Seznam společností

Tyto firmy mají pozici zdarma na 3klik.cz. Stavební stroje a zařízení . Prague 4.


Zdeněk Jileček


Pronájem vysokozdvižných plošin,dále provádíme světelné reklamy,digitální velkoplošný tisk, leaserový tisk, polepy aut, ofsetový tisk, termotransférový tisk,gravírování a frézování razítka, orientační systémy

www.plasticolor.cz
zrušit


Non stop pronájem pracovních plošin, Info zdarma - Zelená linka.

www.plosiny.net
VDK spol. s r.o.


Firma se zabývá zejména půjčováním stavebních strojů, střední a malé mechanizace - pojízdné komresory, elektrocentrály, vibrační válce, hutnicí technika a malá ruční mechanizace. Dále prodejem a opravami těchto machanizmů.

www.vdkpraha.cz
Průmstav a.s.


Stavební činnost je naším hlavním programem. Dodávky stavebních prací realizujeme jak formou "na klíč", tak i v rámci subdodávek. Předmětem dodávek jsou jak novostavby, tak i rekonstrukce, modernizace, adaptace, vestavby a nástavby.

www.prumstav.cz
MP-WORK s.r.o.


Pronájem- montážní vysokozdvižné plošiny, výškové práce s horolezeckou technikou, montáže reklamních zařízení, instalace billboardů a megaboardů, mytí oken a fasád, elektroinstalační práce, malířské a natěračské práce, velkoplošný tisk, prořez stromů

www.mp-work.cz
HMP Servis spol. s r.o.


Naše nonstop půjčovna pracovních plošin je připravena zapůjčit pracovní plošiny různých typů - plošiny na automobilovém podvozku, přívěsné plošiny, samohybné plošiny a nůžkové plošiny.

www.plosiny.info
ESTROJ s.r.o.


Pronajímáme mísící pumpy pro výrobu a dopravu zavlhlých maltových směsí a kameniva do 8 mm hydraulické Estromat, Estrichboy, Mixokret a šnekové Hydrosol, hladičky, řezačky a frézy betonu, vibrační lišty, laserové měřící přístroje, ruční nářadí.
SVP - stavební práce s.r.o.


Půjčovna stavební mechanizace-stavební výtahy, shozy suti, stavební vrátky, pojízdné lešení, teplovzdušné agregáty, odvlhčovače, lešení a mnoho dalšího naleznete u naší půjčovny. Prodáváme stavební výtahy Geda, shozy suti, vrátky a pojízdné lešení.

www.svp.cz
Raiffeisen - Leasing s.r.o.


Finanční leasing: stroje a technologie; stavební, dopravní a manipulační technika; zdravotnická technika a zemědělská technika. Financování v CZK i v EURO.

www.rl.cz
Hervertová - montážní plošiny - servis


Naše nonstop půjčovna pracovních plošin je připravena uspokojit náročné zákazníky širokou nabídkou různých typů plošin. Dokážeme pracovat na stavbách, ale i v koncertních síních či filmových ateliérech.

www.plosiny.info
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace