Seznam společností

Tyto firmy mají pozici zdarma na 3klik.cz. Obchod s nábytkem. Prague 6 (airport).


ZDENEK VROBEL


Výroba kuchyňských linek a modernizace starších kuchyní, výroba a vybavení kanceláří, výroba a opravy ostatního nábytku.
Viktor SEKANINA


Sekr - Montáže nábytku. Kuchyňské linky, sektorový nábytek, koupelnový nábytek, interiérové doplňky, montáže kování, dveří, oken, schodů, truhlářské opravy.

www.boss.mysteria.cz/SEKR-montaze
zrušit


Truhlářské práce-zakázková výroba nábytku, kuch. linek a vestavěných skříní, jejich údržba a oprava. Pokládka plovoucích podlah. Výroba obytných pater,zahradních pergol a domků. Firma má výrobní program pro organizace i soukromé osoby.

www.hrabik-truhlářství.cz
Jan Žalský (pobočka Praha)


Výroba a renovace dveří a zárubní, výroba posuvných dveří, výroba a montáž kuchyňských linek, renovace čelních ploch kuch. linek a nábytku, výroba a montáž vestavěných skříní, poradenství, doprava, zpracování počítačového návrhu.
Tesařství - Truhlářství Landa


Truhlářství a tesařství - výroba: okna, eurookna, dveře, vrata, schody, schodiště, kuchyně, kuchyňské linky, stoly, vestavěné skříně, nábytek, sauny. Prodáváme a pokládáme: plavoucí podlahy, parkety. Kancelář otevřená dle dohody.

www.truhlarstvi-landa.misto.cz
Duotrendgroup


Duotrend Group - stavební truhlářství - eurookna a vchodové dveře IV/68, zakázková výroba nábytku a kuchyní, obchodní činnost - zastoupení rakouské firmy Adler - povrchová úprava dřeva - interiér, exteriér.

duotrendgroup.cz
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace