Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 19 companies found.


BPX office s.r.o.

Václavovice
Permanentní monitoring solventnosti firem a odběratelů - použity dva informační zdroje. Nákup, prodej pohledávek, zveřejnění dlužníků. Pohledávky jsou zveřejňovány i s kontakty na majitele, proto je možný přímý styk mezi nabízejícími i poptávajícími.

Autoservis KV, s.r.o.

Karlovy Vary
Autoservis KV, s.r.o. patří do nadnárodní sítě autoopraven AUTOFIT. Nabízíme komplexní servis pro vaše vozidlo, jehož součástí je mimo jiné diagnostika motoru, údržba a opravy autoklimatizace, geometrie podvozku, pneuservis a klempířské práce.

Šárka Kincelová JUDr.

Praha 5
Advokátní kancelář JUDr. Šárka Kincelová Vám poskytne právní pomoc v širokém spektru právního řádu. Služby jsou určeny pro podnikatele i jednotlivce v občanskoprávních vztazích. Advokátní kancelář preferuje individuální přístup ke každému klientovi.

Advokátní kancelář Brno

Brno
Advokátní kancelář poskytující právní služby fyzickým i právnickým osobám.

HORÁČEK A PARTNEŘI, advokátní kancelář

Praha 1
Poskytneme Vám efektivní a praktické řešení Vaší situace v těchto oborech: občanské právo, obchodní právo, pracovní právo a právní služby pro obce.

Tomáš Urban - REAL

Benešov
Soudní znalec, odhadce nemovitostí, oceňování nemovitostí, realitní kancelář, výkup nemovitostí. Působnost zejména v okrese Benešov, Praha-východ, Praha-západ.

Taxis-Iustinia s.r.o.

Praha 5
Společnost Taxis Iustinia s.r.o. je zavedená firma poskytující komplexní služby v oboru účetnictví, vedení daní, personalistiky, mezd a poradenství.

LTA Tax

Praha 2
LTA je poradenská kancelář nabízející komplexní právní, daňové a účetní služby.

Ing. David Herman

Louny
Posouzení pravosti dokumentů a smluv, kvality tisku - reklamace, zkoumání pravosti bankovek a cenin, polygrafie, znalecký posudek

A and B společnost pro poradenství a.s.

Plzeň
Zakládání a prodej nových ready-made společností s.r.o., a.s., SE.

zrušit

Plzeň
Jsme nezávislá poradenská společnost, našim zákazníkům poskytujeme komplexní ekonomický, právní, daňový a účetní servis. Naší specializací je zakládání a prodej nových ready-made společností s.r.o., a.s. a SE.

AT Consult HK, s.r.o.

Hradec Králové
Nabídka obsahuje externí vedení účetnictví, které bude spravováno na našich počítačích, na našem programovém vybavení a našimi zaměstnanci. Dále je možné využít částečné externí vedení účetnictví, kde se některé agendy zpracovávají přímo u zákazníka.

JUDr. Jaromír Krutílek - advokát

Praha 6
JUDr. Jaromír Krutílek – samostatný advokát provozující advokátní praxi od roku 1994 se sídlem kanceláře v Praze 6, zabývající se poskytováním právních služeb zejména v oblasti obchodního, občanského, rodinného a pracovního práva.

Jak založit s.r.o. a začít podnikat

Praha 3
Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Máma na mateřské

Úvaly
Užívejte si mateřskou bez omezení. Bavte se a buďte finančně nezávislá i v nejkrásnějším období vašeho života. „Máma na mateřské“ vám přináší hodnotné rady pro správný život na mateřské dovolené.

Milena Žáková, soudní znalec pro odhady cen nemovitostí

Turnov
Znalecké posudky úřední a tržní ceny nemovitostí. Odhady cen stavebních objektů a pozemků pro převod nemovitostí zahrnující byty, rodinné domy, chaty, výrobní areály, komerční prostory aj. Soudní znalkyně, přes 22 let praxe a 3500 znaleckých posudků.

LIQUIDATORS v.o.s.

Praha 2
Jsme insolvenční správci. Pomáháme s oddlužením osob (osobní bankrot) a podniků. Insolvence je stav, kdy dlužník není schopen plnit své závazky vůči většímu počtu svých věřitelů a je nutné se obrátit na insolvenčního správce.

ASTRAMED

Praha 8
Zajišťujeme kompletní právní servis při převodu ordinace na s.r.o.,prodeji a koupi ordinace. Zakládáme nová NZZ, zastupujeme lékaře a organizace na úřadech.

Alena Netíková

Ronov nad Doubravou
Vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické i právncké osoby, daňová přiznání, zpracování mezd
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today