Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


A+A Renax, s.r.o. - stěhování, vyklízení Brno

Brno
Stěhování, Vyklízení,. Autodoprava.

Stěhování kvalitně s.r.o.

Praha
Jsme česká společnost, s mnohaletou praxí v oboru. Pečlivě vybíráme personál a to nejen s ohledem na jejich sílu, ale důležitá je taktéž zručnost a dlouhodobější zkušenost v oboru přepravních a stěhovacích služeb.

Coolbergen Consulting s.r.o.

Český Krumlov
Prodej a pronájem luxusních nemovitostí v zahraničí a na Lipně.

Chalupa RELAX

Teplice nad Metují
Chalupa RELAX - ubytování Adršpach Teplice nad Metují, Broumovsko

Scott & Weber s.r.o.

Praha 10
Pronájem zařízených kanceláří v Praze, prodej ready-made společností s.r.o. i a.s, sídlo společnosti Praha, virtuální kancelář, založení společnosti

Nová Dukla s.r.o.

Ústí nad Orlicí
Nabízíme moderní a úsporné byty v Ústí nad Orlicí. Bytový komplex Nová Dukla je situován v klidné části Ústí nad Orlicí - Dukla. Byty nabízejí nejmodernější bydlení v Ústí nad Orlicí s důrazem na úspornost bydlení.

Stěhování Praha - Autodoprava Rotter

Praha 3
Stěhování, stěhovací služby, stěhování Praha, přeprava nákladu, přeprava kusového nábytku

MB COLOR s.r.o.

Mladá Boleslav
správa a údržba nemovitostí,malířské,lakýrnické,natěračské práce,nátěry fasád,průmyslové nátěry,úklid a čištění

Jihlava Properties s.r.o.

Jihlava
Pronájem zařízených bytů v Jihlavě.

Jaroslav Gránský

Praha 6
Jsme pražská realitní kancelář s mnohaletou praxí v právní, daňové, stavební a hypoteční oblasti. Stavíme především na profesionalitě našeho zkušeného týmu. Snažíme se o maximální spokojenost našeho klienta. Nemovitosti nenabízíme, my je prodáváme.

Ka-New Generation Reality s.r.o.

Mělník
Realitní kancelář KA REALITY Mělník se specializuje na nové domy a pozemky v okolí Prahy. Nabízí nadstandardní péči o klienta, pomoc při vyplácení exekucí a zdarma zajistí právní poradenství, znalecký posudek, hypoteční služby a další.

PKP reality s.r.o.

Bakov nad Jizerou
Realitní kancelář Mladá Boleslav – PKP reality s.r.o. vám nabízí služby v oblasti nákupu, pronájmu i prodeje nemovitosti. K dispozici vám bude mladý dynamický kolektiv velmi dobře zaškolených makléřů. Rychlý a kvalitní servis je naší prioritou.

Ladislav Fajmon

Žďár nad Sázavou
Realitní kancelář Ladislav Fajmon se zaměřuje na prodej bytů, domů, pozemků, lesů a dalších nemovitostí v Brně a okolí. Nabízíme bezplatnou konzultaci a inzerci a v případě nutnosti okamžitý výkup. Obraťte se na odborníky, obraťte se na nás.

Marcela Hrušková

Opatovice nad Labem
DOMOV REALITY - Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování koupě, pronájmu či prodeje rodinného domu, bytu, zahrady a pozemků. V rámci našich služeb vám poradíme v otázkách daňových, právních a otázkách financování.

Kanceláře.cz

Praha 5
Kanceláře.cz - vše na jednom míste

RHINOCEROS, a.s.

Třebívlice
Společnost RHINOCEROS je realizátorem realitního systému AVAREAL. Nabízíme přes 1800 nemovitostí po celé České republice. Pomůžeme vám s prodejem čí koupí bytu, rodinného domu, pozemku, rekreačního objektu a dalších nemovitostí.

ESKO - MAX s.r.o.

Břeclav - Poštorná
ESKO-MAX s.r.o. vám nabízí kvalitní realitní služby. Působíme v Jižní Moravě, regionu který je nám nejbližší. Zprostředkujeme koupi, prodej či pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, komerčních prostorů a jiných nemovitostí.

Pechtor logistic s.r.o.

Zlín
Provádíme stěhování po celé ČR a Evropě, demontáž a montáž nábytku, stěhujeme byty, kanceláře, firmy, trezory, cenné předměty, starožitnosti, archivy, stroje, klavíry, likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklepy a půdy, autodoprava.

KLM-CZ spol. s r.o.

Chýnov
Nové byty ve Slapech u Tábora jsou součástí rozsáhlé výstavby nových villa domů, kterou zajišťuje firma KLM-CZ. Jedná se o výstavbu moderních bytových jednotek v hezké přírodě s dobrou dojezdovou dostupností do města Tábor či Planá nad Lužnicí.

Art&Building s.r.o.

Liberec 8
Developerská společnost Art&Building s.r.o. působí v segmentu realitního trhu se zaměřením na rekonstrukce a vybavení luxusních bytů. Společnost se zabývá také správou těchto objektů, finančním poradenstvím a přípravou nemovitostí k prodeji či pronájmu.

AASO s.r.o.

Praha 10
Společnost AASO s.r.o. vám nabízí profesionální přepravu a stěhování. Vaše věci a zboží jsou s námi v bezpečí, protože u nás je vše pojištěné. Přepravu a stěhování si u nás můžete objednat kdykoliv, pracujeme 24 hodin denně.

Renax Brno, s.r.o.

Brno
Stěhování Brno - Renax Brno

Reality - Plzeň s.r.o.

Plzeň
Realitní kancelář Mixreality Plzeň nabízí pronájem, prodej a zprostředkování koupě bytu, rodinného domu, pozemku, chaty, chalupy a jiných nemovitostí. Jsme zaměření na reality v Plzni a blízkém okolí.

Stěhování Koch - Praha

Praha 2
Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení pozůstalostí, bytů a kanceláří s likvidací odpadu .Stěhování těžkých břemen a předmětů, trezorů, klavírů, pián, pianin, serverů a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Hodinový manžel Praha

Praha 7
Poskytujeme údržbářské služby hodinový manžel. Montáž nábytku, opravy, malování, běžná údržba bytu a kanceláře, drobné řemeslné práce

Stel Profi spol. s r.o.

Praha
Na trhu úklidových služeb působíme od roku 1992. V současné době se nejvíce zaměřujeme na speciální úklidové práce – renovace podlahových krytin, ale provádíme úklidy i v hotelích a historických budovách.

OfficeField s.r.o.

Uherské Hradiště
Zabýváme se pronájmem kanceláří různých velikostí v hlavní tepně Uherského Hradiště. Naší další činností je pronájem reklamních ploch v Uherském Hradišti. Kompletní nabídku kanceláří naleznete na našem webu.

Chalupy-servis

Radnice
Působíme v Plzeňském kraji. Poskytujeme údržbu chalupy, chaty či rodinného domu. Naše služby: sekání, vertikutace, řez živých plotů, stromů, výsev, hnojení trávníku, úklid-zametání a vytření podlah, vysávání, mytí oken, mytí nádobí, zabezpečení objektu JABLOTRON. Natírání Levné palivové dřevo.

TIPPOBYT s.r.o.

Mnichovo Hradiště
Prodej chaty a chalupy TIP REALITY. Realitní kancelář TIPPOBYT s.r.o. zajišťuje prodej výběrových chat a chalup. Exklusivně zajišťujeme prodej tradičních, stylových, památkových nebo historických nemovitostí

Kvalitně provedené stěhování

Příbram
Jsme spolehlivá stěhovací služba! Celou nabídku naších služeb naleznete na naších webových stránkach! Jsme profigroup.cz!
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today