Seznam společností

Luxusní hotely Prague Center. Tyto společnosti mají upřednostněné umístění v 3klik.cz

1
Luxusní hotely Prague Center

Hotel pod Věží

Luxurious accommodation, 2 suites, 9 double rooms, 1 single room. All rooms have en suite bathroom and toilet, satellite TV, minibar, telephone, Internet connections, and telefax if required. The hotel has its own restaurant, which seats 60 guests.

2
Luxusní hotely Prague Center

zrušit

Here, in the heart of the historical Prague, where the Charles Bridge connects to the castle in the Old town, you'll find Hotel Residence Lundborg. It is a small boutique hotel adapted to futuristic needs in a very luxurious environment with mostly suites.

3
HOTEL SEVEN DAYS****
Luxusní hotely Prague Center

HOTEL SEVEN DAYS****

Originally a residential building, constructed in 1888, this magnificent piece of architecture is listed today on the UNESCO Heritage List as a place to be remembered by generations to come. The building has been fully reconstructed in 2003 as an exquisite and a modern hotel of 50 air–conditioned, spacious and comfortable rooms...

4
Luxusní hotely Prague Center

Ametyst Hotel

Nově zrekonstruovaný hotel s prodejní nabídkou uměleckých děl a obrazů. K dispozici 84 pokojů, bar, konferenční centrum. Restaurace LA GALLERIA s rakousko-českými specialitami a vinárna VIENNA s nabídkou rakouských vín se těší na vaši návštěvu.

5
Luxusní hotely Prague Center

ARIA HOTEL

Luxusní hotel v centru Prahy s hudební tématikou, nabízí 52 stylových pokojů a apartmá, gourmet restauraci Coda, fitness, konferenční prostory, internet, private screening room, podzemní parkoviště a střešní terasu s jedinečným výhledem na Prahu

Tyto firmy mají pozici zdarma na 3klik.cz. Luxusní hotely. Prague Center.


data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=3

Seznam českých firem na internetu - 3klik.cz - stačí 3x kliknout pro vyhledání a nalezení firem v České republice

Registrace