques BV hranice s.r.o.

Rudná
Logistické služby v rámci celé Evropy, především mezinárodní kamionovou dopravu, skladování zboží a celní služby.

ZLP s.r.o.

Senohraby
Společnost ZLP s.r.o., sídlící v Senohrabech, se zabývá výrobou a prodejem obalového materiálu (obalové fólie, igelitové sáčky a obaly, plastové pytle vše možno dodat i s potiskem). Jsme zároveň i distributoři, proto zaručujeme nejlevnější ceny.

BOMAR SPEDICE, s.r.o.

Praha 8
Společnost Bomar Spedice, s.r.o. vám nabízí kvalitní služby v podobě mezinárodní a kamionové dopravy. K dispozici má veškerá vozidla pro tento druh přepravy. Satelitní navigace a mobilní telefony zajišťují neustálý dohled.

MAVET CZ s.r.o.

Rychnovek
Společnost MAVET CZ s.r.o. nabízí balící stroje, adjustační linky, plnící stroje a další stroje potřebné v odvětví potravin, chemie a další. Profesionálové v naší společnosti upraví stroje podle vašich potřeb a požadavků.

Ballet Europe s.r.o.

Liberec 30
V našem eshopu obalit.cz naleznete obaly a obalový materiál pro každé použití. Zabýváme se návrhem balení, výrobou obalových materiálů. Sortiment: polyethylenová pěna, bublinková fólie, stretch folie, kartonové obaly, vázací pásky.

Litobal – výroba obalů, kartonové krabice, papírové sáčky

Třebíč
Mezi nabízené služby společnosti Litobal patří výroba obalů, kartonové krabice, papírové krabice, papírové sáčky, papírové tašky, obalové materiály, lepenkové krabice, krabice s víkem, pizza krabice a další sáčky, krabice a tašky.

Multitrans CZ s.r.o.

Pardubice
Společnost Multitrans CZ s.r.o. vám nabízí přepravu a logistické služby (kamionovou dopravu mezinárodní i vnitrostátní, spedici, leteckou, lodní a železniční dopravu). Jsme odborníci v oboru a využíváme jen ty nejmodernější technologie.

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Červená Voda
VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. - Největší prodejce použité manipulační techniky v ČR.

Transport Servis Jeník, s.r.o.

Heřmanův Městec
Nabízíme široký výběr typů vysokozdvižných vozíků. Boční vysokozdvižné vozíky, čelní vysokozdvižné vozíky, ručně vedené vozíky s elektrozdvihem, vysokozdvižné vozíky ruční, nízkozdvižné vozíky.

AB-STORE s.r.o

Poděbrady
Společnost AB-STORE s.r.o. vám nabízí zboží potřebné pro odpadové hospodářství. V naší široké nabídce naleznete plastové kompostéry, kontejnery, popelnice, nádoby, odpadkové koše a kontejnery na tříděný odpad.

NOMATECH s.r.o.

Vlašim
Společnost NOMATECH s.r.o. vám nabízí kvalitní stroje pro balení a manipulaci. Vybírejte ze širokého sortimentu strojů, jako jsou vertikální a horizontální balící, dávkovací zařízení, kombinační váhy, kartonovací stroje a mnoho jiných.

Ihro Transport & Logistik, s. r. o.

Mariánské Lázně
Společnost Ihro Transport & Logistik, s.r.o. poskytuje mezinárodní přepravu, přepravu vysokoobjemových a nadměrných nákladů. Dále nabízíme speciální expresní doručení a jiné logistické služby. Máme vlastní vozový park.

zrušit

Praha
Jsme logistickou firmou s důrazem na detail a úsporná řešení a to jak na zemi tak ve vzduchu i na moři.

S & CH TRADE CZ, s.r.o.

Chrudim
Eshop s obaly a obalovými materiály pro každodenní použití. V nabídce desítky položek obalů a obalovacích materiálů. Velkoobchodní ceny.

MAYDAY Sped s.r.o.

Litomyšl
Mezinárodní nákladní přeprava do 25t včetně velkoobjemových přeprav 120cbm. Spedice, logistika a skladování.

Obalové materiály Tomza

Brno
Dodáváme veškeré obalové materiály dle přání zákazníka. Poskytujeme náhradní plnění.

Middle Selection s.r.o.

Praha 3 - Žižkov
Kompletní logistické služby. Spedice, skladování, celní deklarace, free zone, přeprava zásilek. Letecké, železniční, lodní, automobilové přepravy. Specializace na země SNS.

Vysokozdvižné vozíky Rosservis

Děčín
Vysokozdvižné vozíky Desta - prodej a servis. Provádíme generální opravy VZV Desta. Prodáváme náhradní díly Desta originální i repasované. Manupulační techniku.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today