Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 27 companies found.


AXIO Kodak Expressy - fotoateliér spol. s r.o.

Praha 8
Focení významných událostí, svatby, promoce, plesy, křtiny, recepce v ateliéru i v exteriéru. Portréty, průkazová foto, akty. Tisk foto - oznámení, vizitky, kalendáře, foto s texty, s rámy, montáže více foto.

LaTy

Bruntál
Laty se zabývá výrobou, prodejem a zastupování firem působící v oblasti textilního segmentu. Mezi produkty se řadí sítě na lešení, sportovní sítě, sítě na pískoviště, ochranné sítě, sítě na kontejnery, speciální šňůry, popruhy, gumolana, výroba na zakázku, výroba na přání zákazníka.

Bytový textil online

Kolín
Prodáváme zboží - ložní povlečení, záclony, bytové doplňky a bytový textil ze zemí EU a většinou dodáváme v dodací lhůtě cca 14-30 dnů od objednání, u některého zboží i dříve. Záclony, bytové doplňky a bytový textil online prodej.

KVD, spol. s r. o.

Hovězí
Přikrývky, deky, polštáře, podložky, spací pytle, vesty a ledvinové pásy z ovčí vlny a dutého vlákna.

Bohemia Grafia

Praha 1
Dovoz a prodej obalové techniky, použitých strojů a linek pro archový ofsetový tisk, flexotisk, hlubotisk a kartonáž.

Šicí stroje Singer Brother

Český Těšín
Šicí stroje Singer Brother Janome Elna Veronica

Kámen Brno

Tišnov
Zajišťujeme prodej, servis a půjčování pneumatického nářadí, prodej pneumatického nářadí, elektrického nářadí a pojízdných kompresorů včetně příslušenství.

SERVIS LES, s.r.o.

Činěves
Vyrábíme a prodáváme dřevěné uhlí a grilovací brikety, dřevěné brikety, palivové dřevo, krbové dřevo a další. Palivové dřevo prodáváme jako krbové, či jako metrové. Pro grilovací sezónu nabízíme celý sortiment dřevěného uhlí a grilovacích briket.

Kat-way s.r.o.

Slatiňany
Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

Hydraulics s. r. o.

Sehradice
Hydromotory výroba, sevis a prodej. Prodáváme chromované, tyče, přesné truby, těsnění

STUDNA NA KLÍČ

Zlín-Prštné
Specialista na komplexní realizaci studny vrtané a kopané a její údržbu - umístění a návrh studny, povolení studny, čištění a regenerace studní, opravy studní, odběr a rozbor vody, úprava a filtrace vody, čerpadla. Působíme po celé Moravě a Slezsku.

FV-Plast, a.s.

Čelákovice
Firma FV Plast a.s. se zabývá výrobou a vývojem plastových systémů pro tlakové rozvody pitné a užitkové vody a ustředního a podlahového vytápění. V jejich sortimentu najdete trubky, tvarovky, uzavírací armatury, nástroje, nářadí a příslušenství.

Provaznictví s.r.o.

Praha 9
Provaznické výrobky přímo na míru. Cordage je obchodní značkou společnosti Provaznictví s.r.o., která usiluje o radostnější, pohodlnější a bezpečnější prostředí všech svých zákazníků.

Marchal Fashion - oblečení

Lysa nad Labem
Dovozce a dodavatel outlet a znackoveho obleceni

zrušit

Vír
Barevné kontaktní čočky slouží pro změnu barvy oka.

Welfare consulting a.s.

Třinec
Zabýváme se prodejem hutního materiálu a dřeva.

Výtahy CZ Lift s.r.o.

Praha 9
Provádíme dodávky osobních i nákladních výtahů a zdvihacích plošin, včetně ocelových prosklených šachet. Dále rekonstrukce a modernizace starších výtahů, odstranění provozních rizik, opravy, revize. Záruční a pozáruční servis.

ONESOFT s.r.o.

Olšany u Prostějova
Kvalitní šicí stroje - specialitou firmy Brother jsou šicí stroje, které mohou i vyšívat a jejichž cena začíná okolo 14-15t Kč. Tedy v částkách, za které si u jiných značek těžko pořídíte samostatný vyšívací stroj.

Kominík Abraham

Teplice
Kompletní kominické služby

zrušit

Stráž pod Ralskem
Společnost AQA čerpací technika spol. s.r.o. nabízí prodej a servis čerpací techniky. Jsme odborníci v oboru, na které se můžete spolehnout. Pomůžeme vám po celé České republice a odvoz a přívoz čerpadel je pro nás samozřejmostí.

OSTROJ a.s.

Opava-Předměstí
Již přes 60 let vyrábíme důlní techniku pro hlubinnou těžbu, strojírenské produkty, nástroje a další vybavení hlavně pro těžební průmysl.

Trigi, s.r.o.

Hlinsko
V širokém sortimentu společnosti TRIGI s.r.o. naleznete montované textilní haly, party stany,nůžkové stany, technické tkaniny, filtrační tkaniny a mnoho dalšího. Již několik let působíme v oboru výroby technických tkanin a technické konfekce.

Davon s.r.o.

Uničov
Pokud potřebujete stroje pro těžební průmysl, obraťte se na společnost Davon s.r.o. Nabízíme vývoj, výrobu a prodej lomové techniky jako jsou drapáky, speciální stavební stroje a rozbíjecí zařízení. Rádi vyhovíme potřebám zákazníků.

MONDO s.r.o.

Hradec Králové
MONDO s.r.o. - kompresory Mattei, sušičky, filtry Hankison - projekce, konstrukce, realizace, výroba, servis

E-expert, spol. s r.o.

Ostrava
Vypracování oznámení a dokumentací v procesu posuzování vlivu staveb na životní prostředí dle zákona č.100/2001 Sb. (EIA), zpracování žádostí o vydání nebo změnu integrovaného povolení dle zákona č. 76/2002 Sb. (IPPC).

Unuodesign.cz

Praha 3
Unuodesign - prodej šicích strojů, galanterie, příslušenství, vlastní design, nažehlovačky, levandule, střihy

David Bernart

Hradec Králové
Moderní spaní vám nabízí kvalitní polštáře a přikrývky a to od českého výrobce. Užijte si příjemný spánek v prvotřídních výrobcích společnosti Rotexim. V naší nabídce naleznete také matrace, sedáky a lehátka.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today