Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 24 companies found.


Universitas s.r.o.

Praha 9
Firma zabývající se aplikovanou sociologií, především pak výzkumnou činností v nejrůznějších oblastech, poradenstvím, vzdělávacími aktivitami. Nabízíme jak provedení výzkumu jednorázového, tak kontinuální výzkum a konzultační a poradenskou činnost.

Práce na dálku

Ostrava
Portál pro podporu práce na dálku - nabídka práce, vložení životopisu, nabídka práce z domova, webináře a workshopy, konzultace pro firmy v oblasti práce na dálku a slaďování rodinného a pracovního života.

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

Praha 8 - Kobylisy
vVyšší odborná škola Praha poskytuje 3leté denní nebo dálkové vzdělání v oboru bezpečnostně právní činnosti. Nabízíme dva studijní obory: prevence kriminality a krizové řízení. Pokud nevíte kam po maturitě, naše škola má dveře otevřené.

Petra Stacha - Trenérská škola

Praha 6 – Břevnov
Společnost Petra Stacha – Trenérská škola nabízí kurzy pro budoucí trenéry a instruktory. Můžete se stát instruktorem fitness, kondičního posilování nebo trenér kulturistiky či poradce pro výživu a jiné. Jsme nejodbornější školící zařízení.

Mateřská škola Světýlko Třebíč

Třebíč
MŠ Světýlko Třebíč je soukromá mateřská škola. Předškolní vzdělávání zahrnuje předměty jako je např. angličtina pro děti a křesťanská etika.

Bc. Kateřina Böttcher Hradilová

Lysice
Konzultace, auditování, poradenství a školení v oboru kvalita, environment, BOZP a PO. Zavádění a udržování ISŘ dle norem ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001. Odborně způsobilá osoba v prevenci rizik a požární ochraně. Procesní audity dle VDA 6.3. Provádění samoauditů dle Formel Q. FMEA, PPAP, IMDS, 8D-report, APQP, EFQM.

MUDr. Šárka Nováková, školení první pomoci, zdravý životní styl

Vsetín
Školení první pomoci pro zaměstnance, lektorská činnost a poradenství pro zdravý životní styl a primární prevenci nemocí (výživa, snižování nadváhy aj.). Univerzitní lékařské vzdělání prohloubené mnoha odbornými kurzy a semináři a přes 10 let praxe.

Jesle.eu

Praha 9
Katalog Jesle.eu - seznam kvalitních a ověřených jeslí, jesliček a hlídání dětí. Pravidelně aktualizovaná databáze jeslí, jesliček a hlídání dětí. Články a informace o problematice jeslí.
Aspena jazyková škola s.r.o.
Brno
Nabízíme komplexní služby jazykového vzdělávání pro firmy, instituce, ale i jednotlivci a pro děti od 3 měsíců do 14 let speciální metodou Helen Doron. Můžeme vám zajistit přípravu na všechny státní i mezinárodní zkoušky vše na míru dle vašich požadavků. Nabízime také účelové jazykové tábory pro děti s denní výukou angličtiny.

Jazyková škola HOUDEK, překladatelský servis

Ústí nad Labem
Jazyková škola Houdek, překladatelský a tlumočnický servis nabízí rychlé a kvalitní překlady z/do řady světových jazyků. Zajišťujeme též soudně ověřené překlady (s kulatým razítkem). Přeloží Vám obecné i odborné texty.

Berlitz Schools of Languages, spol. s r.o.

Praha 2
Kurzy českého jazyka pro cizince. Courses of Czech Prague offer an easy and fast way to understand and use the language both for personal and business purposes. Try courses of Czech Prague.

Studium jazyka v zahraničí

Praha 2
Studium jazyka v zahraničí je nejlepší metodou, jak se skutečně dobře naučit cizí jazyk. Nespočívá jen v sezení v lavicích, ale velký přínos je v tom, že daný jazyk používáte po celý den.

Dětské centrum Beruška o.s.

Zlín
Dětské centrum Beruška o.s. nabízí široké spektrum aktivit pro Vaše dětí, ale i pro Vás! V průběhu roku pořádá jak pravidelné činnosti, tak i jednorázové akce.

Mezinárodní anglická škola a školka v Brně

Brno
Jediná mezinárodně akreditovaná škola a školka s výukou v angličtině v Brně a na Jižní Moravě.

R&G Czech s.r.o.

Beroun
Dětské workshopy pro děti z mateřských a základních škol. Specializujeme se na vzdělávání dětí formou interaktivního workshopu se využitím všech smyslů. Děti si informace ukládají do dlouhodobé paměti a látku si pamatují.

Gabriela Nosková - Jazyková škola Jihlava

Jihlava
- jazykové kurzy pro veřejnost a firmy - přípravné kurzy ke složení mezinárodních certifikátů - obecná, obchodní a technická angličtina - celoroční i jednorázové semináře - publikační činnost

Mateřská školka Čiperka

Praha 4 – Modřany
Soukromá mateřská škola Čiperka (Praha 12, Modřany) pro děti ve věku 3 až 7 let. Školící program Step by step, angličtina, svozy a odvozy dětí. MŠ Čiperka = nejlepší školka na vzdělání dětí v Praze.

Mezinárodní anglická škola a školka v Brně

Brno
Jediná mezinárodně akreditovaná škola a školka s výukou v angličtině v Brně a na Jižní Moravě.

ARCHITEKTONICKÉ STUDIO K4 s.r.o.

Jablonec nad Nisou
Architektonické studio K4 Vám provede projekt od prvotních idejí až po realizaci. 3D modely od skic, zaměření až po dokonalé vizualizace. SW Allplan, SketchUp prodáváme a školíme. Zkušenosti předáváme od 1995 kolegům a studentům.

Vypracovani.cz

Praha 1
Specialisté na psaní referátů, seminárních, MBA, bakalářských a diplomových prací. Jsme tým Nepisto

Mgr. A. Hlavizňa - školení na výškovky

Náměšť nad Oslavou
Školení odborné způsobilosti pro práci ve výškách, včetně a bez lanového přístupu a bez použití individuálního zabezpečení. Revize OOPP a horolezeckého vybavení. Zpracování technologických postupů pro práce ve výškách.

AjTanah services s.r.o. - Jazyková škola Jihlava

Jihlava
Výuka jazyků, překlady, vzdělávání zahraničních lékařů. Zaměřujeme se na výuku angličtiny, ruštiny, němčiny a latiny, pořádáme jazykové kurzy pro dospělé i děti, možností jsou i individuální jazykové kurzy. Působíme v Jihlavě, Kraj Vysočina.

Životní vzdělávání, z.s.

Jablonné nad Orlicí
Kurzy, školení a semináře pro širokou veřejnost, školy a firmy. Vzdělávání a online školení, poradenství a kurzy pro osobnostní rozvoj, komunikaci a další.

"Mgr. Ing. Borislav Aleksandrov Stoykov"

Brno
Vyrábíme: Dětská body a trička, trička bez potisku, vtipná trička a mikiny, dámská a pánská trička, trička a mikiny pro páry, pánské a dámské mikiny s velmi kvalitním potiskem, výzdoby, party dekorace za velmi příjemné ceny. DOPRAVA ZDARMA. Doručení zboži 3 - 10 dní.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today