Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


Kalibrační Centrum, CZ s.r.o.

Trmice
Prodej analytických, laboratorních, průmyslových, počítacích, závěsných a jeřábových vah. Prodej snímačů sil pro váhy, vyhodnocovacích jednotek, silničních a kolejových vah. Kalibrace a servis vah. Internetový obchod.

BAT NÁŘADÍ

Karlovy Vary - Bohatice
Výrábíme, importujeme a exportujeme nářadí (pro zedníky, obkladače, sádrokartonáře) : hladítka, lžíce, špachtle, hoblíky, vodováhy, latě, pily, pistole, řezačky, nože, stavební kolečka, děrovače, metry. Internetový obchod, velkoobchod a maloobchod

Alfeko - hliníkové a ocelové konstrukce

Třebíč
Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

Nářadí Brno, e-shop

Brno
Internetový obchod nabízející elektrické, akumulátorové a vzduchové nářadí a příslušenství. Speciální nabídky na pojízdné kompresory, generátory a motorové kladivo.

SEMPRA PRAHA a.s. strojírenský závod Děčín

Děčín 3
Strojírenský závod Sempra Děčín má dlouholetou tradici. Nabízí strojírenskou výrobu, tváření plechů a profilů, CNC dělení plechů plazmou a plynem, lisování na výstředníkových lisech, svařování, obrábění a soustružení na univerzálních hrotových soustruzích.

Milan Štejdíř

Pardubice-Studánka
Zaměřujeme se na obchod s klempířskými stroji a nářadí. Naše firma je postavena na bohatých zkušenostech ve stavebním a střechařském oboru. Naleznete u nás bohatý sortiment potřeb, strojů a nářadí pro pokrývače i klempíře.

Kovářství.Art-Steel

Teplice
Výroba kovaných plotů,bran,krbového nářadí,plastik,nábytku a veškerých kovářských prácí.

SPO s. r. o.

Zlín - Prštné
Slévárna SPO ZLÍN se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu litím do žhavých keramických forem.

Monteco stal.-ocel.plechy

Vinoř
Nabízíme ocelové plechy, ocelové profily. Ocelové plechy teplé, studené, pozinkované, válcované ocelové profily, úhelníky, ploché oceli, jäkly, trubky bezešvé, svařované. Zásoby skladem.

LPS nářadí, nástroje

Heřmanův Městec
Nabízíme vysoce výkonné elektrické a pneumatické nářadí. - elektrické vrtačky, příklepové vrtačky, aku nářadí, brusky, pily, horní frézky, hoblíky, horkovzdušné pistole, tlakové myčky, vysavče, utahováky.

Faumod s.r.o.

Český Těšín
Nosným programem společnosti Faumod s.r.o. je výroba kování pro střešní okna.

KM Trading CZ s.r.o.

Jiříkov
KM Trading CZ je česká obchodně-výrobní společnost založená v roce 2009. Od počátku se specializujeme na zpracování plechů za pomoci CNC technologií (2D laser, ohraňovací lisy) a na sériovou výrobu pro zákazníky (od návrhu po finální produkt včetně dopravy k zákazníkovi). Více informací naleznete na našich internetových stránkách.

Michal Strnad

Mělník
Vrakoviště Škoda vám nabízí náhradní díly do různých modelů automobilů Škoda. Díly od nás jsou pouze originály za příznivé ceny. Navštivte naše webové stránky a vyberte si z našeho širokého sortimentu.

zrušit

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, rekonstrukce bytů, bytových jader, rodinných domů i komerčních prostor vč. všech stavebních prací. Autorizovaný prodej a servis tepelné techniky Wterm. Certifikát ElektroMontér ABB.

Dachmont s.r.o.

Davle
Provádíme kompletní rekonstrukce, opravy a realizace nových střech a fasád, jejich zateplování a výškové práce. Nabízíme střechy na klíč i konkrétní pokrývačské a klempířské práce.

Evžen Šlahora

Hostětín 60
Vyrábíme a montujeme samomonosné, nesené posuvné brány, kované brány, kovové brány, ocelové brány, hliníkové brány, brány průmyslové, ploty a oplocení. Široký sortiment vzorů a provedení. Prvotřídně provedené povrchové úpravy. Servis, údržba.

Miloš Grund

Pardubice
E-shop Momentové klíče nabízí momentový klíč, momentový šroubovák, násobič momentu a další momentové nářadí.

STUDIO INTERIER – JANÍČEK, s.r.o.

Brandýs nad Labem
Dveře Sapeli, zárubně Sapeli, prodej

TECHNO-AIR s.r.o.

Jablonec nad Nisou
Společnost TECHNO-AIR s.r.o. vám nabízí kompresory a techniku stlačeného vzduchu. Mezi naše služby patří poradenství při výběru, příprava projektové dokumentace, dodávka, instalace a zprovoznění techniky.

zrušit

Hrádek nad Nisou
Firma PULSKLIMA-SERVIS, spol. s.r.o. nabízí TZB servis a údržbu. Zaměřujeme se na vzduchotechniku, chlazení, klimatizaci a vytápění. Jsme profesionálové, proto je naše práce kvalitní a prvotřídní. Spokojenost zákazníků je pro nás důležitá.

TORISORT GROUP s.r.o.

Praha 5 Jinonice
Zabýváme se dodávkami materiálů hlavně pro stavebnictví a průmysl. Vyrábíme EPDM těsnící profily, hliníkové profily standardní i výkresové, v povrchové úpravě elox, komaxit a dřevodekor, plasty a plastové výlisky.

Roman Glos

Praha 9-Střížkov
Provádíme kompletní klempířské a pokrývačské práce včetně prodeje materiálu po celé ČR.

MONDO s.r.o.

Hradec Králové
MONDO s.r.o. - kompresory Mattei, sušičky, filtry Hankison - projekce, konstrukce, realizace, výroba, servis

HENNLICH s.r.o., odštěpný závod CEMATECH

LITOMĚŘICE
Komplexní dodávky centrálních mazacích systémů LINCOLN do všech odvětví průmyslu - návrh systému, dodávka prvků, montáž, servis, ND. Kvalitní mazací technika - mazací hlavice, mazací lisy a přístroje, automatické maznice, přečerpávací technika atd.

Aluris s.r.o. - hliníkové profily

Bučovice
Prodej hliníkových profilů s široko možností využití. Hliníkové profily pro stavbu, zahradu i zábavu jako sportovní brány, hliníkové parapety apod.

A + A Pardubice spol. s r.o.

Pardubice
V našem e-shopu Vám nabízíme široký sortiment hliníkových profilů, hliníkových plechů a jiného materiálu z hliníku a hliníkových slitin. S hliníkem obchodujeme více než 20 let.

Klempířství a pokrývačství LAHorak

Lanškroun
klempířství a pokrývačství LAHorak

AKIS stavební stroje s.r.o.

Pardubice
Nabízíme prodej a pronájem nářadí. Využijte služeb, které vám nabízí naše půjčovna nářadí, a vybavte se vším potřebným. Nabízíme elektrocentrály, svářečky, brusky, pily i další profesionální vybavení za příznivé ceny.

KASARD | RD Rýmařov s. r. o.

Rýmařov
Navrhujeme a vyrábíme dveře a zárubně pro rodinné domy, vily i kanceláře. Kvalitní dveře značky KASARD dodají každému interiéru perfektní vzhled. Přijďte si k nám vybrat interiérové dveře klasické, skleněné či posuvné.

Radek Bulava - KOVOS

Rychvald
Výroba a montáž posuvných a křídlových bran, branek, mříží, kovaných plotů a dalších zámečnických komponent.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today