Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 26 companies found.


zrušit

Praha 8
NONSTOP instalatérské, topenářské a elektrikářské práce. Čištění kanalizace strojně, tlakovou vodou. Opravy plynospotřebičů všech značek. Prodej kotlů MORA, JUNKERS, KARMA, PROTHERM, DAKON, VIADRUS, IMMERGAS, VAILLANT - s montáží i bez na splátky.
KLIMAPLUS technology, s.r.o.
Libušín
Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace.

zrušit

Praha 5
Klimatizace FUJI ELECTRIC – bytové, kancelářské, nástěnné, mobilní, kazetové, podstropní klimatizace. Návrhy, montáž a servis tepelných čerpadel a vzduchotechniky

Úklidové služby T-AR s.r.o

411 17
Úklidové služby T-AR s.r.o. je tu pro Vás za přijatelné ceny. Pro Vás jsou připraveni každý den a každou hodinu lidé, kteří Vám úklidí byt, dům, kancelář.

DOLEŽAL-DUHA, s.r.o.

Praha 4
Naše společnost pro vás zajistí profesionální úklid Praha. Ať už máte na starosti kancelář nebo větší komplex, stačí se obrátit na nás a my už se o vše postaráme. Zdarma vám připravíme nezávazné zpracování cenové nabídky.

S I M A T, akciová společnost

Praha 10
Naše společnost vám nabízí pomoc při odstranění grafitů na nežádoucích místech. Mimo samotných přípravků je pro vás připraven servis, který zahrnuje technické poradenství, návrhy ochranných antigrafity systémů, odborný dohled a další.

Michal Kolman

Řečany nad Labem
Společnost vám nabízí komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární techniky. Jejich součástí jsou preventivní požární prohlídky, určení a dodání předepsaných bezpečnostních tabulek, poradenství BOZP a PO a další. Obraťte se na profesionály.

Akvina servis s.r.o.

LIBEREC
prodej vodoinstalačního materiálu, vodovodních baterií, vybavení koupelen, rozvody voda, topení, plyn. kompletní sortiment pro Váš dům a zahradu. filtrace vody. radiátory

Bedřich Chroust - Chrpa

Praha 10
Společnost Bedřich Chroust – Chrpa nabízí úklid kancelářských prostor v Praze. Kompletně uklidíme vaši kancelář včetně umytí oken, vyčištění podlah a koberců, vynešení odpadků a také zalití květin. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid.

DELLCON s.r.o.

Bojanov
Společnost DELLCON s.r.o. zajišťuje profesionální úklid a čištění průmyslových hal, solárních panelů, fotovoltaických elektráren a jiných povrchů. Dále mezi naše služby patří restaurování a nátěry stavebních povrchů.

Monitoring návštěvnosti s. r. o.

Olomouc
Monitoring návštěvnosti, sčítání lidí a dopravy, návštěvnost

Bc. Kateřina Böttcher Hradilová

Lysice
Konzultace, auditování, poradenství a školení v oboru kvalita, environment, BOZP a PO. Zavádění a udržování ISŘ dle norem ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001. Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik a požární ochraně. Procesní audity dle VDA 6.3. Provádění samoauditů dle Formel Q. FMEA, PPAP, IMDS, 8D-report, APQP, EFQM.

ELEKTRO-ODPAD DOHNAL s.r.o.

Trutnov - HSM
Společnost ELEKTRO-ODPAD DOHNAL s.r.o. vám nabízí odkup elektrospotřebičů, které jsou vadné, reklamované nebo určené k likvidaci. Ekologicky zlikvidujeme a recyklujeme elektro techniku. Naše služby můžete využít po celé České republice.

Marimer s.r.o.

Prostějov
Čištění koberců a sedacích souprav

Metellplast - Recykling spol. s r.o.

Ústí nad Labem
Vykupujeme a zpracováváme kovošrot, kovové odpady a šrot. Třídění a úprava materiálu. Sběr a likvidace nebezpečných odpadů. Demontáže a odvoz ocelových konstrukcí, lodí, technologických celků, elektrozařízení. Výkup kovů, přistavení kontejnerů.

Markéta Hlavatá - Every Cleaning Service

Kadaň
Úklid, čištění, mytí oken. Uklízíme průmyslové objekty (nemocnice, školy, obchodní centra), kanceláře bytové domy, byty, domácnosti. Zajištění profesionální čistoty. Odstranění špíny a nečistoty.

KOVOMONT s.r.o.

Přelouč
Společnost Kovomont s.r.o. nabízí služby prováděné pomocí strojírenské technologie třetího tisíciletí. Ať už jde o řezání laserem, CNC frézování čí lisování jsme tu pro vás. Také vyrábíme, montujeme a opravujeme různé nádrže potrubí a konstrukce.

Stel Profi spol. s r.o.

Praha
Na trhu úklidových služeb působíme od roku 1992. V současné době se nejvíce zaměřujeme na speciální úklidové práce – renovace podlahových krytin, ale provádíme úklidy i v hotelích a historických budovách.

Věra Bačíková

Ústí n. Labem
Naše společnost, se sídlem v Ústí nad Labem, vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru a to BOZP a PO.

Housekeeping s.r.o.

Praha 5
Společnost Housekeeping s.r.o. vám nabízí kvalitní úklidové služby. Ať už potřebujete uklidit byt, školu, kancelář nebo komerční prostor, my jsme ta pravá volba. Zvládneme menší, generální i předkolaudační úklid.

AGENTURA MIRA s.r.o.

Libčice nad Vltavou
Úklidové služby

Odvoz odpadu s.r.o.

Praha 4
Zajišťujeme odvoz odpadu pomocí kontejnerů, dovoz sypkých materiálů pro stavbu a zahradu, vyklízení. Působíme v městských částech Praha 4 a Praha 5
Abntrans- Bohumil Novosad
Stehelčeves
Přistavení a pronájem kontejneru na odpad,odvoz odpadu a suti,přeprava stavebních a pracovních strojů do max 4000kg, odtahová služba dovoz písky,štěrky,zemina a jiného sypkého materiálu.

Mgr. A. Hlavizňa - školení na výškovky

Náměšť nad Oslavou
Školení odborné způsobilosti pro práci ve výškách, včetně a bez lanového přístupu a bez použití individuálního zabezpečení. Revize OOPP a horolezeckého vybavení. Zpracování technologických postupů pro práce ve výškách.

JMT solution s.r.o.

Frýdek - Místek
Odsávání zplodin ze svařování , výfukových plynů, prachu, pachů kouře a par. Prodej čerpací a míchací techniky.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today