Select a category or branch

First step
Second step
Show search results

Last additions. 11 companies found.


PLASTICOLOR s.r.o.

Praha 4
Přímý výrobce reklam vč.montáže a návrhu.Světelná reklama, polepy aut, ofsetový tisk, digitální velkoplošný tisk, leaserový tisk, termotransferový tisk, gravírování, razítka, tisk na gerber edge, orientační systémy, pronájem vysokozdvižných plošin.

Plovoucí laminátové podlahy

Praha 4
Nevíte, pro jaký typ podlahy se rozhodnout

Amonit

Praha 4 - Háje
Vestavěné skříně od návrhu po montáž. Příznivé ceny a rychlé dodávky díky vlastní výrobě. Kalkulaci a vizualizaci Vám uděláme na počkání a zdarma ve vzorkové prodejně u metra Háje. Záruka 5 let a osobní přístup ke všem zakázkám.

OK best interier s.r.o.

Praha 4
kuchyňské a interiérové studio zakázková truhlářská výroba

BergHOFF - vše pro kuchyně

Praha 10
Na našem e-shopu nabízíme kvalitní sortiment belgické značky BergHOFF s moderním designem, kuchyňské potřeby, hrnce, tlakové hrnce, pánve, nože, příbory, pekáče, konvice, potřeby pro grilování a vinařství, porcelánové nádobí i další domácí potřeby.

Stel Profi spol. s r.o.

Praha
Na trhu úklidových služeb působíme od roku 1992. V současné době se nejvíce zaměřujeme na speciální úklidové práce – renovace podlahových krytin, ale provádíme úklidy i v hotelích a historických budovách.

Domácí potřeby KING Hoff

Praha
Jsme výhradním dovozcem domácích potřeb KING Hoff do ČR. Nabízíme Vám kvalitní kuchyňské náčiní za vynikající ceny. Keramické nože, různé sady příborů a náčiní do kuchyně, kořenky, mlýnky, chlebníky, košíky na ovoce, termosky, hrnce, pánve a další.

Hodinový manžel, řemeslník

Praha 4
Seznam kvalitních hodinových manželů v ČR.

FASHION POINT MP s.r.o.

Praha 4
MOJE OSOBNÍ CESTA K HOME STAGINGU

Autozastavárna AUTO WERKE

Prahe
Zabýváme se zástavou osobních, nákladních i užitkových automobilů. Zaměstnanec naší zastavárny aut Vám po kontrole původu a stavu vozidla sdělí výši peněžní částky, kterou Vám naše společnost může půjčit ihned v hotovosti.

ServiceCrew, s.r.o.

Praha 4
Úklid domácnosti, paní na úklid.
data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num=2 data-matched-content-columns-num=3

The fast and simple way to find companies and organisations in every region of the Czech Republic

register today