Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 26 companies found.


ART HOTEL PRAHA
Praha 7
The Art Hotel Praha**** was built recently and has a display of Czech modern art, is located in the historical centre of Prague, in a quiet neighbourhood of residential mansions and Foreign Embassies with an enchanting view of Prague. The nearby park of Stromovka is very tempting for walking in or just relaxing.

Dekor Art spol. s r.o.

Praha 6
Komplexní dodávky interiérů. Interiérové projekty, výroba a dodání interiérového vybavení podle požadavků a individuálních přání. Zakázková výroba nábytku pro hotely, restaurace, penziony. Dekorační textil, šití záclon, závěsů, hotelový textil.

AXIO Kodak Expressy - fotoateliér spol. s r.o.

Praha 8
Focení významných událostí, svatby, promoce, plesy, křtiny, recepce v ateliéru i v exteriéru. Portréty, průkazová foto, akty. Tisk foto - oznámení, vizitky, kalendáře, foto s texty, s rámy, montáže více foto.

Foto-Cibachrome spol. s r.o.

Praha 2
Reklamní, atelierová, výtvarná, reportážní fotografie. Barvostálé fotografie z diapozitivů. Grafická příprava a tisk.
Prodejní galerie ADLO
Praha 4-Modřany
Ubytování, stravování, občerstvení 250 míst k sezení, dvě velká parkoviště, nové sociální zařízení, teplá voda, sprchy. O ubytování a službách je možno se informovat na uvedených kontaktních telefonech nebo zasláním objednávek. Kemp je otevřen od 1. května do 30. září Na Vaší návštěvu se již těšíme !

Dům českých řemesel - loutky, peněženky, klíčenky…

Kladno
Dům českých řemesel je obchod, který nabízí kvalitní ručně vyráběné hračky z přírodních materiálů. Díky pečlivé výrobě a zdravotně nezávadným materiálům, nabízíme hračky pro nejmenší děti, dekorace do dětských pokojů, loutky... Vše je ruční práce.

Petr Nikl fotograf, Praha

Praha 3
Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Zabývá se reklamní, výtvarnou a reportážní fotografií. Přednáší fotografii na grafické škole EDUCAT Praha.

Obrazovice.cz - Zdeněk Soukup

Uherské Hradiště
Malování portrétů podle fotografie na zakázku. Reprodukce obrazů, ale i karikatury tužkou nebo malba na malířské plátno. Nabízíme olejomalby, rodinné portréty a loutky podle fotografie. Vše od opravdových umělců, objednání online a dodání až domů.

Kouzelník pro děti

Praha 10
Moderování - magic KELLMAN. Improvizace, pohotovost, technika mluveného projevu, příprava na zvolené téma moderované akce a v neposlední řadě praxe v mluveném projevu jsou pro kvalitní moderování nezbytné.

Obrazy

Velká Bíteš
Obrazy, fotoobrazy, obrazy na míru, moderní obrazy, obrazy do bytu, obrazy měst, obrazy krajiny, obrazy do pracovny, obrazy do kanceláře

Fotopat

Příbor
Profesionální fotografické služby pro rodiny, firmy i reklamní agentury nabízí tyto služby: svatební fotograf, fotky na tablo, fotografování portrétů, fotomodeling, focení dětí, těhotných, produktové foto, reklamní fotografie

Tomáš Morávek Kamenictví

Veselí nad Moravou
V eshopu najdete levné hřbitovní doplňky - hřbitovní lampy, lucerny, vázy na hrob, hřbitovní kříže, mísy, sochy, urny, pečící, grilovací lávové kameny. Posíláme i na Slovensko. Rady zdarma údržba a čištění pomníků, jak odstanit mech, vosk.

zrušit

Modřice
Fotoknihy-mcl.cz - fotokniha, fotoknihy, výroba fotoknih

Ing. Tomáš Rada

Kladno
Foto Tomáš Rada, zpracování fotografií

Allami

Hlinsko
Dodáváme poštovní schránky nejvyšší kvality, s dlouhodobou životností, za nízké ceny, slušné jednání. Dále dodáváme poštovní schránky na noviny, domovní schránky, domovní čísla, domovní zvonky.

Galerie Kočka

Brno
Galerie Kočka Vám nabízí profesionální služby zakázkového rámování a prodej obrazů v Brně. Online prodej s obrazy, reprodukce, malířská plátny a stojany, zrcadla.

Kytarářství Richard Hruš

Praha 6
Kytarářství Hruš - klasické kytary, double top kytary, španělské kytary - hudební nástroje pro skutečné koncertní mistry. Každá kytara s unikátním žebrováním a precizním zpracováním - záruka kvality.

Jan Šildberger - kapela, duo Blíženci

Říčany u Brna
Kapela, duo Blíženci od Brna. Hudební skupina na svatby, taneční zábavy, narozeninové oslavy, firemní večírky, rauty a plesy.

Glarie CarsLand

Praha 10
Unikátní výstava 2.200 modelů angličáků Matchbox, autíček Burago, HotWheels a motorek Maisto. Zlatým hřebem výstavy autíček je Lamborghini Murciélago z limitované edice Swarovski vyrobené pouze v sérii 550 ks pro celý svět!

Starožitný nábytek Mikšík-Aukce Prodej starožitnosti

Praha 5
Prodej starožitného nábytku. Nákup starožitnosti.

Petr Kahoun

Praha 7
vše na http://www.fotokahoun.cz

Profesionální fotograf Jan Zeman

Praha 411
Chcete se na chvíli stát celebritou? Objednejte si portrétní fotografie od profesionálního fotografa. Užijte si fotografování a získejte krásné fotografie vytištěné na kvalitním archivním papíru.

SOVA COPY

Praha 3
Komplexní služby v oblasti kopírování, tisku digitálního i ofsetového, výroby diplomových prací a vazby dokumentů. Dále zajišťujeme zlacení tiskovin, řezané samolepky, výrobu reklamy a designové papírenské zboží. Podporujeme studenty a prodáváme jejich kreativní produkty.

Svatební fotograf Jan Zeman

Praha 411
Proč si nenechat kvalitně zdokumentovat svatbu? Objednejte si služby profesionálního svatebního fotografa, který neopakovatelně zachytí příběh Vašeho svatebního dne.

Nová galerie

Praha 2
„Tvoříme místo, ve kterém se sny stávají skutečností…“ Ing. arch. Nina Hedwic, zakladatelka Nové galerie

FASHION POINT MP s.r.o.

Praha 4
MOJE OSOBNÍ CESTA K HOME STAGINGU
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today