Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 30 companies found.


zrušit
Brno - Modřice
V našem motelu Vás ubytujeme v krásných dvoulůžkových pokojích s kompletním sociálním zařízením. Kapacita motelu je 80 lůžek. Pro Vaše pohodlí je parkování zajištěno přímo před pokojem.

Milan Blecha - MIO

Praha 4
Truhlárna, výrobky ze dřeva na zakázku. Výrobce kuchyní, nábytku do obývacích pokojů, kancelářského nábytku, regálů, dřevěných podlah, dětských pokojů, koupelnového nábytku, schodišť, dveří a oken. Projekt, montáž, doprava v ceně.
KLIMAPLUS technology, s.r.o.
Libušín
Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace.

zrušit

Praha
Porcelanosa Grupo Koupelnové studio. Nabízíme kvalitní obklady, dlažby do koupelny, kuchyní i venkovní. Prodáváme sprchové kouty, hydromasážní vany, sanita, radiátory, koupelnový nábytek, doplňky, kuchyně, lepidla, spárovací hmoty známé španělské značky Porcelanosa.

Ing. Tomáš Brčák - tesařství a pokrývačství

Praha 15 - Hostivař
Tesařské a pokrývačské práce. Provádím pokládku krytin, výstavbu krovů, rekonstrukce, opravy a zateplování střech. Realizace dřevostaveb, přístřešků pro auta, pergol. Výškové práce, shazování sněhu ze střech. Praha a střední Čechy.

ELEKTRO SERVIS  Hodr a spol., s.r.o.

Pardubice
Specializujeme se na prodej a montáž infratopení. Stropní infratopení - řešení formou stropních infrapanelů či pro sádrokartony. Podlahové infratopení - řešení pro vytápění pod dlažby či pro plovoucí podlahy. Nástěnné infratopení.

Zdeněk Havlík - TESAŘSTVÍ

Lysá nad Labem
Tesařská firma TESKO Havlík s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Zhotovujeme střechy, pergoly, dřevostavby, zahradní domky, garážová stání, komíny, ploty a podlahy. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

ACM ElektrO™

Hradec Králové
Montáž, opravy a revize elektrických zařízení, kompletní rekonstrukce bytů, jader i komerčních prostor včetně všech stavebně - řemeslných prací. Havarijní služba.

Helena Vondráčková

Libice nad Cidlinou
Korálek World je internetový obchod se širokým sortimentem korálků a komponentů pro Vaše vlastní tvoření s korálky. V nabídce naleznete např. TOHO a PRECIOSA rokajl, Swarovski Elements, ohňovky, voskované perle, návlekový materiál a spoustu dalších.

Průmyslového těsnění a ucpávky

ŽIDLOCHOVICE
Prodáváme těsnící desky a hotová těsnění klinger a kempchen, veškerá přírubová těsnění, tkaninové kompenzátory, ucpávky, rotační přívody, labyrintová těsnění, spojky, pryže, o-kroužky, plasty a ucpávkové šňůry.

STAVBY PLAST s.r.o.

Šenov – Ostrava
Pro naše plastová a hliníková okna je typická nejvyšší kvalita a provedení, inovační funkční řešení, bezpečnost a péče o úspory energie.

Stavební pouzdra

Praha 6
Stavební pouzdra - Jedná se o chytrý mechanismus, který dokáže uschovat ve zdi dveřní křídlo. Stavební pouzdro se do vybrané zděné nebo sádrokartonové ( SDK ) příčky zabudovává již ve fázi hrubé stavby.

DOPS s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Společnost DOPS s.r.o. je prvotřídním výrobcem pletiva, plotů, oplocení, gabionů, drátů a stavebních materiálů. V našem širokém sortimentu naleznete výrobky vhodné pro odlišné terény a budovy. Věřte českému výrobci.

Střechy KAŠPERAN

Chrudim
Firma střechy Kašperan se specializuje na pokrývačství, klempířství, tesařství střešní okna, rekonstrukce střech. Našim zákazníkům přinášíme kvalitu řemeslného provedení a jistotu dlouhodobé spolupráce.

Daniel Setunský

Praha 7
Společnost Daniel Setunský - D. S. servis je přední dodavatel služeb v oblasti údržby vodovodů a kanalizací na českém trhu.

zrušit

Neratovice
NiceOne.cz je poptávkový portál v oblasti stavebnictví. Zadejte poptávku například na zateplení baráku a my Vám pošleme emailem seznam oslovených firem s odkazy na jejich reference. šetříme Váš čas a peníze!

Progips s.r.o.

Medlešice
Sádrokartony Pardubice

Radeton s.r.o.

Brno
Radeton dodává produkty pro trasování kabelů a potrubí, úniky vody a úniky plynu. Nabízíme kvalitní měřící techniku a nebojíme se konfrontace s konkurencí přímo v terénu. Nechť rozhodnou výsledky!

FORTEX Pardubice

Pardubice
Palubky dodáváme ve dřevinách smrk a borovice, topol, sibiřský modřín, dále thermowood a exotické dřeviny. Palubky jsou většinou vyrobeny ze středového řeziva z důvodu omezení nebezpečí tvarových a rozměrových změn palubek.

Hromosvody Čížek

Praha 4
Montáž, servis, revize a opravy hromosvodů pro rodinné domy, školy, nákupní centra, haly a fotovoltaické elektrárny.

Beno Hronov

Hronov
Montáže, prodej polykarbonátových komůrkových desek makrolon, marlon, arlaplast, vlnovek, trapézových desek z PVC a sklolaminátu. Ploché střechy, nátěry ocelových konstrukcí, výškové práce, výroba montážních podložek.

Pavel Kisling

Podbrdy
Výroba dřeva do krbu

Pavel Marek

Hradec Králové
Elektrikář - Elektroinstalace

Kovarson s.r.o.

Vsetín
Firma Kovarson je jednou z předních firem tuzemského trhu, která se zabývá výrobou automatických kotlů a přestaveb kotlů stávajících

Future Agency s.r.o.

Praha 9
Společnost Future Agency s.r.o. vám nabízí kompletní poradenství v péči o plastová a dřevěná okna. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a navrhneme dokonalé řešení. Díky vhodné péči o okna prodloužíte jejich životnost.

Petr Dospěl Stavební práce Pardubice

Pardubice
Stavební firma Stavitel Pardubice Petr Dospěl, poskytuje veškeré stavební práce v Pardubicích a okolí.

Lesopol s. r. o.

Praha 6
Výstavba pozemních komunikací LESOPOL se zabývá především výstavbou cest pomocí gloritu. Zabýváme se také stabilizací zemin či obnovou cest. Stavíme a opravujeme především cyklostezky, cesty a stezky v parcích.

Elektrikář Hradec Králové

Hradec Králové
Vítá vás elektrikář pro Hradec Králové a okolí. Elektroinstalace rodinných domů, bytů, rekonstrukce bytových jader, drobné opravy včetně revizí. I malé zakázky jsou významné.

Radek Bulava - KOVOS

Rychvald
Výroba a montáž posuvných a křídlových bran, branek, mříží, kovaných plotů a dalších zámečnických komponent.

zrušit

Hradec Králové
Vítá vás elektrikář pro Hradec Králové a okolí. Elektroinstalace rodinných domů, bytů, rekonstrukce bytových jader, drobné opravy včetně revizí.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today