Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


zrušit
Brno - Modřice
V našem motelu Vás ubytujeme v krásných dvoulůžkových pokojích s kompletním sociálním zařízením. Kapacita motelu je 80 lůžek. Pro Vaše pohodlí je parkování zajištěno přímo před pokojem.

zrušit

Praha 8
NONSTOP instalatérské, topenářské a elektrikářské práce. Čištění kanalizace strojně, tlakovou vodou. Opravy plynospotřebičů všech značek. Prodej kotlů MORA, JUNKERS, KARMA, PROTHERM, DAKON, VIADRUS, IMMERGAS, VAILLANT - s montáží i bez na splátky.

AB-FA Kuběnský

Libčice nad Vltavou
Havarijní služba - čištění odpadů a kanalizace. Montáže: vodovodního potrubí v kovu i plastu, umyvadel, WC, bojlerů. Domácích vodáren a čerpadel všech typů, propan-butanových stanic a spotřebičů. Údržba stravovacích zařízení.

KAMNÁŘSTVÍ Pavel Novotný

Poříčany
Provádíme stavby akumulačníchkachlových kamen, kachlových sporáků a krbů dle vlastních návrhů. Prodávámě krbová kamna a krbové vložky.

Petr Melka - M&M Stavitel

Chomutov
Firma Petr Melka - M & M Stavitel nabízí služby v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, stavebních prací a projekce dokumentace. Zajistíme stavební a prováděcí dokumentaci, energetický průkaz, stavební realizaci.

BERNIZET s.r.o.

Praha 5
Натяжные потолки,дизайн интерьера,реконструкчия жилых и офисных помещений

Stavitelství ŠMÍD s.r.o.

Plzeň
Specializujeme se na zateplování budov, výstavbu a rekonstrukce domů v Plzni, Praze a okolí. Jsme certifikovaným dodavatelem Zelená úsporám se zaměřením na revitalizace panelových domů. Stavíme domy na klíč i atypické rodinné domy na míru.

Bardzák – Stavební společnost

Benešov nad Ploučnicí
Provozujeme stavební a zemní práce, zpracování dřeva, demolici objektů, betonářství, zateplování, jeřábnické a výkopové práce, stavby rodinných domů a garáží na klíč,rekonstrukce a revitalizace objektů, čističky odpadních vod aj.

DStav-Martin Dlouhý

Ústí nad Labem
Provádíme práce stavební,elektroinstalační,instalatérské,topenářské,plynařské,obkladačské,zámečnické a další

AB-INTEX, s.r.o.

Praha 4
Nášlapné venkovní plochy, příjezdové cesty, okolí bazénů, balkony terasy, venkovní kuchyně, prodejní plochy, podlahy v dílnách a mnoho dalších povrchů vyžaduje bezpečný pohyb, reprezentativní vzhled a snadnou údržbu.

Alcentrum s.r.o.

Přelouč
Společnost ALcentrum se zabývá výrobou, prodejem a montážemi hliníkových konstrukcí. V nabídce si můžete vybrat z kvalitních hliníkových pergol, zastřešení bazénů a garážových přístřešků. Všechny konstrukce budou vyrobeny dle přání klienta.

Stavební Dozor Ostrava

Ostrava
Stavební dozor, stavbyvedoucí, tvorba rozpočtů, projekční činnost, revitalizace na klíč, přejímka nemovitostí, reklamační servis.

Studny, studnařství Pardubice

Chrudim
Studnařství Pardubice nabízí kompletní služby – nalezení pramene, vrtané studny, geologické průzkumy a vrty, hydrogeologické průzkumy. Zajistíme a kompletně zrealizujeme studnu včetně veškeré dokumentace.

Zámečnictví Zimmermann, s.r.o.

Slušovice
Zámečnictví Zimmermann, s.r.o. Posuvné dveře, posuvné brány, automatické dveře, automatické brány, podlahové zámky.

Skleněné Kříženecká

Kolín
Vyrábíme a prodáváme Skleněné obklady, Pískovaná skla, Skleněné dveře, Dělící stěny, Fazetová skla, Žáruvzdorná skla, Vitráže. Dále vyrábíme izolační dvojskla, provádíme rámování, renovaci oken. Prodáváme plexisklo. Obecné sklenářství.

Cuprotermos

Zlín - Malenovice
Společnost CUPROTERMOS ZLÍN byla založena v roce 1993. Od roku 2001 se úzce specializuje na provádění vodoinstalatérských a topenářských prací v mědi.

zušit

České Budějovice
Stavební firma Minor České Budějovice provádí stavby domů, zakládání staveb, základové desky, zděné stavby, zámkové dlažby a fasády včetně zateplení a zateplování, stavební práce, opravy-rekonstrukce a zednické práce ve městě České Budějovice a okolí.

KOVOŠROT-MORAVIA CZ a.s.

Úvaly
Mezi služby, které společnost KOVOŠROT-MORAVIA CZ a.s. nabízí, patří výkup barevných kovů a železa, zpracování kovů, demontáž a likvidace větších technologických celků. Vykupuje také kovy od firem, disponuje s vlastními nákladními vozidly.

Stavební firma Hladík

Říkonín
Zednictví, elektroinstalace, truhlářství zkrátka vše pro Váš dům. Nemusíte kontaktovat více specializovaných firem, stačí oslovit nás. V našich oborech máme mnoho zkušeností a vždy odvádíme svou práci svědomitě.

Sorex s. r. o.

Hostomice
Montáž a servis klimatizace a vzduchotechniky

Hana Janoušková - Kovošrot

Pardubice
Naše společnost vám nabízí možnost se ekologicky zbavit různých druhů kovů a ještě si vydělat. Naší prioritou je výkup a likvidace odpadu s působností v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Pro více informací navštivte naše stránky.

Král-zámková dlažba

Újezd u brna
Zámková dlažba pro Váš spokojený život...

SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o.

Brandýs nad Labem
Společnost SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. se specializuje na opravy komunální a dopravní techniky. Mezi služby patří oprava a servis návěsů, přívěsů i komunálních nástaveb pro sběr a svoz domovního odpadu. Svěřte svůj vůz odborníkům.

VT domy – Výstavba rodinných domů na klíč

Jaroměř
Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

DFH Haus CZ s.r.o.

Nezvěstice
OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb, rodinných domů na klíč a montovaných staveb.

Plastove-septiky.eu

Třebíč - Horka-Domky
Dodavatel plastových septiků evropské kvality.

STAVIA - silniční stavby, a.s.

Ostrava-Kunčičky
Firma STAVIA - silniční stavby, a.s. disponuje dostatkem kvalifikovaných pracovníků a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti činností výstavby dopravních staveb, jejich změn a odstraňování.

České bazény - DŠB Pool s.r.o

Konárovice
Český výrobce kvalitních plastových a fóliových bazénů (dodáváme včetně kompletního příslušenství) za nejlepší ceny, septiků, žump, vodoměrných šachet a dalších nádrží.

FOUS střechy s.r.o.

Brandýs nad Labem
Sháníte-li střechu, střešní systémy, okapy a další příslušenství pro střechy, jste na správném místě. Jsme výhradním dovozce střešní krytiny Meidl. Neustále nabízíme různé akce - střecha pak vyjde levněji. Prodáváme také Bramac, Roben, Tondach, Velux.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today