Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 24 companies found.


Autopich
Praha 6
Poskytujeme našim zákazníkům jak dlouhodobý tak krátkodobý pronájem vozidel. K zapůjčení máme k dispozici jak osobní auta tak auta užitková. Samozřejmostí je bezvadný tecnický stav našich vozidel a zajištění sevisu v případě poruchy. Staňte se našimi zákazníky a přesvěčte se sami o kvalitě našich služeb.
ADK Autopůjčovna
Praha 9 - Libeň
* Vynikající ceny a poskytovaný servis , slevy u dlouhodobých zapůjčení * Neomezený počet ujetých km za den * V ceně zákonné a havarijní pojištění , dálniční známka , letní a zimní pneu * Vozy vybaveny alrmem , systémem satelitního vyhledávání , imobiliserem , mech. zabezpečením *
Aston rent
Praha 10
Pobočky máme na Praze 6, Praze 10, v Olomouci a v Bratislavě

SIXT rent a car

Praha 10
Rent a car (rentals) with navigation system. SIXTi low cost car rentals from 5EUR/day. SIXT Rent a Car is located in Prague Airport and other 10 stations within Czech Republic. Pronájmy aut zn. Mercedes, Smart, Ford, VW, Škoda, Volvo. Cheapest weekends=1 day!!

Greek Transport and Logistic

Praha 10
Pravidelná přeprava celovozových i kusových(sběrná služba pravidelné expresní linky, export-import) zásilek na balkán Rumunsko-Bulharsko-Turecko-Řecko-Makedonie.Vlastní vozový park, manipulace askladové prostory.Zastoupení ve výše uvedených státech.

M+L LOGISTIK (pobočka Praha)

Praha 10
Mezinárodní a vnitrostátní doprava, skladování, celní deklarace, komplexní logistická řešení. Kombinovaná doprava pod kontrolovanou teplotou, přepravy ADR, kusové zásilky.

Intertransport

Praha 10
Zámková dlažba, skladování, doprava.

Omega plus (pobočka Praha)

Praha 10
Kompletní logistické a celní služby, skladování a manipulace se zbožím, kamionová doprava do všech zemí Evropy, nákladní silniční doprava, přeprava nadrozměrných nákladů, mezinárodní a vnitrostátní přeprava sypkých hmot, spediční služby.

UTP - Universal Transport Praha

Praha 10
Přeprava těžkých a nadměrných nákladů, spediční činnost-logistika. Říční, námořní, letecká, kamionová doprava.

Čechofracht

Praha 10
Komplexní spedičně - logistické služby: silniční, železniční, letecké a námořní přepravy, logistické služby a skladování, přepravy veletržních a výstavních exponátů a související služby s přid. hodnotou.

SPEKA Praha

Praha 10
Spediční služby, vytěžování vozidel; sběrné linky na rozvoz kusového zboží; logistika, skladování; vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní zasilatelství; přeprava kusových zásilek, sběrná služba na Balkán do Slovinska, Chorvatska, Srbska, Černé Hory, Makedonie, Kosova, Albanie a Turecka

SEABRIDGE TRANSPORT (CZECH)

Praha 10
Doprava automobilová nákladní - mezinárodní

A-STUDIO s.r.o.

Praha 10
Reklamní agentura, full serivce i jednorázové zakázky. Vlastní dtp studio, grafické návrhy. Výroba tiskovin, reklamní předměty. Realizace reklamních kampaní, marketingové poradenství.

JPP servis s.r.o.

Praha 10
Autorizovaný servis a prodejce vozů AVIA. Montáž a prodej kontejnerových nosičů. Hydraulické jeřáby FASSI.

EUROTYRES s.r.o.

Praha 10
Firma Eurotyres Morava nabízí vysokou kvalitu a rychlost prováděných služeb za velice příznivé ceny pro širokou veřejnost. Naším hlavním zaměření jsou kompletní služby pneuservisu včetně uskladnění pneumatik.

Závodní tým OffRoadSport a.s.

Praha 10
Profesionální český závodní tým, který jako první uspěl v nejtěžším a nejdelším vytrvalostním rallye světa - Rallye Dakar. Společnost se specializuje na úpravy a konstrukční vývoj závodních automobilů, pronájem a servis závodních vozů

ALFAOMEGA CAR spol. s r.o.

Praha 10
Odtahová služba Praha

Autorizovaný prodej a servis Suzuki

Praha 10
Nabízíme prodej nových i použitých vozů Suzuki, záruční a pozáruční autorizovaný servis se sítí autoservisů po celé ČR a prodej náhradních dílů. V našem katalogu naleznete osobní i užitkové vozy Suzuki - např. Splash, Swift, Jimny a Grant Vitara.

AUTOSKLO S.OS. NON-STOP

Praha 10
Výměna autoskel z pojištění zdarma! Jako bonus roční dálniční známka. Výměna autoskel 24 hodin 7 dní v týdnu. Skladem autoskla boční, autoskla zadní, autoskla čelní!

JPP servis s.r.o.

Praha 10
Autorizovaný dealer a servis AVIA , hydraulické jeřáby FASSI, Montáž a prodej kontejnerových nosičů.

Auto Kopeckýs.r.o.-Praha

Praha 10
Prodej nových skladových, předváděcích a ojetých vozů značky Peugeot. Provozujeme největší autoservis Peugeot v ČR. Disponujeme vlastní klempírnou, přípravnou, lakovnou, testem tlumičů, brzd, apod.

Kateřina Otrubová

Praha 10
Keyless autoalarmy, KeylessGo systémy, GPS/GSM trackery a další.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today