Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 12 companies found.


Soukromé ubytování - Josef a Alena Kostkovi
Loučná nad Desnou
Zdravíme milovníky Jeseníků. Zastavte se u nás. Čeká na vás příjemné ubytování v soukromí - 12 km od Červenohorského sedla. Kapacita 13 lůžek..... Těšíme se na vás.

Penzion U Antoníčka

Prostějov
Vážení a milí návštevníci Prostějova. Nabízíme vám příjemné ubytování v centru města. 1-2lůžkové pokoje a apartmá. Každý pokoj má vlastní sociální vybavení. TV. Přístup na internet. Těšíme se na vás.
Josef Piňos - PENZION
Plumlov
Vážení klienti. Nabízíme 2 - 4 lůžkové pokoje s TV a společnou kuchyní. K dispozici také jeden apartmán pro 3 až 6 osob s TV. Vana, vlastní WC. Kuchyňský kout. Možnost koupání, rybaření, houbaření, úschovy kol. Posezení na dvoře, grilování. Parking.Ceny od 170,-- do 250,-- Kč.
Penzion Richard
Bělá pod Pradědem
Ubytování: kapacita penzionu je 25 - 35 lůžek se sociálním vybavením ve dvou a třílůžkových pokojích, apartmány, možnost poskytování masáže - po dohodě, dětské hřiště venkovní gril, udírna, společenský salónek (akce, svatby, semináře a další)

Svatební centrum CAXA

Velký Týnec,okr.Olomouc
Svatby - květinový servis. Společenské šaty - půjčování, výroby, prodej.

zrušit

Olomouc
Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů.
Ubytování Madlenka
Bělá pod Pradědem
Vážení a milí klienti. Čeká na vás příjemné ubytování v našem kvalitně vybaveném penzionu. Sezóna celoročně. Možnost stravování v okolních stylových restauracích. Celková kapacita 8 lůžek + 2 přistýlky. Kuchyňka. Tešíme se na vás.
Apartmány Agátha
Loučná nad Desnou
Zdravíme milovníky JESENÍKŮ. U nás máte skvělou možnost prožít příjemnou a plnohodnotnou dovolenou. Ubytování apartmánového typu nabízíme celoročně. Sezóna celoročně. Zahrada láká k posezení. Přijďte pobýt, těšíme se na vás....

Voženílek pracovní ochranné pomůcky s.r.o.

Přerov
Firma Voženílek nabízí výrobu a velkoobchodní i maloobchodním prodej ochranných pracovních prostředků- pracovní oděvy, bezpečnostní obuv, pracovní rukavice,respirátory, ochranu zraku, sluchu, hlavy, pomůcky pro práci ve výškách a drogerii.

CK Royal

Jesenec
CK Royal - cestovní kancelář. Poznávací zájezdy kolektivů i jednotlivců. Zájezdy po celé Evropě. Londýn. Paříž. Irsko. Berlín. Tropical Island. New York. Washington.

VS Fashion

Samotišky
Victoria´s Secret, spodní prádlo

CK BAVI-Viktor Kohout

Litovel
Cestovní a kulturní kancelář. Nabízíme zájezdy za kulturou a sportem a poznávací zájezdy v tuzemsku i v zahraničí. Pořádáme dětské tábory, seznamovací zájezdy, fit rekreace pro ženy a dívky a cyklovýlety.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today